PDA

Zobacz pełną wersję : Ciężkie początki



Viserion
24-05-13, 20:25
Witam!
Moje doświadczenie na siłowni to około 8 miesięcy. Uczęszczam tam 3 razy w tygodniu w odstępach, co jeden dzień( regeneracja). Wzrost: 191 cm, Waga: 75 kg, Wiek:17. Powoli zauważam efekty, jest o wiele lepiej niż na początku, lecz niektórzy mówią, iż ,, na sucho" dużo nie zdziałam. Zależy mi jedynie na fajnej budowie, ale też bez przesady, czyli z umiarem. Chciałbym zainwestować w suplementy, tylko nie za bardzo wiem jakie. Byłbym wdzięczny za dobrą radę dla zielonego ;).

Gangsta Latino
24-05-13, 20:38
"Na sucho dużo nie zdziałam" - tak mówią Ci którym się nie chce ćwiczyć i trzymać diety.

Bez pitolenia: jeśli chcesz być PRO to owszem, bez sterydów nigdy nie osiągniesz pewnego poziomu, ale ty chcesz po prostu dobrze wyglądać, także luzuj :)

Ćwiczysz 8 miesięcy, więc możesz sobie kupić kreatyne.

ale.... zanim ci napisze co i jak, rozpisz mi swoją dietę i trening

Viserion
25-05-13, 13:13
No właśnie z moją dietą jest na opak xD. Chodzę do 2 klasy szkoły średniej. przeglądając 2 miesiące temu to forum, nie znalazłem nic ciekawego dla siebie. Wybacz, lecz jedzenie DORSZA nie jest zbyt mobilne. Wolałbym coś łatwiejszego w przygotowaniu etc. Co do treningu 3x w tyg. 1,5 h, ramiona, klatka, brzuch, ręce. Najlepsze byłoby wytoczenie codziennego programu- ,, ten dzień - to samo, kolejny - to samo"

robo815
25-05-13, 14:04
A kto Ci każe jesć tylko dorsza?Wołowina,kurczak,ryby,twarogi jaja itp.to dobre żródła białka.Do tego węglowodany -ryż ,kasze ,ziemniaki +warzywa+ zdrowe tłuszcze i jest GIT
Dużo ludzi myśli ze jak je kanpkowe żarcie i nie rośnie to trening jest zły.Nic bardziej mylnego