PDA

Zobacz pełną wersję : A na ulicy koksów brak



paki4000
20-06-13, 21:31
Naszła mnie pewna refleksja. Otóż zauważyłem że w naszym mieście, w Krakowie rzadko można spotkać mocno napakowanego gościa(chodzi mi o tych największych z siłowni). Nie tylko na mieście ale także rzadko można ich dostrzec w komunikacjach miejskich. Zastanawiam się czym jest to spowodowane. Czy tacy ludzie zamykają się w swoich kręgach itp, czy inaczej to wygląda? może ktoś się orientuję w temacie? Może ktoś bezpośrednio z tego forum jakiś gość co ma kilkuletni staż treningowy. Pozdro

fallenursus
20-06-13, 21:32
Krakow to miasto sucharow.

MAXIMUS 2
20-06-13, 22:16
Kolego moda na z pompowane karki i czarne bmw już dawno minęła dziś się liczy jakość nie tony fatu i wody :) z reszta koksy nie jeżdżą komunikacja miejska bo są za duzi i 3 bilety potrzebne na jedno odbicie :)

pinki127
21-06-13, 02:01
jest tam paru w niedziele podajrze gadałem z paroma o koksach itp
gadał jeden tam cos ze 1200 zł wydaje na suple szpryce itp ale kawał hama
byłe\y zawody akurat w wyciskaniu wyebał 250 i wygrał spoko koles
był z laską fitneka jakas ;) ale ogulnie koles gites 2 browary jebnoł steka z pieczonymi ziemniakami zjadł i
poszedł cisnąc
pewnie t brąksy wypocił hehehehehe

pinki127
21-06-13, 02:02
do Bochni z Krk przyjechali
taka sytuacja ;)

slim shady
21-06-13, 02:13
body building nie jest jeszcze na tyle popularnym trendem u nas w kraju, może i dużo osób chodzi na siłownie, ale nie wszyscy mają cel być spompowani do granic możliwości, dużo osób też nie wie jak się za to zająć i brakuje im motywacji, aby zrobić coś z sobą.

mtm
21-06-13, 02:39
Tak jak maks pisał moda na łysą głowe, tatuaż(z chińskimi znakami albo tribalem),wielką mase bez definicji i 50cm w lapie juz minela moim zdaniem nawet kilka/kilkanascie lat temu.
Teraz liczy sie dobre docięcie, pociety brzuch bycie bardziej fit.

duży tom
25-06-13, 20:48
w krakowie pozamykali dilów to chłopaki już nie rosną

vilgags
25-06-13, 21:08
trzeba mieć znajomości

DTX
25-06-13, 21:10
nie wyczuwasz żarcików :P

vilgags
25-06-13, 21:21
rozumiem rozumiem tylko tak mi się powiedziało huehue bo mimo wszystko trzeba mieć te znajomości .

Zima
25-06-13, 22:01
U mnie na mieście w klubach to napakowani są tylko ochroniarze... a takie mega koksy to raczej grzeczne są, siedzą na siłce całymi dniami, studiują, dobrze się odżywiają, śpią 8h i mieszkają z rodzicami.

vilgags
25-06-13, 22:25
u mnie to jeżdzą na sąsiednie miejscowości pokazywać "swoje umiejętności bitewne" : P

Zima
25-06-13, 22:55
Rozumiem, że kaktusy albo miejscowe odpowiedniki w czasie treningu rozwalają z karata :D

yaro09
05-07-13, 20:06
najlepiej widać takie rzeczy na plaży, dużo osób ćwiczy, ale zauważ, że takich w choy przytyranych jest kilku na całej plaży.
i to najczęsciej ochroniarze pracujący w tamtejszych klubach :D
ostatnio w pobierowie (nie pamietam jak klub się nazywa - stare lotnisko) był taki jeden ochroniarz, potem widzialem go na plaży. nie bulking, ale kozak. jeszcze dziare miał od od samego dołu do góry :) strach podejsc

paki4000
16-07-13, 23:49
Tak z obserwacji zauważyłem że Ci tzw "koksy" wbrew tego co głoszą społeczne stereotypy są naprawdę w porządku ludźmi. Miałem przyjemność z kilkoma gadać i są naprawdę ok. Nawet podam przykład na jednym z filmików ravgora(kolega wapniaka) słynne filmy z podchodzeniem do ludzi w katowicach które ich autorzy wrzucają na yt. Auter, ravgor podchodził do różnych osób z pytaniem czy mogą pomacać jego jajka, chodziło o kurze jaja które później prezentował ale dla wielu wiadomo o co biegało. Podchodził do szczupłych lub średnich masowo i leciały teksty typu : chcesz wpierd... albo wypierd... a podszedł do takiego tzw"koksa" i gośćiu się tylko zaśmiał. Jak można więc wywnioskować dobre bedzie tu użycie pewnego przysłowia: mały piesek dużo skacze( w odniesieniu do tych pierwszych) a duży pies skoczy tylko raz( w odniesieniu do tych drugich)

KowalX
17-07-13, 14:36
Wycieli maczetami.

yaro09
18-07-13, 00:27
u nas dalej w dalszym ciągu ten sport jest postrzegany jako dla kryminalistów, marginesu, a jeszcze jak ktoś ma dziare to juz całkiem :)
dobrze ze powoli to się zmienia. ale do zachodu i stanów, gdzie bodybuilding, dbanie o wygląd, o ciało, o siebie, jest poważane i budzi respekt.
jak ktos siedzi w temacie to widzi to. gorzej osoby (zazwyczaj starsze) które nie mają pojecia o tym sporcie

paki4000
18-07-13, 09:40
Dokładnie Yaro. Jest sporo takich pakerów co w brew pozorom ma wyższe wykształcenie a nawet doktorat. Ale dla ogółu niestety to są "puste mięśniaki" . Ja mam taki plan jak kiedyś stanę się takim koksem to pokazywać ogólnie społeczeństwu że to co oni myślą o takich ludziach to głupi stereotyp. W ogóle zauważyliście, w mediach nie ma krzewienia budowy sylwetki tylko kreują szczuplasów, modnisi i żelusiów a silne i duże chłopy pozostają w ich cieniu. Sory ale to chore. Takie jest moje zdanie.

DTX
18-07-13, 10:08
A nie macie cyzm sie przejmowac tylko stereotypami, czy ilościa koksów na ulicach.
polska sto lat za murzynami wiec nie ludźcie ze cos sie w sprawie stereotypow zmieni

paki4000
18-07-13, 10:26
Ja np miałem ostatnio okazję rozmawiać na facebooku z Arturem Szpilką. Wydawało by się ze taka gwiazda nie będzie chciała kontaktować się z nazwijmy to nie znaną medialnie osobą. Ku mojemu zdziwieniu gość odpisał na kilka moich wiadomości. Co to wnosi do tematu?. A no wnosi. Artur jest mocno zbudowanym kolesiem i wbrew tego jak jest postrzegany przez społeczność za swoją przeszłość kryminalną tak naprawdę jest spoko człowiekiem i co ciekawe nie gwiazdorzy tylko znajduje czas dla kibiców. On sam mi napisał gdy zadałem mu pytanie o komunikowanie sie ogólnie z kibicami, że odp na wszystkie wiadomości, tylko ma tego bardzo dużo i czasem odp z opóźnieniem. Ostatnio odp mi po tygodniu:) . To pokazuję że nawet pakerzy z kryminalną przeszłością potrafią być normalnymi ludźmi.

yaro09
19-07-13, 00:00
Wiesz Szpilka moim zdaniem źle wszedł na scenę, w media itp. Np dla mnie od początku był takim chamskim, prostym gościem i to mi się nie podobało. Ale teraz z biegiem czasu wyrównuje swój wizerunek i zaczyna mi się podobać.
Co do duzych gosci to tu jest tez inna sprawa. Ja sam jakis czas temu miałem inny pogląd i chciałem wyglądac jak strongman, byc duzy bulking, napakowany itd.
Ale widzę, że jednak to nie jest takie fajne. W moim przypadku sprawdzi się bardziej fitnessowa sylwetka. tym bardziej ze nie jestem wysoki (178)

paki4000
19-07-13, 00:25
Ja mam taki plan aby zbudować taką sylwetkę jaka mogę zrobić na samych suplementach. Nie chęce się pakować w prohormony a tym bardziej sterydy. Pisałem prace licencjacką na temat dopingu w sporcie i wiem sporo na ten temat, wolę tego nie testować na sobie:).

yaro09
19-07-13, 00:28
tez nie mogę się zdecydować, chociaz chłopaki namawiają :) póki co jakos mnie do tego nie ciągnie

Gangsta Latino
19-07-13, 18:51
Ja mam taki plan aby zbudować taką sylwetkę jaka mogę zrobić na samych suplementach. Nie chęce się pakować w prohormony a tym bardziej sterydy. Pisałem prace licencjacką na temat dopingu w sporcie i wiem sporo na ten temat, wolę tego nie testować na sobie:).

Jakoś wielu testowało i testuje i dożywali spokojnej starości :) Gdyby sterydy były tak szkodliwe jak się chce to ludziom wmówić, to nie istniałaby taka dyscyplina sportu jak kulturystyka ekstremalna

fallenursus
19-07-13, 19:05
Dlatego obronił bo o samych negatywach pisał :)
Jak taki jeden z drugim profesorek twierdzą że niska norma testo to prawidłowe wyniki to co oni mogą wogóle wiedzieć

MAXIMUS 2
19-07-13, 20:24
ludziska ładują w siebie dopalacze i inne gówna ryjące głowę i flaki to co my se odrobinkę saa mamy żałować :) ja tam kicham na ta prace magisterska mi testo poprawia jakość życia:)

paki4000
19-07-13, 23:42
Panowie spokojnie, ja w przeciwieństwie do kilku ludzi z tego forum nie neguję koksów. Są po to aby je brać i to zależy tylko od człowieka czy je sobie zaaplikuje. Pozdro:)