PDA

Zobacz pełną wersję : Witam, trening z menshealtha!



Zima
07-06-13, 21:39
Zainteresował mnie pewien trening z "Menshealtha", ale za bardzo nie wiem co o nim myśleć, autor artykułu oczywiście obiecuje przyrost masy mięśniowej i redukcje zbędnej tkanki tłuszczowej i 50 cm w bicepsie po kilku treningach. Wiem też, że większość użytkowników forum takich jak to gardzi takimi gazetkami, jednak trening, który zaraz opisze różni się nieco od innych. Właściwie za bardzo nie wiem pod co go podporządkować, czy to act czy fbw i w jakim celu go stosować, proszę o wypowiedzenie się na temat tego treningu doświadczonych, ale także użytkowników którzy nie patrzą na wszystko inne niż split jak na nic nie warte machanie obciążeniem.

"ZŁAP SZTANGĘ... NACHWYTEM NA SZEROKOŚĆ BARKÓW I W 45 MINUT ZBUDUJ MIĘŚNIE ZE STALI." xD

Jest to trening obwodowy.
3 razy w tyg.
6 ćwiczeń:
-martwy ciąg
-zarzut siłowy
-wyciskanie sztangi
-przysiad
-wiosłowanie
-pompka

W pierwszym obwodzie zrób po 4 powtórzenia każdego ćwiczenia. W kolejnych zmniejszając liczbę powtórzeń aż dojdziesz do 1. Następnie zwiększaj liczbę powtórzeń aż z powrotem dojdziesz do 4. Łącznie wykonaj 8 obwodów.

Powtórzenia:/Pauza:

4/90sek
3/90sek
2/60sek
1/45sek
1/45sek
2/60sek
3/90sek
4/koniec

Powiedzmy, że ćwicze z ciężarem na którym mogę zrobić maksymalnie 5 powtórzeń na dane ćwiczenie tak +/- bo wiadomo rożne ćwiczenia, ale mam 2 sztangi właśnie i trochę obciążenia, więc wydaje się spoko opcja w okresie kiedy nie ma czasu na trening. Dieta lekko na plus. Staż na siłowni ponad rok.

Co o tym myślicie?

vilgags
08-06-13, 00:41
No wiesz , trening to tylko impuls , wystarczy jakoś zaskoczyć mięśnie na treningu żeby potem rosły i się przystosowały , trening jak trening niektórzy kulturyści np. Tom Platz wkładali na sztangę 100 kg i robili 100 przysiadów w jednej serii i mieli perfekcyjnie rozbudowane mięśnie także wiesz różne typy treningów są dla różnych ludzi a trening jak trening , interesujący i kontrowersyjny

(jak każdy z tej gazetki ) ;-)

fallenursus
08-06-13, 01:24
czasam jak mam zatwardzenie to poczytam na kiblu MH zeby przeszlo.

true story.

Fit4ever24
08-06-13, 10:43
czasam jak mam zatwardzenie to poczytam na kiblu MH zeby przeszlo.

true story.

Ja zwykle czytam etykiety płynów jakie się znajdują w pobliżu. Bardzo mi to pomaga i teraz nie mogę w sklepie tego robić o obawie przed nieszczęsciem...

True story. :D

Zima
08-06-13, 16:23
O proszę! Mi z kolei zachciewa się srać jak widzę takie posty jak te 2 powyżej.

True Story!

Kuba1000
08-06-13, 16:27
Dla mnie kolego takie ,,cud,, treningi to strata czasu :)
Naprawde lepiej wyjdziesz stosując sprawdzone plany treningowe :)
Więc nie utrudniaj sobie życia treningami z komercyjnych stron/gazet :)

Pozdro :)

fallenursus
08-06-13, 17:27
Koles zima wrzuc na.luz.
Najpierw zatruwasz treningiem Bonda a teraz nastepna chala dla frajerow.
Albo sie ogarniesz i zrozumiesz ze trzeba wlozyc mase pracy wyzeczen albo..
Zaloz rurki czerwone trampy wez torebke i idz na spacer ze swoim goldenem.

Zima
08-06-13, 20:46
Wiadomo, ale po co takie bezsensowne posty odbiegające od tematu? Nie lubię monotonni więc zmieniam swój plan treningowy co jakiś czas. Powyższy plan wpadł mi w ręce, że nigdy wcześniej takiego nie widziałem chciałem usłyszeć opinie bardziej doświadczonych kolegów, cóż ciekawe czy byłyby inne reakcje gdybym nie napisał skąd ten plan pochodzi. Jeżeli coś jest inne niż powszechnie stosowane wzorce nie znaczy, że jest złe. Faktem jest to, że każda zdrowa aktywność fizyczna jest dobra, oraz tak jak mówił "vilgags" trening jest impulsem. No opinie takie jak się spodziewałem, właściwie nic nowego :) Jednak zaryzykuje i poćwiczę takim treningiem przez 8 tygodni i zobaczę jak zareaguje mój organizm.




Koles zima wrzuc na.luz.
Najpierw zatruwasz treningiem Bonda a teraz nastepna chala dla frajerow.
Albo sie ogarniesz i zrozumiesz ze trzeba wlozyc mase pracy wyzeczen albo..
Zaloz rurki czerwone trampy wez torebke i idz na spacer ze swoim goldenem.

Jeżeli zatrułem Cie "treningiem Bonda" to masz słaby organizm, już dawno się ogarnełem i to zrozumiałem lubię eksperymentować na siłowni i tyle, efekty są jakie są, ale cóż jestem tylko amatorem i robię to dla przyjemności, dalsza część Twojej wypowiedzi jest co najmniej nie tolerancyjna. hehe

fallenursus
08-06-13, 20:55
Nie jest. To demografia w ktora celuje MH.