PDA

Zobacz pełną wersję : Milkoshake Power Protein



DTX
03-07-13, 21:26
WYSOKOBIAŁKOWA ODŻYWKA INSTANT

Odżywka białkowa MILKOSHAKE POWER PROTEIN- najwyższej jakości KONCENTRAT BIAŁEK SERWATKOWYCH INSTANT 100%.

Odżywka zawiera tylko i wyłącznie proteiny pochodzenia serwatkowego, w najwyższej koncentracji. Szerokie spektrum aminokwasów pochodzących z unikalnych, naturalnych źródeł, pozyskiwanych w procesach ultra - i nanofiltracji - zapewnia produktowi najwyższą możliwą przyswajalność. Lekka konsystencja produktu po rozpuszczeniu zapewnia wyjątkowy komfort stosowania, nie obciążając układu trawiennego.

Skład produktu dodatkowo WZBOGACONO DUŻĄ DAWKĄ AMINOKWASÓW ROZGAŁĘZIONYCH BCAA ORAZ GLUTAMINY.

Zawartość na porcję 30g:
- l-glutamina 4,95 g
- l-leucyna 3,12 g
- l-izoleucyna 1,7 g
- l-walina 1,7 g

MILKOSHAKE POWER PROTEIN jest DODATKOWO WZBOGACONA W NOŚNIK KREATYNOWY – przyspieszający transport białka w układzie mięśniowym.

Dodatkowe składniki produktu to:
tauryna (przyspieszająca przemiany ustrojowe oraz przepływy synapsowe) oraz witaminy i mikroelementy, a także AQUAMIN wpływający na kondycję układu kostnego i stawowego. Zapobiega on złamaniom kości spowodowanym nierównomiernym rozwojem układu kostnego i mięśniowego , a także zespołom zapalnym stawów kolanowych.
Wapń zawarty w AQUAMINIE - bardzo łatwo przyswajalny (cytryniano-jabłaczan) związek wapnia jest także niezbędny w trakcie przemian energetycznych w włóknach mięśniowych, przyspieszając znakomicie syntezę ATP (adenozyno-trójfosforanu wapnia) - odpowiedzialnego za transport energii bezpośrednio do układu mięśniowego i będącego elementem przemian energetycznych w organizmie.

Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości surowców i wzbogaceniu receptur w składniki naturalne - takie jak truskawki oraz czekolada - POWER PROTEIN łatwo się rozpuszcza i doskonale smakuje.

Odżywka nie zawiera sacharozy, aspartamu, acesulfamu, sacharynianów.


----------------------

Dobre białeczko
smak czekolada, dosc gorzka 7/10 jak dla mnie
skladowo fajnie sie prezentuje
dodatek tauryny mysle ze nie potrzebny :)

fallenursus
03-07-13, 21:36
Dobra dawka leucyny bcaa po tren zbedne.

Tomi!
15-08-13, 11:49
Mam przyjemność właśnie pić owe białko, smak wanilia. W wielkim skrócie:


rozpuszczalność w wodzie 5/5 (3 machnięcia szejkerem, zapewne w szklance widelcem parę ruchów i też będzie ok)
smak wg mnie 4/5 (delikatna nuta wanilii bez zbędnej słodyczy, której nie osobiście nie cierpię),
pienistość 5/5 (znikome ilości piany, znikające zresztą szybciej niż powstały)
efekty uboczne typu wzdęcia (na co jestem cholernie wyczulony w produktach tego typu) - brak.


Jedynie czego można się uczepić to struny w opakowaniu - na początku lubi się nie domykać lecz po zażyciu 2-3 porcji nie będzie już raczej problemu.

Polecam.


P.S. Dlaczego nie jest wspomniane, że 35% tej odżywki to izolat? :)

fallenursus
15-08-13, 11:59
Dostałeś nowa mieszanke z izo. Te starsze były inne :)

maniek1988
16-08-13, 17:38
Masz na opakowaniu napisane jaka jest mieszanka.