PDA

Zobacz pełną wersję : Która kreatyna najleprza...?



duszek244
02-04-07, 20:08
Mam takie pytanie który rodzaj kreatyny jest najleprzy monohydrat, jabłczan czy ester i słyszałem o jakimś....cytrynianie kreatyny czy coś takiego jeśli ktoś potrafiłby mi udzielić odpowiedzi to dzieki ;]

Barthezo
02-04-07, 21:26
Jak ja zaczynałem przygodę z kreatyną, to doradzili mi monohydrat. Kupiłem monohydrat Vitalmaxa stymulowany dextrozą tej samej marki i byłem zadowolony wzrostem siły po jednym cyklu. Czesi znają się na rzeczy :wink:

PuaPAj
02-04-07, 21:29
Lepsza? Hm,to pojęcie względne,zależy dla kogo lepsza.
Zaczynającym przygodę z suplami poleca się monohydrat, jest tani i skuteczny. Bardziej zaawansowani sięgają po inne jej związki.
Jeśli byś pytał której firmy kreatyna jest najlepsza,to wtedy można dyskutować.

reman
02-04-07, 21:55
Na poczatek polecam mono bo nie ma znaczenia i tak organizm zaareaguje podobnie na mono jak i na mocniejsze.

duszek244
03-04-07, 00:35
Ja sie pytam teoretycznie która leprza nie która dla mnie najleprza ja osoboscie mam 1 cykl z kreatyny to biore kre-alkalyn to jest mono zbuforowane które jest ponoć w 100% przyswajalne ale ile % w tym prawdy... to sie okaze po cyklu ;] tak wiec która jest najleprza i jakiej firmy jeśli np mono ?

NIKOLIS 168
03-04-07, 13:45
dobre są z Treca Hi Teca Olimpa i Vitala!

reman
03-04-07, 13:48
Mono Vitalmax:)

blackburn
04-04-07, 16:10
Mam takie pytanie który rodzaj kreatyny jest najlepszy monohydrat, jabłczan czy ester i słyszałem o jakimś....cytrynianie kreatyny czy coś takiego jeśli ktoś potrafiłby mi udzielić odpowiedzi to dzieki ;]

według mnie nie można oceniać pojedynczo która jest lepsza każda z tych odmian ma jakieś wady i zalety, mniej lub więcej. Więc według mnie najlepsze są połączenia kilku rodzajów by wtedy mogły się one wzajemnie uzupełniać

bartek145
05-04-07, 13:09
Ja moge polecic mono z Vitala, przetestowalem i bardzo przyjemne efekty ale to byl pierwszy cykl wiec.. Wszystko by weszlo fajnie:D chodz moj kumpel wzial mono z Treca na pierwszy cykl i mowi ze nie widzi efektow, ale jak dla mnie on troche pokrecony jest wiec nie wiem jak tam z nim:D
Pozdro

jonasz7
05-04-07, 22:07
Takich tematów był mnóstwo!!
Na początek polecam zielonego vitala w pudrze 300g.
pzdr.