PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie dextroza czy tauryna



przemuss1
02-04-07, 16:28
Witam.mam pytanie czy do Creatyny Vitalmax 500g lepiej jest dorzucic tauryne czy dextroze.Jest pewnie problem ze dla mnie lepiej bylo by brac tauryne w kapsulkach niz w proszku bo i tak bede to bral po tajemku i nie chce miec lipy.Tak sie zastanawialem ze bym sobie kupil Vitalmaxa Tauryne Mega Caps 60 kaps i bym bral przed treningem 1 kaps i 5 g creatyny i po treningu 2 kaps i 5 g creatyny a pozniej jeszcze bialko 30 min po treningu i rana po przebudzenie tez bialko .W nietreningowe mam zamiar brac rano 5 g creatyny i 30 g bialka i w ciagu dnia przed obiadem np. a tauryne tylko w dni treningowe co wy na to??? prosze o doradzenie THX

Punisher
02-04-07, 16:47
Tauryne najlepiej bierz w dni nietreningowe również.
Kreatynę masz też w kapsach? Jeśli w proszku to po co taurynę w kapsach?

przemuss1
02-04-07, 16:55
kreatyne mam w proszku 500 g i sam nie wiem bo czytalem ze dobrze jest brac tauryne w dni treningowe przed i po treningu bo w dni nietreningowe to bez sensu tak samo jak z dextroza w dni nietreningowe tez nie opyla sie brac bo to bez sensu ze najlepiej po silowni zeby dostarczyc cukry

Punisher
02-04-07, 19:28
Chyba nie do końca...

Tauryna (http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=3276&highlight=jest+tauryna)

przemuss1
02-04-07, 20:05
aha no moze i tak jest dzieki za info pozdro