PDA

Zobacz pełną wersję : Koktajl



dirtyhaus
08-07-13, 14:24
Witam,
od dłuższego czasu mam problem z dietą. Od kwietnia straciłem około 5kg wagi ze względu na pracę. Pracuję na akord i czasami nie ma czasu, aby coś zjeść. Stosuję węglowodany w proszku ale to nic nie daje. Myślałem, aby zrobić jakieś koktajle i nosić do pracy. Przeczytałem wszystkie jakie są w dziale ''książka kucharska'', jednakże żaden nie przypadł mi do gustu oraz nie podobają mi się z powodu na brak dostępności owoców typy: truskawki czy jagody przez cały rok. Mógłby mi ktoś coś doradzić, zasugerować jakie składniki i jakie proporcje użyć do takiego koktajlu? Żebym się później po tym nie posrał.
Tak mniej więcej najbardziej dostępne produkty to: Mleko, Jogurt naturalny, Twaróg, Masło orzechowe, Banany, Biało z proszku. Nie wiem co jeszcze może być.
Jak pisałem, nie chcę jakiś produktów sezonowych czy składników ciężko dostępnych na zadupiach typu: mleko w proszku itp.
Byłbym serdecznie wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

fallenursus
08-07-13, 14:33
A jaki problem z mrożonek dorzucić?

dirtyhaus
08-07-13, 15:42
Po truskawkach dostałem nie tak dawno wysypki (tak podejrzewam), to do tej pory nie ruszam ich. A do tego smak jest inny porównując świeże owoce, a te mrożone.