PDA

Zobacz pełną wersję : Pytania o rzeźbę.



paki4000
05-07-13, 08:16
A więc tak ostatnio zdecydowałem że będę się rzeźbił. Zestawiłem odp dietę 5posiłków w ciągu dnia co 3h, białko z węglami w praktycznie równej proporcji, ograniczam mocno tłuszcze. Żadnych słodyczy i innych nie zdrowych produktów. Piję 3l wody ng dziennie. Suple to kreatyna, bcaa, białko. Biegam po 40m dziennie, robię także 6waidera. Pytanie do was, nie za długo dziennie biegam? boję sie że spalę mieśnie których trochę wypracowałem i czy dobre jest bieganie np 25min dziennie tylko raz wolnym tempem raz szybkim i tak na zmianę?(dowiedziałem się tego sposobu od jednego kolesia który ćwiczy) i czy czasem można podjeść cos między posiłkami, dajmy an to garść orzechów i np suszonych fig czy daktyli. Proszę o odp. Pozdrawiam

vilgags
05-07-13, 13:15
jak sobie diete ogarniesz to nie musisz biegac

bieganie i inne aeroby tylko podbijaja zapotrzebowanie kcal ze mozesz wiecej zjezc zeby sie nie zalac
redukcje mozna zrobic sama dieta , ogranicz tez weglowodany i wszystko sobie pododawaj
oblicz swoje zapotrzebowanie dzienne i daj ponizej kcal troche to bedzie ci uciekac tluszczyk , ot to cala filozofia
a jak koniecznie chcesz biegac to sobie pobiegaj te pol godzinki to bedziesz mial pewnosc ze sie nie zalejesz tym twoim zarciem

na ochrone miesni mozesz dodac sobie jakies odzyweczki , kreatynke bcaa

paki4000
05-07-13, 17:03
Wielkie dzieki:). Mam jeszcze dwa pytania: czy wystarczy biegać 30min dziennie, nie potrzeba 40? i czy powinienem biegac codziennie? pytam z racji ze dodatkwoo robie 6waidera.

vilgags
05-07-13, 18:04
nie rozumiesz ziomek? nie musisz wogole biegac jak bedziesz jadl tyle kcal ile powinienes
jesli juz musisz to 3-4 x w tyg po pol godzinki sobie polataj tak dla pewnosci
6 wadera jest i tak duzo energi spala wiec bedzie ok
tylko wlicz sobie te wysilki w swoje zapotrzebowanie jak juz robisz tą diete zeby nie bylo ze bedziesz mial 1000 kcal ponizej wymagania organizmu bo wtedy to mięcho mozesz popalic :P

paki4000
05-07-13, 18:27
Moja dieta redukcyjna

posiłek 1
-płatki
-mleko

posiłek 2
-50g ryżu
-kawałki piersi z kurczaka lub tuńczyk

posiłek 3
-50g ryżu
-kawałki piersi kurczaka lub tuńczyk

posiłek 4
-dowolny rodzaj mięsa, kurczak lub wieprzowina
-ziemniaki
-surówka

posiłek 5
- szejk białkowy

dietę wspomagam sumplementami: creatyna, bcaa, białko. I jak? co o tym myślicie?

vilgags
05-07-13, 18:29
nie wiem ile to kalorii ma ale na 1 rzut oka bieganie sobie mozesz odpuscic sama 6 wadera wystarczy , mowie nie pytaj tylko sobie policz ile te twoje posilki beda mialy kcal

paki4000
05-07-13, 18:35
Rozumiem, a co może się dziać jak dalej będę biegał? spadki mięśni?

DTX
05-07-13, 18:41
jakie a6w? Pany! co to za glupoty

jakie ilosci tej szamy? z kuli mam wywrózyc, 30g, 200g?
Jaka waga, jaki wzrost?
Kreatyna wode zatrzymuje.
Ile tego miesnia masz, fot daj

vilgags
05-07-13, 18:41
DTX spokojnie jak chce robic to mu nie ma co zabraniac ja sam jestem neutralnie do tego nastawiony bo bądz co bądz kiedys to robilem namęczyłem się jak bury osioł ale nawet to efektowne bylo

DTX
05-07-13, 18:42
Czyli sugerujesz ze a6w spali tluszcz?

i jak cos napiszesz to nie zmieniaj tresci

vilgags
05-07-13, 18:44
nie , sugeruje ze przy robieniu a6w spali duzo kalorii jak by chcial więcej sobie podjeść :P

ale najdziwniejsze u mnie to bylo to ze a6w tam jakies miesnie na brzuchu mi zrobilo kiedys

DTX
05-07-13, 18:47
Prosze cie...

rozpisz dokladnie ta szame

cardio zrob sobie 3xweek, zacznij od 20min na sesje i obserwuj co sie dzieje

smoczyna
05-07-13, 19:35
brzuch bym potraktowala jak kazdy inny miesien. raz w tyg prosty moooocno zmeczyc z obciazeniem prosty brzucha i raz skosne pomeczyc tez z ciezarem.
jakos nie wierze w fenomen weidera. bynajmniej u mnie nie działało

aeroby to bym dala chyba jakis 20min wlasnie z 3razy w tyg. najlepiej orbitrek chyba, nie bieganie. bo tak nie meczy i nie zwiekszy sobie tak bardzo zapotrzebowania kalorycznego

jesli chodzi o suszone owoce na redukcji to tez nie-trzeba sobie darowac jak sie cos robi na 100% :) dasz rde... jak cos to migdaly.
albo najlepiej pomidorki koktajlowe sobie podjadac. teraz smaczne sa;)

Baloniarz
05-07-13, 20:03
Znam człowieków co na siłowni od lat katują mięśnie brzucha po 3x tydz.
Ostatnio nawet z jednym wariatem nawiązałem mały dialog.
ile katujesz już ten brzuch ??
a od 2 lat trenuje ze smutkiem w oczach :)
e to pewnie masz zajebisty kaloryfer ??
nie kurwa!!, WCALE NIE CHCE WYJŚĆ !!
to może trzeba coś zmienić ??
potrenuje jeszcze 2 może wyjdzie z optymizmem :)
No i se poszłem, bo ja nie robie brzucha wcale :P

vilgags
05-07-13, 23:23
tez nie robie wogole brzucha ale potem sie na siebie denerwuje bo na masie nie sa widoczne dobrze te zarysy a tak by byly bardziej i jestem w takim błędnym kole

DTX
05-07-13, 23:37
A co ma piernik do wiatraka?
Zejdziesz z bf to kostka sie pojawi

vilgags
06-07-13, 00:01
no ameryki tą wypowiedzią nie odkryłeś synek , tylko o to mi chodzi ze przy bf troszke wyzszym to jezeli ma sie te miesnie brzucha wieksze to te zarysy kraty spod warstwy tluszczu wychodzą i nie jest widoczny tylko tlusty bandziol tylko te chociaz wspomniane zarysiki i ogolnie to lepiej wyglada

to tylko takie male porownanie , nie mowie ze sie zapuszczam do takiego stanu

a poza tym to troche tak jak np z bickiem , przeciez jak zredukujesz to bicek tez bedzie widoczny tak jak i brzuch , i tak go bedzie widac wiec po co go cwiczysz zeby byl wiekszy
brzuch mimo wszystko tez trzeba troche cwiczyc moze nie skosy ale tą krateczkę żeby się lepiej prezentowala to okazyjnie pasuje

DTX
06-07-13, 00:10
Kontroluj bajere smarku, bo się gubisz :)

Idz lepiej a6w zrobić żeby sobie coś podjesc :)

Baloniarz
06-07-13, 10:50
Tak sobie trochę myślę że skoro porównujesz trochę bicka z brzuchem to trochę jesteś na innym levelu niż ja i podziękuje za rozmowę, a korepetycję z zakresu gubienia zbędnej tkanki tłuszczowej zlecę komuś innemu.

ps. ja mam na masie bicki widoczne :P, może dlatego że staram się budować masę mięśniową ?

paki4000
06-07-13, 14:38
Panowie o co tu może chodzić. Codziennie rano nadczo biorę kratyne z dextrozą i przez cały dzień piję ok 3l wody, przez dzień robie również a6 waidera, biegam i patrzę się wczoraj i łapa mi trochę spuchła i uwidoczniła się wyraźniejsza rzeźba bicepsa. Wstaję dziś rano łapa mniejsza i górka również nie tak efektowna. Co byście na to poradzili?

vilgags
06-07-13, 14:40
widzę że tutaj każdy ponad każdym i każdy się wywyższa będąc najmądrzejszym
ja tylko doradzam i jakoś mimo że jestem smarkiem na tej mojej wiedzy jakoś mi idzie w tych ciężarach

amatorzy nie robią brzucha wolą mieć mięśnie brzucha jak u 60 kilogramowego huherka a każdy kto się interesuje głębiej siłownią np. profesjonaliści dążą do perfekcji i ćwiczą brzuch . Mało który kulturysta nie ćwiczy brzucha bo mała talia do przesady przy wielkiej reszcie ciała wygląda co najmniej śmiesznie , jak u panienki
więc dziadki spokojnie wiecie że nie macie 100% racji:)


a jeśli chodzi o a6w to widzę że oblewacie śmiechem każdego który o tym się wypowiada ale bądz co bądz kiedys mi bylo bardzo pomocne bo jeszcze dawno bylem po prostu zalany bez miesni zrobilem cale a6w i nie dosc ze miesnie brzucha sie zwiekszyly to jeszcze odslonilo mi ladnie calą kratkę , takze te cwiczenia sa skuteczne ale nie warte takiej męki

mimo wszystko nie ma co sie smiac z innych typow cwiczen

paki4000
06-07-13, 14:43
Wilgas a mógłbyś mi odp na mojego posta którego napisałem przed chwilą? Z góry dzięki:)

vilgags
06-07-13, 14:44
dopiero 2 dni minęły a ty oczekujesz zmian , spokojnie prowadz taki styl życia dluzej troche to zobaczysz zmiany , w ciągu 2 dni nic nie ma prawa się tak gwaltownie zmienic

paki4000
06-07-13, 14:45
To wiem i zdaję sobie z tego sprawę:) tylko o co tu może chodzić że wczoraj wieczorem łapa trochę spuchnięta i widac lepszy zarys bica niż dzisiaj rano gdy wstałem?

DTX
06-07-13, 16:07
Heh, wiedzy to Ty dużej nie masz, o to chodzi, więc nie bierz się za pomaganie jak masz źle doradzac i gadac glupoty.
Paki jak bd w domu to się wypowiem.

Nie ciagnij offtopa

Baloniarz
06-07-13, 18:40
Panowie o co tu może chodzić. Codziennie rano nadczo biorę kratyne z dextrozą i przez cały dzień piję ok 3l wody, przez dzień robie również a6 waidera, biegam i patrzę się wczoraj i łapa mi trochę spuchła i uwidoczniła się wyraźniejsza rzeźba bicepsa. Wstaję dziś rano łapa mniejsza i górka również nie tak efektowna. Co byście na to poradzili?

Ja poradziłbym Luteinę lub okulistę, może to już czas :)

paki4000
10-07-13, 23:17
Tak apropo rzeźby. Ostatnio tak mam że zmniejsza mi sie obwód w pasie po czym widzę za jakiś czas że się lekko powiększa. U tu pytanie do was: czy skończyć z podgryzanie np migdałów między posiłkami, piciem napojów izotonicznych( oshe, powerade) nie jeść smażonego mięsa?

szycha
10-07-13, 23:33
Lepiej surowe, he he. A tera na poważnie, możesz smazyć, dusić, piec, gotować na parze, wybór jest. Jo np, smażę na wodzie. Jak lubisz migdały to szamaj. Ogranicz napoje bo w chuj cukru i chemii.

PS. PANIKARZ JESTEŚ.

paki4000
11-07-13, 18:01
Słuchajcie, mam pytanie. Niedługo idę do pracy(dorywcza) i pytanie brzmi jak pogodzić tą diete którą mam z robota. Bo wiadomo jak jest w pracy dostanę góra 2 przerwy i jak w takim razie utrzymać diete?

Fit4ever24
11-07-13, 18:06
Połacz dwa posiłki w jeden

fallenursus
11-07-13, 18:11
14h jestem poza domem. I nie narzekam.

paki4000
11-07-13, 22:49
Sluchajcie brać creatyne creapure multipowera w treningu na rzeźbę? bo właśnie nie wiem. Jak narazie biorę creatyne, bcaa i białko. To jak byście z tym radzili? Pozdro

Pioter1994
12-07-13, 15:25
Sluchajcie brać creatyne creapure multipowera w treningu na rzeźbę? bo właśnie nie wiem. Jak narazie biorę creatyne, bcaa i białko. To jak byście z tym radzili? Pozdro

Po co Ci 2 kreatyny? 2 formy czy 2x mono? Jeżeli 2x mono to kompletnie bez sensu.

Nie ma takie czegoś jak trening na rzeźbe. Rzoumiem przez to, że chcesz zrzucić tłuszcz?

W diecie nie ograniczaj tłuszczu, skup się bardziej na węglowdanach, zdrowe tłuszcze zostawiaj. Cukry bardziej Cię podlewają niż tłuszcze, a tłuszcze mają w organiźmie wiele ważnych funckji np: regulują gospodarkę homrmonalną, czy też pomagają w przyswajaniu witmin.

Co do supli to mono podlewa wodą, możesz wziąść jabłczan sobie, białko jako uzupełnienie diety i bcca możesz przed i po aero.

foudrax
12-07-13, 23:36
Ja tam jem wszystko na co mam ochote ale za to długo i ciężko codziennie trenuje więc moge sobie pozwolić.
Jak już się schodzi poniżej takiego niskiego poziomu tłuszczu to jest ciężko i trzeba jednak już bardziej dopiąć diete.

Na rzeźbe zasada jest prosta.
Dużo białka, mało węgli, tłuszcze normalnie. Trening może być nawet typowo na mase, nie ma znaczenia. Ważne żeby był trening i bieganie po treningu albo popularne aeroby chociaż tu też bieganie można zaliczyć do aero

Micek185
13-07-13, 09:22
Na rzeźbe zasada jest prosta.
Dużo białka, mało węgli, tłuszcze normalnie. Trening może być nawet typowo na mase, nie ma znaczenia. Ważne żeby był trening i bieganie po treningu albo popularne aeroby chociaż tu też bieganie można zaliczyć do aero

to teraz jeszcze raz powoli zanim do nas dotrze że to bez sensu .
jesli bierzecie sie za pomoc innym doradzanie a nawet nie wiesz jakie są podstawowe aeroby masakra.

paki4000
13-07-13, 17:37
Kilka słów do Vilgasa. Mówiłeś prawde , robiąc 6 waidera już 9dzień widzę jak brzuch mi zmalał a wcale tak dużo nie biegam. Leci Sog:)

Pioter1994
13-07-13, 20:16
7464

Gdyby po A6W malał brzuch to każdy by tak robił i olewał bieganie. W redukcji czy jak Ty to rozumiesz rzeźbie nie chodzi tyle o ćwiczenia, które imo są ważne, ale o diete która jest PODSTAWĄ.

PS: na przyszłość nie patrz czy Ci brzuch "zmalał" tylko mierz obwód pasa np: z rana, na czczo. Bo może się okazać, że teraz jest mały, ale jak wrócisz do domu i najesz się owsianki to będzie 2x większy.

foudrax
16-07-13, 20:36
to teraz jeszcze raz powoli zanim do nas dotrze że to bez sensu .
jesli bierzecie sie za pomoc innym doradzanie a nawet nie wiesz jakie są podstawowe aeroby masakra.

Fakt zdanie bez sensu ale twoje jeszcze bardziej ponieważ nikogo w błąd nie wprowadzam. Pomyliły mi się tylko pojęcia. Aeroby to przecież wszelki wysiłek tlenowy więc oczywistym jest że bieganie to aeroby. Zapomniało mi się i tyle.

Micek185
16-07-13, 22:28
ja mysle że nie masz pojęcia o tym co piszesz tylko powtarzasz to co gdzieś kątem oka zobaczyłeś.
Przepraszam ale zawsze jestem szczery.


Kilka słów do Vilgasa. Mówiłeś prawde , robiąc 6 waidera już 9dzień widzę jak brzuch mi zmalał a wcale tak dużo nie biegam. Leci Sog:)

i tak poprostu od brzuszków straciłęś na wadze i pasie? w 9dni? Czy waga nie drgnęła ani o gram a ty zrzuciłes tłuszcz i w 9dni zbudowałeś w to miejsce mieśnie? :)

Nadal jestem za utworzeniem działu lub tematu gdzie będa londowały wszystkie "rodzynki" z forum.

paki4000
19-07-13, 02:12
No tak. Ważyłem 80kg a teraz 77, pas z ok 91 zszedł na 87. I zrobiłem to głównie A6 waidera + dobrą dietą. Wczoraj akurat skończyłem 15 dzień szóstki:)

Pioter1994
19-07-13, 15:23
dobrą dietą

Sam sobie odpowiedziałeś dlaczego zrzuciłeś :) Teraz wywal diete i rób tą Twoją "szostkę" zobaczymy jakie będą efekty :D

Demonek
21-07-13, 12:13
No tak. Ważyłem 80kg a teraz 77

A ważenie robiłeś przed czy po sraniu?

Generalnie u Ciebie może być tak, że wcześniej nie robiłeś nic a teraz za cokolwiek byś się nie wziął to Ci trochę spadnie.

Co do Twojego problemu z łapą większą wieczorem a mniejszą rano szukałbym odpowiedzi w glikogenie w mięśniach którego rano brakuje. Skorygujcie jeśli się mylę.

paki4000
22-07-13, 12:20
Mam pytanie. Zazwyczaj jak człowiek traci tłuszcz z ciała to i chudną mu ręce(ogólnie ramię) a co ciekawe z 80kg zszedłem na 77 a w łapie nadal 39cm:) jak to się stało?

fallenursus
22-07-13, 12:45
To przez 6stke weidera.

paki4000
22-07-13, 14:27
Tzn, w jakim sensie?mógłby ktoś uzasadnić;) pozdrawiam

Micek185
22-07-13, 23:19
6 weidera jest tak dobra ze robisz tylko brzuch a ła[y same rosną.

paki4000
26-07-13, 17:24
Pytanie: dzięki treningowi, a6 waidera, aeroba i diecie zszedłem z wagą z 80 na 77kg i z pasa z 91 na 84cm. Pytanie co zrobić aby brzuch stał się całkowicie płaski a nawet aby powoli wyszły jakieś kosteczki oraz jak przyciachać ciało aby powoli ukazywały się żyły?

szycha
26-07-13, 21:18
Ważyłem 80kg a teraz 77, pas z ok 91 zszedł na 87 - post 19.07; zszedłem z wagą z 80 na 77kg i z pasa z 91 na 84cm. - a to dzisiejszy.
Waga stoi a z pasa w dół? Hmm...

fallenursus
26-07-13, 21:39
A to źle czy dobrze że waga stoi a z pasa spada?

szycha
26-07-13, 21:45
Bałdzo dobrze, tylko chyba kolega pomylił się w cyferkach.

paki4000
06-08-13, 09:05
Pytanko. Aktualna waga 75kg pas 84. Zaczynam powoli widzieć żyły na rękach nawet moja dziewczyna zwróciła na to uwagę. Pytanie, jak robić z aerobami: wystarczy 3razy w tyg zaraz po siłowni bieżnia 30min + codziennie 6 waidera?, aktualnie zostało mi jeszcze 11 dni do końca. Oczywiście cały czas trzymam dietę, czasem sobie bardziej folguję ale staram sie trzymać. Co możecie powiedzieć na ten temat?

allaszek84
09-09-13, 12:41
wejdz w stan ketozy gora 10 dni.... nie przekraczaj 20g dziennie wegli... zobaczysz jak cie wysuszy... powyzej 2 tyg nieradze stosowac... dewastacja (zakwaszenie) organizmu totalna...