PDA

Zobacz pełną wersję : Tłuszcz w okolicach sutków



vilgags
29-05-13, 23:39
Witam , znalazłem to forum na jakimś obrazku na pomper i pomyślałem że się zarejestruje i będe tutaj użytkownikiem, prawdopodobnie zostanę na dłużej.
Mam ważne pytanie dotyczące bardzo denerwującej sprawy a mianowicie klaty.
Ćwiczę na siłowni już troszkę czasu , idzie mi to w miarę porządnie ale od jakiegoś czasu w okolicach klaty zaczął mi się odkładać tłuszcz. Nie wydaje mi się żeby to było normalne ponieważ wielu moich znajomych z o wiele wyższym bfem nie ma tam tłuszczu a ja posiadając dość niski bf właśnie posiadam w tych miejscach tłuszcz i w obcisłej koszulce wygląda to bardzo zle , a bez koszulki tym bardziej.
Napisałem to w dziale dieta bo nie wiedziałem gdzie to wsadzić bo kompletnie nie mam pomysłu co z tym zrobić.
Zaznaczę że nie miałem jeszcze żadnych cykli sterydowych więc gino od środków anabolicznych raczej odpada.
Często jak patrze na to z boku to jestem po prostu załamany , niby jakiś kaloryfer i w ogóle odtłuszczenie w miarę wporządku a tutaj taka nie przyjemna sprawa.
Nie podam swojego zdjęcia ale tłuszcz odkłada się w tych okolicach.


http://www.picshot.pl/public/view/336822

Przez ten tłuszcz nawet suty nie wyglądają naturalnie tylko trochę przypominają kobiece ;x
Co do treningu to staram się robić trochę więcej ćwiczeń izolowanych ale to raczej nie pomaga.

Waga 92 kg
Wzrost 176 cm
Staż 3 lata
Cykle sterydowe BRAK

Jeśli ktokolwiek miał podobny problem albo wie co może być przyczyną albo jak sobie z tym poradzić to proszę o pomoc.

W wolnym czasie wypełnię ankietę.

pzdr

fallenursus
30-05-13, 00:08
Temat przenioslem do odp dzialu.
Co brales oprucz kreatyny? Massdroll szedl?epi itp itd
Wstaw foty klatki samej z boku z przodu.

fallenursus
30-05-13, 00:08
Temat przenioslem do odp dzialu.
Co brales oprucz kreatyny? Massdroll szedl?epi itp itd
Wstaw foty klatki samej z boku z przodu.

vilgags
31-05-13, 13:33
W moim życiu zrobiłem ze 3 cykle na kreatynie , i jako odżywki tam ze 2 razy poleciały jakieś gainery , tylko niestety takie że ich węglowodany to były cukry i potem musiałem ciężko pracować żeby to naprawić.

Cykli na prohormonach nie praktykowałem.

Suty schodzą mi tak nie ciekawie na dolny bok i wyglądają w miare normalnie dopiero jak zcierpną

fallenursus
31-05-13, 14:18
Cos z symptomow opisanych tutaj masz?

http://www.e-gym.pl/showthread.php?32788-Ginekomastia

Bull2
02-06-13, 11:25
musisz wstawic swoje zdjecie

vilgags
05-06-13, 11:57
Przepraszam za brak aktywności nie miałem czasu na komputer.
Bardzo zależy mi na pomocy

Fallen mam to samo co właśnie na tym obrazku w tym linku co dodałeś Takie malutkie grudeczki jakby.

Nie wyczuwam żadnego bólu w okolicach sutków ani nie czuje jakiejś dużej grudki pod sutkiem tylko właśnie takie bardzo małe.
Moje sutki przypominają właśnie te na tym zdjęciu z przed noża tylko że nie miałem jeszcze żadnego doświadczenia z anabolikami ani prohormonami...

Co możecie poradzić?? Czy musem jest nakupowanie jakiegoś specjalnego arsenału typu "tamofixeny i nolvy" i rozpoczęcie przyjmowania jakichś dużych dawek??

Bull2
05-06-13, 12:28
wstaw to foto nie peniaj sie

Gangsta Latino
05-06-13, 16:09
vil foto musisz wstawić. Masz problem "obrazowy" więc musimy go widzieć. Jak się wstydzisz to zasłoń/zamaluj twarz ;)

peres16
04-09-13, 21:35
Spróbuj robić ćwiczenia ze sztangą na ławce skośnej w dół. I moim zdaniem ważysz za dużo jak na swój wzrost, biegaj.

xxmłodyxx
20-10-13, 20:25
Spróbuj robić ćwiczenia ze sztangą na ławce skośnej w dół. I moim zdaniem ważysz za dużo jak na swój wzrost, biegaj.

Teraz to dojebałes.

Tez mam ginekomastie chyba ale trenuje raczej na siłe wiec to mnie ze tak powiem pierdoli. Zaakceptuj samego siebie.