PDA

Zobacz pełną wersję : szybkośc, wytrzymałośc, refleks... jakie suple?



wujek_stunt
02-04-07, 16:10
Zaczynam uprawiac sport motocyklowy, a co za tym idzie muszę mieć dobrą szybkość, wytrzymałość, refleks. Jakie suple polecacie do tego (niemoge przybrac na wadze) ćwicze ponad rok.

NIKOLIS 168
02-04-07, 18:22
kreatyna...chyba!!!!! :wink:

MrOlimpia
02-04-07, 18:34
tak polecam jabłczan kreatyny cm3 ( spoko suple i działa )

grzesiek k
02-04-07, 19:00
(niemoge przybrac na wadze)No to raczej MrOlimpia, NIKOLIS 168, kreatyna odpada i inne suple też bo po każdym suplemencie przytyjesz
pzdr.

MrOlimpia
02-04-07, 19:04
no to w takim razie polecam Muscle Juice ;) na zwięszenie energi podczas systematycznych treningów
pozdro

wujek_stunt
03-04-07, 11:05
co do tej masy to źle troszke sformułowałem, niemoge przybrac na wadze za dużo, ale nie moge przybrac wogóle tłuszczu, czyli czystą mase mieśniową moge przybrać. Przeczytałem w necie że można używać krety, ale teraz pytanie jakiej najlepiej?

grzesiek k
03-04-07, 15:42
To w takim razie polecam ci Vitala Zielonego jest najlepszy na pierwszy cykl
pzdr.

SkAwwa
03-04-07, 19:21
żeby brać kreatynę musisz mieć staż a nie wiemy jaki masz staż ile masz lat...
uzupełnij profil..

wujek_stunt
03-04-07, 21:51
na samym poczatku napisałem że ćwicze ponad rok :) jestem po 2 cyklach na krecie. Niechodzi mi o firme tylko rodzaj krety (niemoge wogóle przybrac na tłuszczu, biegam codziennie żeby spalić kalorie)

blackburn
04-04-07, 15:52
muszę mieć dobrą szybkość, wytrzymałość, refleks
może spróbujesz preparaty które zawierają np. (guarane, kofeine, magnez ogólnie witaminki i minerały) I dodałbym jeszce np przed wyścigiem lub treningiem itp. ATP w tabsach pod język

wujek_stunt
04-04-07, 21:48
a po jakim rodzaju krety przybedzie mi najbardziej na sile...


przypominam że niemoge wogóle przybrac na tluszczu.

SkAwwa
05-04-07, 09:39
no to jak już koniecznie chcesz kreatyne to Crea Alkatech z Hight Power.
51 zł 210 caps
28 zł 90 caps
pozdro

wujek_stunt
05-04-07, 20:11
o kreatyne tez ale o inne suple równiez :smile: jak wiadomo w sporcie motorowym jest potrzeba równiez szybkośc i wytrzymałość i jeszcze do tego potzrebuje jakiś supli.

Punisher
08-04-07, 13:38
wiem, że odświerzam stary temat, ale znalazłem coś...
Z Trec'a - Isofaster 400g - 5 litrów - 18 zł
Jak coś więcej o tym chcesz wiedzieć to pisz...

grzesiek k
08-04-07, 14:17
sofok666, Ja chce coś o tym więcej wiedzieć
pzdr.

Punisher
08-04-07, 14:32
Isofaster - łatwo rozpuszczalny koncentret służący do przygotowania napoju izotonicznego o orzeźwiającym cytrusowym smaku. Specjalnie dobrana kompozycja składników eneretycznych oraz elektrolitów została tak opracowana ,aby błyskawicznie i skutecznie gasić pragnienie oraz zapobic odwodnieniu i wyczerpanuy org.
Isofaster - pomaga utrzymać prawidłowy poziom wody w org, dostarcza "paliwa" dla pracujących mięśni i przyczynia się do zwiększenie wydoloności fizycznej. I wzbogacony o elektrolity uzupełnia utracone z potem elektrolity co korzystnei wpływa na pracę skurczu mięśni.
W 100g - ~91g węgli i reszta jakies minerały.

Przepisane z : Trec.

kociolcyk
08-04-07, 14:37
czyli takie cos jak IONTO VITAMIN DRINK z vitalmaxa czy ACTIVITA HOT SPORT DRINK
znczy napój izotoniczny carbo itd....

wujek_stunt
08-04-07, 15:32
a np. ZMA, Tribulus itp.? Amino, glutka, hmb itp? Energetyki, lipidy?

Co o tym myslicie? Co polecacie? (szybkość, wytrzymałość)

Punisher
08-04-07, 15:37
czyli takie cos jak IONTO VITAMIN DRINK z vitalmaxa czy ACTIVITA HOT SPORT DRINK
znczy napój izotoniczny carbo itd....
Nie znam tych energetyzerów, ale to nie jest takie typowe carbo.

wujek_stunt w twoim poście nie ma czasownika i nie wiem o co chodzi :wink:

wujek_stunt
08-04-07, 16:58
o to o co załozyłem temam... czyli czy te suple pasują do treningu szybkościowego i wytrzymałościowego i jakie syple polecacie przy takim treningu...

Punisher
08-04-07, 20:09
No napisałem o Isofaster (Trec)... tyle...

a np. ZMA, Tribulus itp.? Amino, glutka, hmb itp? Energetyki, lipidy?
yy nie...
Lepiej jakieś energy moim zdaniem...
np. trec: Super Energy
a tez dobre by bylo trec'a : Neuro speed - zwieksza produkcje energii, poprawia refleks, likwiduje sennosc, przezwycieza stres i zmeczenie (fizycznie i psychicznie) to byloby też dobre :cool: :cool: