PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna przez dłuższy czas, ale w mniejszej ilosci.



arturr199
09-06-13, 16:12
Wiem że dużo było tematów o kreatynie ale mało znalazłem na ten temat który interesuje mnię najbardziej. Wyczytałem że kreatyne można przyjmowac także przez dłższy okres czasu ale w mniejszej ilosci na dzien. Brał ktos w ten sposób? Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedz:))

Gangsta Latino
09-06-13, 16:43
Uzupełnij profil. Wiek,waga, wzrost, staż. Rozpisz trening i diete najlepiej bo to najwazniejsze.

A co do krety, to ja biorę już od całkiem dawna, ale bywały przerwy (choroba, nauka itp.). Reszte dopisze, jak uzupełnisz info o sobie.

arturr199
09-06-13, 17:26
Profil uzupełniony:


Plan:
Poniedziałek:Klata+tricepsy+brzuch
Środa:Plecy+bicepsy
Piątek:Barki+brzuch
Nogi:klata, plecy, barki a nogi jak zapałki:D A tak na serio, pracuje w kopalni na oddziale przygotówek. Nieodłącznym elementem tej pracy jest transport. Dlatego też nóg nie trenuje:(

Dieta:5 posiłków dziennie w każdym znajduje się mięso+nabiał. Dokładnie nie dam rady rozpisac ze względu na prace jaką wykonuję. Musze zjesc pożądnie, nie mam na mysli tłusto lecz dużo.

I dopisze co najważniejsze. Siłownia to moje hobby, nie traktuję tego jako obowiązku, czy chęci osiągów czyt. Robert Burneiki.
Dotychczas nie stosowałem żadnej suplementacji, oprócz starania się o trzymanie diety takiej jaka powinna byc.

A pytam o stosowanie kreatyny w małych dawkach ze względów zdrowotnych. Nie liczę na ogrom przyrostów lecz na zachowanie równowagi między zdrowiem, a przyrostem masy:))

Chcę_być_wielki
09-06-13, 21:57
Możesz żreć przez cały rok .

Gangsta Latino
09-06-13, 22:11
Ok.

Bierz w DT (dni treningowe) 10 gram kreatyny po treningu. Jeśli chcesz możesz brać mniej, ale minimum 5 gram. Zrób sobie badania krwi - poziomu kreatyniny w organizmie. I za 3 miesiące znowu.

Kreatyna jako tako nie szkodzi na nerki, a napewno nie tak jak sądzono jeszcze kilka lat temu. Pokazały to liczne eksperymenty i próby. Znam osoby które przez kilka miesięcy brały po 30 gram (tobie nie radze) i też takie które od ponad roku są na suplementacji kreatyną.

Plusami kreatyny jest większa wytrzymałość oraz jest to dobry antykatabolik.

Podsumowując, możesz brać stale ALE dla pewności zrób sobie badania kreatyniny i za 3 miechy znowu. A co do dawki to między 5-10 gram po treningu. W dni nietreningowe nie bierz. Pij minimum 3 litry wody dziennie (jesz pewnie sporo białka). TRENUJ NOGI!!!!

slim shady
09-06-13, 22:16
a jakie dolegliwości, że bierzesz w celu zdrowotnym ?

Kuba1000
09-06-13, 22:32
Aaa brałem cały czas przez kilka dobrych miechów .
Tylko w dni treningowe 15-20 g przed i po tren