PDA

Zobacz pełną wersję : Smoczyna i Milkoshake - droga do MP Bikini 2014



Strony : 1 2 [3]

smoczyna
08-04-14, 14:55
8145

ale piękny epsilon mi wyszedł :D

whatever:D oto moj dzisiejszy jadlospis
wlaczam w mozgu opcje bulletproof i czekam na pojazd :D

Pikaczu
08-04-14, 15:00
aja myslałem ze ładnie zrobiony szpinak bedzie%-)

smoczyna
08-04-14, 15:04
8146

no ja slyszalam ze slodziki itp wplyna negatywnie na wyglad. ze gorsza synteza bialek bla bla bla :D i ze napoje zero podobno cos tam cukru i tak maja.... hmhmhmhmhmmmmmm

Pikaczu
08-04-14, 15:12
ogólnie.redukcja to redukcja ale chyba juz nikt nigdy mnie nie zmusi do jedzenia lekko strawnie cały czas%-)

smoczyna
08-04-14, 15:24
nom.
ostatnio robilam cheat meal to myslalam ze umre taki bol zoladka
pokaralo;p

Pikaczu
08-04-14, 15:29
http://www.e-gym.pl/showthread.php?36136-Hardkorowa-spam-ekipa-wita/page810

jak po nocach nie mozesz spac to wbijaj.hyhy%-)

dorszem i łososiem sie przejadłem.na pimpowanego kuraka patrzec nie moge.musze cos wykombinowac zeby karkówa i steki mi sie nie przejadły%-)wiem energia kosmiczna mi zostanie%-)

smoczyna
08-04-14, 16:21
kurde ale bym wszamała takiego wielkiego steka well done... :(((

Gangsta Latino
08-04-14, 16:50
919 kcal????? czemu tak mało?

Białka nawet 100 gram nie ma :(

USgorn
08-04-14, 18:10
Przyznaj sie ze TY oszczedasz na tych slodzikach a nie ze strachu %-)

GL niby tych kalorii nie za duzo ale jak prace ma siedzaca drobna jest i redukuje to nic dziwnegk ze takie zapptrzebowanie ma. bialko no mala ale jz CI pisalosmy o tym

Pika jednej nocy mnie nie bylo a Ty juz zastepstwa szukasz ? %-)

Pikaczu
08-04-14, 18:13
oj tam ojtam%-)

fallenursus
08-04-14, 18:22
GL niby tych kalorii nie za duzo ale jak prace ma siedzaca drobna jest i redukuje to nic dziwnegk ze takie zapptrzebowanie ma. bialko no mala ale jz CI pisalosmy o tym



No chyba cię Kurwa popierdolilo. Chudzielec leżący ba kanapie i pierdzacy w materac ma większe zapotrzebowanie. Albo za szybko czytacie i pół nie dociera albo ignoranci...rusz pacyna i pomysł co to może zrobić z organizmem.

USgorn
08-04-14, 18:45
1,286 kcal ma zapotrzebowanie nie wliczajac aktywnosci przyjmujac ze wazy 50 bralem dane z poczatku dziennika tam bylo 52,5 zakladajac ze juz troche redukuje to dlatego 50 kg. Zakladajac dalej ze ma aktywnosc niewielka i ze redukuje to de facto nie potrzebuje wielkiej ilosci kalorii. Fakt dorzucic przydaloby sie troche tylko ze wczesniej walilem z glowy po obliczeniu mozna byc dokladniejszym. Ale tez nie potrzebuje dorzucac 1 tys chyba ze ma zaczac masowac.

Pikaczu
08-04-14, 18:51
zapomniałes ze tłuszcze nie idą w tkanke tłuszczową

USgorn
08-04-14, 18:58
Wiesz ogolnie ja bym inaczej do tego podszedl ale tez nie wiem dokladnie jak Smoczyna leci bo calego dziennika nie czytalem

fallenursus
08-04-14, 18:59
Mała aktywność fizyczna????
No offence brah ale wróć do książek może nie o podrywaniu czy szybkim czytaniu a o fizjologicznych czy Wogole związanym z tym sportem. Piszesz głupoty.

Gangsta Latino
08-04-14, 19:00
sie fallen zdenerwował ;D

US, smoczyna może i waży tylko 50 kg, ale ćwiczy na siłowni + robi interwały. Jaką ma pracę nie wiem, ale w mojej opinii powinna jeść minimum 1500 obecnie kcal.

Według mnie, obecnie jej organizm czuje się tak jak by był w stanie zagrożenia. Przez to magazynuje tłuszcz i ciężej jej będzie się dociąć.
Problem w tym, że zawody są za 3 tygodnie, i nagły wzrost kcal o te 500 może spowodować różne rzeczy. Także ja bym proponował zwiększyć kcal do 1200, ale dodać białko (tylko kcal z białka). Czyli jeśli teraz je poniżej 1000, to załóżmy do 1200 brakuje 250 czyli 63 gramy białka. Chuda gotowana ryba w większych ilościach.

A następnym razem radzę podchodzić do redu trochę inaczej. Smoczyna, ile kcal jadłaś przed zeszłorocznymi zawodami??

Pikaczu
08-04-14, 19:04
raczej niedożywienia,ja bym fatu dodał

Gangsta Latino
08-04-14, 19:05
niedożywienie = zagrożenie ;P

Pikaczu
08-04-14, 19:11
Politbiuro wpadło do chałupy, żeby szukać zimnioków. Chłop tak się śmiał, że niemal umarł. Rozbawiony sam zaczął szukać wraz z nimi.Ale to tylko halucynacje, czeka ich śmierć z niedożywienia. Takie jest życie

Gangsta Latino
08-04-14, 19:13
Kawał z Litwy/Łotwy... - STARE!

Pikaczu
08-04-14, 19:16
ale na czasie%-)

fallenursus
08-04-14, 19:24
Przytakiwac i uśmiechać można ale bez kurwa przesady. Takie coś może nieźle namieszać w gospodarce hormonalnej w końcu to nie Haiti czy Somalia. Ola jest dorosła i powinna wiedzieć co robi. A czy konsekwencje tego będą to tylko czas pokaże.

USgorn
08-04-14, 19:30
Mała aktywność fizyczna????
No offence brah ale wróć do książek może nie o podrywaniu czy szybkim czytaniu a o fizjologicznych czy Wogole związanym z tym sportem. Piszesz głupoty.

Jesli piszesz ze jak sport to od razu wielkie zapotrzebowan8e to sorry ale moze Ty powinnes wrocic. Myslisz ze taki sztangowy komplex co zrobisz w 10 min to nie wiadomo ile kcal spali albo kolesie ktorzy na silke 45 min przychodza wiekszosc czasu przechodza to nie wiadomo ile spala ? To samo aeroby myslisz ze 30 min trucht spali w uj kalorii ? No sorry ale cwiczyc jeszcze nic nie znaczy wazne jak sie cwiczy

fallenursus
08-04-14, 19:33
Przeczytaj ten dziennik od poczotku powoli.
Potem wróć. I odp jeszcze raz.
Bo pod ten ti temat - pierdolisz jak poltuczony :)

Gangsta Latino
08-04-14, 19:35
US, ale zacząć trzeba od tego że przeciętnie facet który nie ćwiczy potrzebuje chociaż 2 tys. kcal (są może wyjątki, ale mało)
Kobieta załóżmy 1500. Smoczyna ćwiczy siłowo + aeroby więc chociaż trzeba dodać 300 kcal. To już masz 1800. A je 900 czyli 2x za mało. A przypominam, że te 1800 to jako tako dolna granica...

USgorn
08-04-14, 19:41
Wiesz ogolnie ja bym inaczej do tego podszedl ale tez nie wiem dokladnie jak Smoczyna leci bo calego dziennika nie czytalem

Fal tez pisalem. Nie sledze na tyle zeby napisac indywidualnie wiec odp teoretycznie. Gl Tobie odp pozniej bo bede cwiczyc bede

fallenursus
08-04-14, 20:05
To może coś przeoczyłem bo mam kurwiki w oczach po tej rozpisce diety.

smoczyna
08-04-14, 20:36
A wiec

przesadzilam w zimie z podjadaniem i teraz muszę nadrabiac
po redukcji nie zrobie błędu z poprzednich zawodow i nie rzucę sie na jedzenie
zrobie reserve diet - jakoś tak to sie nazywa
powolne zwiększanie wegli
przed tamtymi zawodami leciał praktycznie dukan
kurvzak z sałata i serkiem wiejskim, jajka z łososiem
chora dieta + podjadanie do samych startów
teraz nie jem owoców i nabiału

kalorii jest mało ale wartosci odżywcze sie zgadzają
waze teraz przed okresem około 55kg
moj dzień to
rano: 15min ostry na Max intetwal bieg - 15 min orbitek na uspokojenie i pozniej jeszcze raz piekło biegowe 15min
pozniej 8h siedzącej pracy i po pracy mocny trening na ciężarach , krótkie przerwy 30-60sec zalezy od partii
takze intensywnośc wysoka

efekty widzę dobre... Przed tamtymi zawodami kratka na brzuchu sie nie robiła

N3ver_quit
08-04-14, 20:46
Wybacz Olka odrazu za to co będę pisać..ALE BRAK MI SŁÓW, SAME EMOCJĘ! (I w swoim czasie chciałabym by mi ktoś to napisał czy powiedział - ale nie było komu - bo w tym środowisku fitnesowym jeszcze nikogo nie znałam oprócz trenera któremu ślepo ufałam i myslałam że wszyscy tak sie głodzą by wyjść na scenę). Wiem że każdy się uczy na swoich błedach i ty masz prawo jak najbardziej, ALE weź się w końcu ogarnij i pomyśl trochę co ty w ogóle robisz ze swoim organizmem! Posłuchaj się ludzi którzy nie mają ciebie głęboko w dupie jak ten twój "pseudo" trenerek.

Już nie będę poruszać tematu mięśni, które ładnie sobie popalisz - bo to juz się robi mniej ważne, niż krzywda ktorą sprawisz zdrowiu. TY myślisz że to są żarty? I że jak niby ja się okazałam w tym miejscu gdzie jestem teraz - dietka w 800 kcal kochana i 2 razy aeroby dziennie po 1 godzinie + obwodowy trening - własnie tak spieprzyłam sobie organizm i możliwość startować nie wiem na jak długo. Czy myślisz że ciebie to nie dotyczy, jesteś inna, i organizm i ciało ci podziękują? OBY ciebie takie problemy omineły, bardzo ci tego życze i jeszcze tego, byś jednak dobrze przemyslała wszystko co robisz.

Twój metabolizm spoczynkowy wynosi 1200-1300 kcal! SPOCZYNKOWY - czyli to jest ta ilość która jest potrzebna na fukncjonowanie całego organizmu i wszystkie procesy które w nim się odbywają, a ty schodzisz poniżej tego. Redukcja nie powinna się odbywać poniżej metabolizmu spoczynkowego, NIGDY! Chcesz wiedzieć co się dzieje teraz z twoim ciałem?! Najpierw stracisz okres - jeśli jeszcze go masz, podejrzyłam że lub nie lub bardzo nie regularny. Pomyślisz że to jest mało ważne? Dobrze jeśli on wróci jak mi wrócił po pół roku, ale znam kobiet, które bez tabletek hormonalnych po takich dietkach juz nie moga dostać okresu za czym idzie bezpłodność, chcesz?! A wypadające włosy i zniszczona skóra i paznokcie, jak tobie to? CO DALEJ? Nasze organizmy nie ewolucjonowały na tyle by rozumieć, że ty schodzisz do takiej kalorycznośći by stać ładną i wyrzeźbioną na scenie ON TEGO NIE WIE! On odbiera to jako stan zagrażający zdrowiu i życiu, i za WSZELKI KOSZT będzie się bronił, zostawiając tłuszczyk którego chcesz się pozbyć na najpóźniej, a do tego czasu spieprzysz gospodarke hormonalną i popalisz mięśnie. Teraz pomyśl co będzie jak zejdziesz ze sceny. Nawet jeśli potrafisz nie podjadać nawet trochę , a w tym wypadku +200 kcal juz będzie bombą, i będziesz w stanie bardzoooooo wolno z tego wychodzić i tak nie unikniesz przytycia, bo wygłodzony organizm będzie ci kurdę wszystko, dosłownie wszystko przerabiał w tłuszcz. Chcesz? Chcesz wyglądać cały rok fajnie, byc zdrową i ładną fitnesska? Czy 2 razy w roku na scenie..? Inna kwestia jeszcze popatrz na konkurencję na MP, Paula Banot, Hania i inne dziewczyny, widziałaś ile mięska na sobie mają?

Jak nie wierzysz mi , masz jeszcze przykład kolejnej takiej kobiety na filmiku, angielski chyba znasz: https://www.youtube.com/watch?v=JlveH3xXW68
Będzie ci tego mało mogę wysłać kontakt facebookowy do kobiety z polskiej sceny która już 2 lata nie może wrócić do normy, PO TAKIEJ SAMEJ DIECIE! I takich osób jest mnóstwo i zawsze ta sama droga..

A WY chłopaki jak uważacie że to jest ok, wypróbujcie na sobie i przetestujcie taką fajna dietkę na kalorycznośći poniżej metabolizmu spoczynkowego przy takim "niskim" wysiłku fizycznym!!!

N3ver_quit
08-04-14, 20:50
A wiec

zrobie reserve diet - jakoś tak to sie nazywa
powolne zwiększanie wegli
efekty widzę dobre... Przed tamtymi zawodami kratka na brzuchu sie nie robiła

OLAAAA!!!! Jezuuuu reserve czy jakoś tam, OMFG! Ja teraz rozwale swoją klawiaturę! Wartośći odżywczę się zgadzają! Kuźwa weź kziążki po fizjologii, boichemii i temu podobne do rąk! Błagam i przestań gadać takie głupoty. Zreszta kuźwa GO GIRL, twoje zdrowie. Nie chce kiedyś powiedzięć że uprzedzałam..

USgorn
09-04-14, 00:03
A wiec

przesadzilam w zimie z podjadaniem i teraz muszę nadrabiac
po redukcji nie zrobie błędu z poprzednich zawodow i nie rzucę sie na jedzenie
zrobie reserve diet - jakoś tak to sie nazywa
powolne zwiększanie wegli
przed tamtymi zawodami leciał praktycznie dukan
kurvzak z sałata i serkiem wiejskim, jajka z łososiem
chora dieta + podjadanie do samych startów
teraz nie jem owoców i nabiału

kalorii jest mało ale wartosci odżywcze sie zgadzają
waze teraz przed okresem około 55kg
moj dzień to
rano: 15min ostry na Max intetwal bieg - 15 min orbitek na uspokojenie i pozniej jeszcze raz piekło biegowe 15min
pozniej 8h siedzącej pracy i po pracy mocny trening na ciężarach , krótkie przerwy 30-60sec zalezy od partii
takze intensywnośc wysoka

efekty widzę dobre... Przed tamtymi zawodami kratka na brzuchu sie nie robiła


to tak nie dziala ze im dasz mniej kalorii tym wiecej stracisz. Przesadzilas z podjadaniem nie dzien czy dwa tylko pare tygodni i tyle samo potrzebujesz na zrzucenie tego. Gdyby bylo tak pieknie to kazdy by przez 11 miesiecy jadl co chcial a pozniej miesiac dal glodowke i forma na zawody by byla. Tyle ze organizm nie jest taki glupi i gdy jest glodowka to zwalnia metabolizm zeby sie nie kojtnelo z glodu. Jesli naprawde cwiczysz tyle ile piszesz to potrzebujesz znacznie wiecej kalorii. Pewnie z zawodow szkoda Ci bedzie zrezygnowac wiec zycze Ci zebys dotrwala w zdrowiu do tych zawodow a pozniej wroc do normy.

----------

GL. wcale nie tak malo wrzuc uwage ze duzo jest pizdzikow nie cwiczacych a i moda jest na pizdzikow 60 kg z krata na brzuch. Do tego dodac niski wzrost i na 2 tys kcal mozna masowac %-)

N3ver_quit
09-04-14, 00:14
[QUOTE=USgorn;487517]to tak nie dziala ze im dasz mniej kalorii tym wiecej stracisz. Przesadzilas z podjadaniem nie dzien czy dwa tylko pare tygodni i tyle samo potrzebujesz na zrzucenie tego. Gdyby bylo tak pieknie to kazdy by przez 11 miesiecy jadl co chcial a pozniej miesiac dal glodowke i forma na zawody by byla. Tyle ze organizm nie jest taki glupi i gdy jest glodowka to zwalnia metabolizm zeby sie nie kojtnelo z glodu. Jesli naprawde cwiczysz tyle ile piszesz to potrzebujesz znacznie wiecej kalorii. Pewnie z zawodow szkoda Ci bedzie zrezygnowac wiec zycze Ci zebys dotrwala w zdrowiu do tych zawodow a pozniej wroc do normy.

ZŁOTE SŁOWA!

fallenursus
09-04-14, 00:21
to tak nie dziala ze im dasz mniej kalorii tym wiecej stracisz. Przesadzilas z podjadaniem nie dzien czy dwa tylko pare tygodni i tyle samo potrzebujesz na zrzucenie tego. Gdyby bylo tak pieknie to kazdy by przez 11 miesiecy jadl co chcial a pozniej miesiac dal glodowke i forma na zawody by byla. Tyle ze organizm nie jest taki glupi i gdy jest glodowka to zwalnia metabolizm zeby sie nie kojtnelo z glodu. Jesli naprawde cwiczysz tyle ile piszesz to potrzebujesz znacznie wiecej kalorii. Pewnie z zawodow szkoda Ci bedzie zrezygnowac wiec zycze Ci zebys dotrwala w zdrowiu do tych zawodow a pozniej wroc do normy.

----------

GL. wcale nie tak malo wrzuc uwage ze duzo jest pizdzikow nie cwiczacych a i moda jest na pizdzikow 60 kg z krata na brzuch. Do tego dodac niski wzrost i na 2 tys kcal mozna masowac %-)
Thank you

USgorn
09-04-14, 00:22
Fal za co ?%-)

Pikaczu
09-04-14, 00:23
https://www.youtube.com/watch?v=w2EchsrZ3Xg

fallenursus
09-04-14, 00:24
Za zrozumienie :p

Gangsta Latino
09-04-14, 11:48
No nareszcie każdy ma takie samo zdanie.

Z kulturystyką jest trochę jak z samochodem. Nieważnie czy jest duży czy mały, drogi czy tani, nowoczesny czy stary, jak się mu nie dostarczy energi (paliwa) to nie pojedzie. Jak ktoś ćwiczy musi jeść. Smoczyna popełniła błąd, ale człowiek na błędach się uczy. Także następnym razem podejdzie do zawodów inaczej.

US, no pisałem że są wyjątki, bo chłopaczków którzy mają w wieku 17/18 lat jakieś 155 i 60 kg wagi dużo nie jest ;P

smoczyna
09-04-14, 23:37
Julcia wiem wiem.. mam kiełbie we lbie teraz. wczesniej mialam wiecej i awokado i platkow owsianych i batatow. to jest plan na te 3 tyg teraz tylko
pozniej znowu podbije wszystko stopniowo
z okresem sa najczesniej problemy na dietach bez weglowodanow.
jak bylam na dukanie - a bylam rok na samym bialku i nabiale- to wtedy faktycznie nie mialam pol roku tez;/
na szczescie ustabilizowalo sie

FIT-anula
10-04-14, 09:14
czytam i nie wierze że potrafisz z taka iloscia jedzenia normalnie funkcjonowac .. sama bylam taka mądra i nie jadłam - bo takie ilosci przy takich treningach to nie jedzenie i szczescie dla mnie ze zle sie to nie skonczylo , duzo nie brakowalo a zjechałabym prowadzac auto .. z dzieckiem.. także tegez... nie wiem jak powinnaś jeść przed zawodami i w ogóle , ale taka ilosc kalorii to chyba jak zabójstwo...
bosz pol roku bez okresu ...


to jak ja miałabym się tak katowac przed zawodami to w ogóle nie chce w nich nigdy startowac .. ani za rok ani za dwa ani za 10 lat :D

N3ver_quit
10-04-14, 10:47
Julcia wiem wiem.. mam kiełbie we lbie teraz. wczesniej mialam wiecej i awokado i platkow owsianych i batatow. to jest plan na te 3 tyg teraz tylko
pozniej znowu podbije wszystko stopniowo
z okresem sa najczesniej problemy na dietach bez weglowodanow.
jak bylam na dukanie - a bylam rok na samym bialku i nabiale- to wtedy faktycznie nie mialam pol roku tez;/
na szczescie ustabilizowalo sie


Rozumiem, chcesz wystartować..i zaczynasz wariować by się wyrobić z formą :smile: Ale jak ja pisałam zawodów w ciągu roku dużo.. :smile: No ja tracę okres kiedy za mało tłuszczy, na ketozie mam jak zegarek :smile:

smoczyna
18-04-14, 22:36
no cos Ty? jak za malo tluszczy?
myslalam ze takie zaburzenia wystepuja jedynie od bardzo niskich weglowodanów

N3ver_quit
18-04-14, 22:50
no cos Ty? jak za malo tluszczy?
myslalam ze takie zaburzenia wystepuja jedynie od bardzo niskich weglowodanów

Tłuszcze są bardzo potrzebne dla funkcjonowania gospodarki hormonalnej, moim największym błedem było je odstawić...

Przeczytaj, naprawdę mega ciekawe i pomocne artykuły, sama teraz siedzę na tej stroncę i czytam artykuł za artykułem:

http://www.tlustezycie.pl/2014/01/jedz-ten-cholerny-tuszcz.html

http://www.tlustezycie.pl/2012/04/niskotuszczowa-moda.html