PDA

Zobacz pełną wersję : soja protein + kreatyna + tauryna, co sądzicie?



marcinh
15-04-06, 12:07
jest napisane w temacie nie wiem czy ta SOJA PROTEIN jest dobra? moze ktos wie z doświadczeń? pozdo :cool:

gangster
15-04-06, 12:15
Soja protein to bialko slabo wchlanialne,popelniles blad kupujac je.Kupuj tylko serwatkowe.

Jose
15-04-06, 15:02
kreatyna + tauryna ok a co do bialka to zakup jeszcze ostorwi i wymieszaj z tym sojowym jesli je masz juz...a jesli nie masz to nie kupuj go ;)

fishe
16-04-06, 01:21
chodzi tu glownie o kreatyne bo ona daje najwieksze przyrosty z tych supli

vanadi
16-04-06, 01:23
no tak ale nie wiem czemu wyedukowalem ze chodzi mu o proteinke i taryne bo kreatyna to pewnik w cyklach:)

MADOX
16-04-06, 01:27
kreatyna jest pewniakiem w cyklach ale nie dla poczatkujacego pakiera daje ona duze przyrosty siły a co za tym idzie mozliwosc zlapania szybkiej kontuzji i dlatego pytanko o wiek i staz

vanadi
16-04-06, 01:40
od kiedy od sily sa konuzje fakt ale od przeciazenia barkow od zwikoszonych ciezarow...eh chcialbym zeby tak na mnie dzialala kreatyna jak kiedys:p ;(

MADOX
16-04-06, 01:45
kreatynka jak sam powiedziales na poczatku daje niesamowitego kopa dla niektorych no i wtedy do bani skacze a drenalina no i ludzie zakladaja obciazenia duro wieksze niz ich mozliwosci bo mysla ze kreatyna za nich to podniesie i wtedy rozczarowanie jak cos sie nadwyrezy lub cos podobnego

fishe
16-04-06, 01:54
to wtedy rozczarowanie ale wsytraczy sie pozadnie rozgrzac zeby nic nie nadwyrezyc :wink:

MADOX
16-04-06, 02:09
no wlasnie ja miale po pierwszym cyklu na sztandze 15 kilo wiecej dl mnie to byl juz ogromny sukces

vanadi
16-04-06, 02:10
no wiem wiem:) ja po 1 razie na (silce 14 lat:p) wzielem do razu krete wiecie glupota a u nas to bylemw sumie pionierem tego sportu.tak czy siak po 1 dniu poszedlem typa nastwiac bo mnei wczesniejw wkurzal ale teraz moglem mu wpier... bo bylem az 1 cala godzine:p

fishe
16-04-06, 02:17
hehhehe po jednej godzinie od razu sila poszla heh :mrgreen:

vanadi
16-04-06, 02:17
no co az 1 cala godzina na silce:p hehe nie robmy off topu:p
czyli chyba sie wszyscy zgodza ze soja z tauryna odpada .w sumie tauryna moze byc ale chyba jedynie wtedy kiedy masz nadmiar kasy:)

MADOX
16-04-06, 02:19
taurynka moze zostac soja odpada

fishe
16-04-06, 02:28
zamiast tauryny mozesz wziasc dextroze jak masz mniej kasy

vanadi
16-04-06, 02:30
ja bym po jakims cyklu nie koniecznie sterydoym mogl wziasc glutamine plus tauryne na powstrzymanie katabolizmu ispadkom po cyklowym a tak to nie ma za bardzo po co tego brac:)

ziper
16-04-06, 03:26
do rzeczy...
soja do bardzo dobre źródło białka
jak najbardziej wskazane jako dodatek w diecie
ważne by nie była jedynym źródłem białka
do 1/3 ogólnego zapotrzebowania i jest git

co do czarów z kontuzją na cyklach kreatynowych to już bardziej wina ułańskiej fantazji, a nie tegoż suplementu
pomocy nalezałoby szukać u specjalisty

tauryna nie zahamuje katabolizmu

to tyle co rzuciło mi się w oczy

pozdrówki

Jose
16-04-06, 03:29
tauryna odpadadlaczego odpada...? jesli mialby byc uzyta tylko jako antykatabolik to bez sensu ale jesli jako transporter kreeatyny(zapewne taki jej cel w tym skladzie) to kupuj smialo

ziper
19-04-06, 11:09
nadal nie wytłumaczyłeś mi dlaczego twierdzisz, że soja odpada

Litwin25
19-04-06, 11:59
Ja po białku sojowym miałem wzorst bicha o 1 cm,a stosowałem tylko je pzrez miecha.Niestety później się zatryłem,wymiotoałem i wszystko spadło.Wiem że podczas wymiotów człowiek traci białko jakie organizm odłożył przez 2 tygodnie,ale aż tak bardzo??;p

ziper
19-04-06, 12:56
wzrost masy nie był zasługą białka - choc może po części tak - skoro wypełniło luki w diecie
a co do zatrucia to jesteś pewny, że to soja była przyczyną?

fishe
19-04-06, 17:04
ziper, przeciez nie napisal ze soja sie zatrol :wink:
Niestety później się zatryłem,wymiotoałem i wszystko spadło i nie napisal czym sie zatrol