PDA

Zobacz pełną wersję : Trening pomocy



xxmłodyxx
25-06-13, 15:11
Przez ostatnie kilka miesiecy, dokładnie od lutego trenowałem 3x week treningiem siłowo wytrzymałosciowym który oparty był na jednym zestawie cwiczen i robiłem go 3x w tyg tylko rózne ciezary. Teraz chciałbym sie pobawic przez wakacje, odpocząc od ciezaru( Bo nawet nie mam tyle na siłowni zeby na sztange załozyc xD) Chciał bym treoche popompowac łape i zwiekszyc intensywnosc treningu. Cos w stylu crossfitu ale nie wiem jak to połączyc;/ Pomozecie cos?

vilgags
25-06-13, 19:33
kombinujecie wszyscy hehe.

Nie lepiej pachnąć tradycyjnego spilita?

Zima
25-06-13, 21:05
Przez ostatnie kilka miesiecy, dokładnie od lutego trenowałem 3x week treningiem siłowo wytrzymałosciowym który oparty był na jednym zestawie cwiczen i robiłem go 3x w tyg tylko rózne ciezary. Teraz chciałbym sie pobawic przez wakacje, odpocząc od ciezaru( Bo nawet nie mam tyle na siłowni zeby na sztange załozyc xD) Chciał bym treoche popompowac łape i zwiekszyc intensywnosc treningu. Cos w stylu crossfitu ale nie wiem jak to połączyc;/ Pomozecie cos?

Możesz opisać ten trening? Tak z ciekawości...
Jak pompować to może spróbuj superserie!

vilgags
25-06-13, 21:22
Możesz opisać ten trening? Tak z ciekawości...
Jak pompować to może spróbuj superserie!

on już jest za bardzo doświadczony na superserie.

Może serie potrójnie łączone coś by poczuł ale pewnie też nie do końca hehe

DTX
25-06-13, 21:30
on już jest za bardzo doświadczony na superserie.
wtf???

vilgags
25-06-13, 22:23
sory tak mi sie powiedzialo , chodzilo mi o to ze juz tyle cwiczy ze na pewno praktykuje superserie w swoich treningach i zaden "sezonowiec " nie musi mu podpowiadac zeby to stosowal , ale jesli szuka pompy na lapy to potrojnie laczone zawsze mozna poprobowac

xxmłodyxx
26-06-13, 11:01
split jest dobry ale nie na siłe... Tym bardziej ogólną wytrzymałosc xD Lub ujme to inaczej, są lepsze: ) superserie robiłem kilka razy i bardzo chetnie bym porobił. Tylko nie mam pomysłu jak to połączyc.

fallenursus
26-06-13, 11:33
Dostales rozpiske xfita wiec ocb?

xxmłodyxx
26-06-13, 14:39
o to ze nie wiem czy to mi cos da. Sam napisałes ze cie to nie kreci...

fallenursus
26-06-13, 14:43
Bo 50siatki za trudne dla mnie :)
U mad bro?:)
Ja wole wygiac sztange.
Spruboj ponoc warto

xxmłodyxx
26-06-13, 17:19
zrobiłem dzis tylko troche inaczej. Takie cisnienie w bani miałem ze masakra... Pól godziny po treningu jeszcze jesc mi sie nie chciało wgl. Zrobiłem tylko wskoki na pudło wymachy z ciezarem i podciagniecia a potem troche pordzutów z dwóboju i po jednej seri z trójboju małym ciezarem bez przerw.