PDA

Zobacz pełną wersję : suple dawkowanie



Szajba177
11-05-13, 16:18
Moje suple;

Bialko: VPX SYNGEX

Aminokwasy: BCAA czarne opak. Activlab

Kreatyna: Trec CM3 proszek


Zamierzam brac codziennie rano kreatyne. 6:10 kreatyna 6:35 sniadanie.
W DNT przed kolacja dawka krety aminokwasow wcale, a bialko jako uzupelnienie diety jak trzeba.
I teraz zaczynaja sie schody w DT musze wziac 30min przed treningiem amino i krete oraz po treningu amino krete i bialko. Zamierzam 30min przed treningiem wziac kreatyne a w szatni dawke amino ze wzgledu na szybkie przyswajanie. Natomiast po treningu silowym do szatni wziac aminokwasy i 25min aeroby i po calym treningu dopiero kreatyna i 30minut po kreatynie bialko z jakims bananem. Ja tak rozwazylem ta suplementacje jakies poprawki?

fallenursus
11-05-13, 16:24
Osobiscie wale.calodzienna.dawke krety z.bialkiem po tren. Bcaa pijam podczas.

Szajba177
11-05-13, 17:11
Osobiscie wale.calodzienna.dawke krety z.bialkiem po tren. Bcaa pijam podczas.

I jak sie wkreca kreta z proteinami ? Wszystko ok? Zadnych czasowych odstepow?

fallenursus
11-05-13, 17:28
A jakas roznica jest ze sie nie.wkreci?:) nie m zadnej. jedyna.roznica w czasie wchlaniania krety byla by jakbys pil z cieplym plynem. Ale to tez minimalna

slim shady
11-05-13, 18:22
możesz pić krete z białkiem nie ma większej różnicy tak naprawdę

Pioter1994
11-05-13, 18:40
Fallen ile dajez BCCA na trening?

fallenursus
11-05-13, 19:03
Miarke xtenda. Wystarczajaco jaak jest 3gr leucyny zeby zachamowac kat.

Pioter1994
11-05-13, 19:53
Sory że w tym temacie, ale wpadłem własnie na takie bcca:

http://www.bcaa.pl/fitmax/bcaa-citrulline-600g-3280.html

3g leucyny do tego cytrulina. Może być dobre w trakcie treningu.

Baloniarz
11-05-13, 20:01
Dołóż przynajmniej do tego jak chcesz w trakcie :)
http://www.bcaa.pl/fitness-authority/xtreme-3r-500g-1959.html

Szajba177
11-05-13, 21:09
No to zajebiscie juz jeden problem z glowy ;) a jeszcze jedno pytanie aminokwasy tez laczysz z kreta czy czymkolwiek ? Bo ja zawsze czekam az sie wchlona w sumie to od 5minut zaczynaja takze nie trzeba czekac dlugo

opalinho
11-05-13, 21:11
No to zajebiscie juz jeden problem z glowy ;) a jeszcze jedno pytanie aminokwasy tez laczysz z kreta czy czymkolwiek ? Bo ja zawsze czekam az sie wchlona w sumie to od 5minut zaczynaja takze nie trzeba czekac dlugo


Nie zawracaj sobie dupy takimi pierdołami czy sie wchłoną teraz czy 5 minut pozniej, wsyp do shakera, wstrząsnij i wypij. Nie rób z tego fizyki kwantowej.

Szajba177
11-05-13, 21:14
Aha a po treningu silowym jak ide na bieznie oczywiscie przed tym bcaa mysle ze miesni nie pale, bo ostatnio uslyszalem moim zdaniem mit ze nawet po bcaa palisz na biezni wg mnie to mit moze 2-4%

Szajba177
11-05-13, 21:18
Nie zawracaj sobie dupy takimi pierdołami czy sie wchłoną teraz czy 5 minut pozniej, wsyp do shakera, wstrząsnij i wypij. Nie rób z tego fizyki kwantowej.

W sumie w pierwszej czesci masz racje ale co do shakera to moge Ci podpowiedziec ze leucyna ktora jest najcenniejsza w aminokwasach jest nierozpuszczalna w wodzie i zostaje w shakerze dlatego tez podpowiem ci ze miarka do geby i woda popij tak na przyszlosc. Pzdr

Fit4ever24
11-05-13, 21:25
Można wypłukać że poleci. Nie wiem jak inne BCAA ale po zrobieniu tak z BCAA xtra activlaba myślalem że się udusze :D

fallenursus
11-05-13, 21:59
Oprucz al ktore kiedys mialem kazde bcaa zawsze sie bardzo dobrze rozpuszczaja. Nie kupuje jakis shitow poprostu zeby sobie zycie uteudniac bo niemam na to czasu

slim shady
11-05-13, 22:29
nie ma co panikować, jak się nie łyknie porcji aminokwasów to mięśnie się nie popalą ani jak zrobimy to minute za późno ... szczerze to nawet na redukcji można śmigać bez bcaa, mięśnie nam nie uciekną bo nie damy miareczki cudownego proszku

Baloniarz
11-05-13, 22:33
Opowiem Ci na to pytanie po redukcji, rok temu robiłem bez bcaa, w tym mam 4 kilo, póki co się nie będę wypowiadał bo nie wiem aczkolwiek wydaje mi się że bcaa znacznie pomagają mojemu organizmowi.

slim shady
11-05-13, 22:37
ważna jest dieta i ogólny bilans azotowy, bcaa to miły dodatek