PDA

Zobacz pełną wersję : Moja relacja z 1 cyklu na kre-alkalyn



duszek244
01-04-07, 23:19
Tak więc zaczołem cykl z kre-alkalyn 2500 mega caps 120 tabletek olimpu do tego l-glutamine extreme i hard mass biore już 5 dni i takie są rezultaty:

Nie dałem tych zdjęć żeby sie pochwalić tylko mam zamiar razem z wami relacjonowac moje postępy przy tym cyklu

Rekord na klatke przed cyklem na płaskim: 64 kg

T-Bag90
02-04-07, 08:45
Sadelka troche na brzuszku sie ma a6w by sie przydala :P No dobrze czekamy na dalsze relacje!

duszek244
02-04-07, 10:15
A6W robie jestem przy 11 dniu ;] coraz cieżej mi idzie ale mam nadzieje ze wytrwam. Dzisiaj mam trening na klate i powiem czy są jakies postępy. Te zdjecia są z 5 dnia cyklu postaram sie dac jeszcze jakies przed ;] thx komentujcie a sog tez mile widziany :D

NIKOLIS 168
02-04-07, 18:44
nie jest źle ale weź sie za plecy klate i brzuch! odżywki dobrze dopasowałeś więc powinno być dobrze! ćwicz ostro trzymaj diete to będą z Ciebie ludzie!
Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :smile: :smile: :smile: :smile:

duszek244
02-04-07, 19:00
Wiem wiem. Pleców przy 1 cyklu nie ćwiczyłem bo chciałem bardziej sforsować mięsnie takie jak bark, klatka,biceps i triceps.
Dzisiaj jestem po treningu na klatke czuje że robie postępy na ostatnią serie wziołem 50 kg 6 razy co jest naprawde dobry wynik bo jeszcze przed 1 cyklem tyle wyciskałem na raz :) a tutaj 50x6 na 3 serie ;] pod koniec tygodnia postaram sie wrzucić następne fotki
Ps. mógłbym to tego cyklu dokupić jeszcze dextroze albo tauryne lub obydwie czy dać sobie spokój ?

Dexter1900
02-04-07, 19:11
Tak mozesz spokojnie kupic tauryne albo dextro obojetnie ;P No ale Tauryan lepsza jako transposter :mrgreen:
A jaki jest twoj staz?? ze juz kreatyne wcinasz?
Raczej nie widac zebys cwiczyl 6 miesiecy...

duszek244
02-04-07, 19:58
ćwicze już prawie 7 miesiecy ale na początku nie miałem jeszcze diety. Nie wiem czy nie widac bo w łapie mam 33 cm i wycisne jakies 65 kg a zaczynałem to było dużo gorzej, ważyłem dużo mniej itd każdy ma inne predyspozycje wiec nie można powiedzieć "raczej nie widać żebyś cwiczył 6 miesiecy..." ja czuje różnice jak zaczynałem a teraz... zobaczymy w przyszłym roku :) mniej wiecej po ilu cyklach na mono moge brać jabłczan kreatyny albo etyl ester ?

hitman
02-04-07, 22:08
wzuc swój plan :wink:

reman
03-04-07, 14:18
jak po 7 miesiacach wyciskasz 65 to napewno sie opierdalales:]
A pozatym po co od razu kupowales kre-alkalyn 2500 to jest za mocna kreatyna dla Ciebie:]

duszek244
03-04-07, 15:14
nie każdy ma przejebane przedyspozycje i nie obijałem sie wiec wypie.rdalaj!! To że większośc osób które mają 17 lat i podnoszą 130-140 kg na klate to uważasz że jadą na czysto ?! chyba Cie poje.bało a kre-alkalyn 2500 to zwykłe mono tylko zbuforowane j i lepiej wchłanialne a jak sie nie znasz to sie nie odzywaj

Ikar
03-04-07, 16:00
nie każdy ma przejebane przedyspozycje i nie obijałem sie wiec wypie.rdalaj!! To że większośc osób które mają 17 lat i podnoszą 130-140 kg na klate to uważasz że jadą na czysto ?! chyba Cie poje.bało a kre-alkalyn 2500 to zwykłe mono tylko zbuforowane j i lepiej wchłanialne a jak sie nie znasz to sie nie odzywaj
postaraj sie wyladowac swoja zlosc i energie na silowni a nie tu bluzgasz
co do tego wiciskania to naprawde slabo nie wycisnoles jeszcze nawet swojej wagi.
Popracuj troche nad brzuchem i masuj masuj to bedzie dobrze :)

hitman
03-04-07, 17:51
włąsciwe chłopak ma racje :grin: bo wielu takih 17 lat i 140 na klateke a z igły nie schodzi :razz:

Troszeczke wiecej kultóry :lol: i bedzie gicior :lol:

duszek244
03-04-07, 19:01
Sorki ale koleś sie nie zna i wypowiada, pozatym mi jest trudniej wyciskać bo jestem wysoki i mam długie ręce w porównaniu do moich równieśników więc to ile wyciskasz wcale nie świadczy o twojej sile ;] a nan brzuchem pracuje mam nadzieje że A6W pomoże już jestem w 12 dniu :P

Punisher
03-04-07, 22:32
więc to ile wyciskasz wcale nie świadczy o twojej sile
To silniejszy jest ten co ma więcej na łapie? hehe, śmieszne:-)

duszek244
03-04-07, 22:44
nie ale np jeśli masz dłuższe ręce to jest ci trudniej wycisnąć i jeśli brałeś niektóre koksy możesz mniej ważyć a wiecej wycisnać ktoś może wiecej wyciskać a siłe ciosu może miec mniejszą np takie karki napinacze mogą dostać wpierdziel od mniejszych bo to że wycisną ileś tam nie znaczy że proporcje ich mięśni są proporcjonalne do siły porównując innych np. takie jest moje zdanie :D
wracając do tematu
dzisiaj robiłem trening na biceps niestety w samotności bez brata :P
ćwiczenia
na stojąco hantelki 10.8.6 powtórzeń
na stojąco sztanga 10,8,6 pwotórzeń
hatelką przez noge tyle samo powtórzeń
i na stojąco chwytem młotkowym tak samo

Nie pamietam ile kg ale wiem że podobnymi jak ostatnio tylko teraz bardziej zwracam uwage na technike a siła sama przyjdzie :)

hitman
04-04-07, 09:43
przy biuciu sie główna role odgrywa siła i technika :razz: Jezeli biją sie dwie osoby o podobnej sile wygra ten co ma lepszą technike i jest w s atnie zapanowac nad daną sytuacją.Co z tego ze ktos ma na wicie 45cm i bieze na klate 180 kilo,jego główną pasją jest siłownia i nic pozatym :grin: jest na bank bardzo wolny bo nigdy nie miał kontaktu np z workiem i dostanie od duzo mniejszego kolesia :grin:



Jakas taka dziwja ta relacja.Zamiast pisac o twoim treningu non stop sie ktos tu kłuci :???:

nowin
04-04-07, 18:25
jak po 7 miesiacach wyciskasz 65 to na pewno sie opierdalales:]
A poza tym po co od razu kupowales kre-alkalyn 2500 to jest za mocna kreatyna dla Ciebie:]

mi wciśnięcie takie cięzaru zajęło znacznie więcej czasu a byłem od niego starszy poza tym 65 kg na klate z osób nie ćwiczących wyciśnie 1 na 8 wiem z doświdczenia z LO
dajesz kolo :twisted:
a wy też mój test czasem obaczcie :evil:

oSiŁeK_sNd
23-04-07, 10:54
duchu skonczyles juz ten cykl ?? bo jestem ciekawy wynikow, tez szamie kre-alkalyn ale 1500 tylko ze ja dopiero 2 tydzien

[ Dodano: 23-04-2007, 11:01 ]
aha i to a6w nie przerwales ?? da rade tym spalic troche z brzuszka ?? ogolnie to te nasze cykle i tak beda nie do porownania bo inny wiek i inny staz ale pisz jak skonczyles

CreativePL
23-04-07, 13:08
OMG czlowieku ty masz 14 lat a juz odrzywki ci w glowie :roll: ciezko bylo pocwiczyc rok 1,5? i sprawdzic sie bez wspomagaczy?

widac ze plecy cos cwiczysz, a problemy z klata masz takie jak ja :/

Dal bym ci soga na zachete ale te odrzywki :/ w tym wieku wybacz i cwicz dalej :!:

duszek244
23-04-07, 15:38
MAM 15 LAT!!! tylko że niedługo zkończe i dlatego sie nie pokazuje że mam 15!!! A pozatym jestem troche bardziej rozwinięty jak większość 15 latków (182 wzrostu i 72 kg wagi :)) Tak kre-alkalyn sie sprawdza z 60 kg na klate wpadło mi 70 a jeszcze mam 10 dni suplementacji. A co do wieku to mnie to ryba bo nie chce być kulturystą tylko mieć plażową sylwetke i potem bez odżywek ją podtrzymywać więc to raczej nie przeszkadza :) pozdro dziś ćwicze klate powiem co i jak :) ale leprze mam barki :P

[ Dodano: 23-04-2007, 15:42 ]
A6W przerwałem bo niedotrwałem do końca :) a pozatym można inaczej wyćwiczyć brzuch. Zrobie jeszcze jeden cykl przed wakacjami niektórzy będą uważac mnie za głupka no ale cóź...:) będzie cell pump mono termogenik no i oczywiście to co zawsze: BCAA, Tauryna, Dextro Juice i odżywka białkowa :) troche sie wyrzeźbie i wtedy będe robić ćwiczenia aerobowe i brzuch ale taka prawda że dieta to 40% 50% ćwiczenia aerobowe a 10% ćwiczenie mieśni brzucha (te procenty były dotyczące wyrabiania fajnego brzucha) :P ale robiłe 14 dni i już widziałem że mi się brzuch wyostrza ale raczej górne partie a dolne bardzo słabo

Punisher
23-04-07, 16:57
chce mieć plażową sylwetke i potem bez odżywek ją podtrzymywać więc to raczej nie przeszkadza

Nierealne. Spadnie Ci i tak nie martw sie :mrgreen:
Im wcześniej sięgasz za odżywy, tym potem trudniej to podtrzymać haha powodzenia :razz:

duszek244
23-04-07, 17:23
troche źle uważasz? doszłeś do takiego czegoś że miałeś przerwe 6 miesięcy lub wiecej? no mój brat miał przerwe jakieś 10 miesięcy i jak kończył ćwiczyc wyciskał 90 kg ja znowu zaczoł to jakieś 85 kg teraz znowu ćwiczy, a sylwetka się mu nie pogorszyła. Jeśli mieśnia są dobrej jakośći to raczej długo będą dobre :) np mój tata miał 47 w łapie teraz ma 45 a nie ćwiczy jakies 5-7 lat wieć spadki minimalne :) no fakt że brzuszek ma no ale to dlatego że sie nie za zdrowo odżywia :P

lovelas69
23-04-07, 17:35
heheh to jak Twoj tata ma taka lape to szkoda ze nie odziedziczyles po nim genetyki xD :twisted:

duszek244
23-04-07, 17:49
on zaczynał siłke w wieku 22-25 lat i na początku miałe jakieś 31-33 cm nie wiem bo nie pytałem ale był ektomorfikiem a wyrósł na endomorfika :) nie wiem jak to możliwe ale ok :P

CreativePL
23-04-07, 19:46
MAM 15 LAT!!! tylko że niedługo zkończe i dlatego sie nie pokazuje że mam 15!!

czyli nadal masz 14 http://img442.imageshack.us/img442/857/kickasskaczacyed5.gif

pokaz sie za rok zobaczymy czy naprawde bez odrzywek bedziesz

oSiŁeK_sNd
23-04-07, 21:06
jak chcesz w ten sposob tą swoją "plazową" sylwetke uzyskac to moze od razu powinienes przejsc do działu doping...bo w ten sposob daleko nie zajedziesz

Prezydent_1c
23-04-07, 21:21
Moim zdanie nie powinieneś robić rzeżby bo nie ma tam mięcha fajnego ... Za sucho ... Jedz na mase cały czas... wytrzymaj jedne wakacje i pokazesz sie w następnym sezonie z owiele lepszej strony a tak zmarnujesz tylko te 7 miechów tą rzeżbą bo tam nie ma co rzeżbić oprócz tego brzucha ...

duszek244
23-04-07, 21:38
Znaczy sie nie dosłownie rzeźbić tylko troche schudnąć no i głównie chodzi o brzuch (trening masowy) ale do tego ćwiczenia aerobowe i ćwiczenia na brzuch, troche diete będe musiał zciąć no ale coś trzeba poświecić. teraz jest już troche lepiej jak na tych zdjęciach. A ty osiłek nie doradzaj mi bo tylko przeszkadzasz i zaśmiecasz temat.
Creative nie powiedziałem że za rok już zkończe z odrzywkami...powiedziałem że jak zdobęde to co mam zamiar zrobić może w 1 może w 5 lat :) ,a technika idzie do przodu i skad wiesz jakie odżywki będą za pare lat... napewno tańsze i bardzo dobrze by było jakby staniały gainery :) np Cena gainera 737 a jakoś Hard Massa z treca albo Size Factora z Sports one :P

CreativePL
23-04-07, 22:19
Znaczy sie nie dosłownie rzeźbić tylko troche schudnąć

Człowieku ty nie masz z czego schudnac!!


głównie chodzi o brzuch (trening masowy)

Brzuch to ty powineines wyrzezbic albo cos z nim robic a nie mase :!:


ale do tego ćwiczenia aerobowe

po co ci to zeby sie wysuszuc na maksa??


A ty osiłek nie doradzaj mi bo tylko przeszkadzasz i zaśmiecasz temat.

Nie zasmieca tylko mowi prawde , co tak łatwo bylo mnie krotykowac a samemu trudno sie pogodzic z krytyka ?!

duszek244
23-04-07, 23:56
nie krytykowałem nic związanego z odżywkami KU.RWA MAC!! POJ.EBANI JESTEŚCIE TY I OSIŁEK!! SPIE.RDALAJCIE Z TEJ RELACJI H.UJ WAS ONA INTERESUJE!! CHYBA KURWA LEPIEJ WIEM CZY MAM Z CZEGO SCHUDNĄĆ CZY NIE!! TE ZDJECIA SA NIEAKTUALNE WIEC SPIERDALAJ!! JA MAM CIAŁO A TY MASZ KOSCI TYM SIE ROZNIMY KURWO NIEMYTA!! NIE DA SIE KURWA WYRZEŹBIĆ BRZUCH JEDZĄ W PIZDU I MIEC DIETE NA MASE GŁĄBIE JEBANY TYLKO SOBIE POWIEKSZE MIESNIE BRZUCHA A NIE WYRZEZBIE!! SAME CWICZENIA MIESNI BRZUCHA TO 10% SUKCESU A RESZTA TO CWICZENIA AEROBOWE ZEBY SPALIC TKANTKE TLUSZCZOWA I DIETA DOWNIE!! WIEC POCZYTAJ TROCHE!! MYSLISZ ZE POSIEDZIALES CHWILE NA FORUM PRZYCZYTALES PARE POSTÓW I KURWA ZABŁYSZCZYSZ LACHOCIĄGU JEBANY!!?? WYPIERALAJ MI STAD

CreativePL
24-04-07, 00:17
oh oh niuniek sie wkorwia
widzisz ladnie to bylo tak krytykowac a bac sie krytyki?


A RESZTA TO CWICZENIA AEROBOWE ZEBY SPALIC TKANTKE TLUSZCZOWA

tylko ze ty jestes suchar i nie masz tkantki tluszczowej....


A MAM CIAŁO A TY MASZ KOSCI TYM SIE ROZNIMY

sorka korcilo nie <lol>
http://img265.imageshack.us/img265/5586/walkaplecyoq8.jpg

Obydwaj jestesmy chudzi tylko ze ty uwazasz ze jestes zmasowany a ja wiem ze jestem chudy

[b]ZABŁYSZCZYSZ LACHOCIĄGU JEBANY!!?? WYPIERALAJ MI STAD

za to nie powinien byc warn?

duszek244
24-04-07, 18:11
TREPIE JEBANY TE ZDJECIA SA NIEAKTUALNE JUZ TO MOWILEM ALE CZYTAC NIE UMIESZ A POZATYM TY MASZ 18 LAT JA 15 JAK BEDE MIEC 18 LAT TO DAM ZDJECIE TO SE BEDZIESZ MÓGŁ KONIA STRZEPAĆ! A POZATYM WIEM ŻE JESTEM CHUDY TYLKO MAM TLUSZCZ NA BRZUCHU I WLASNIE KURWA O NIEGO MI CHODZILO ZE TAM CHCE SPALIC NAUCZ SIE CZYTAC KURWO NIEMYTA

CreativePL
24-04-07, 18:33
oj niunie liczy sie staz a nei wiek
da mu ktos warna albo cos bo chyba sie rozbystrzyl dzieciak

Ikar
24-04-07, 19:30
TREPIE JEBANY TE ZDJECIA SA NIEAKTUALNE JUZ TO MOWILEM ALE CZYTAC NIE UMIESZ A poza tym TY MASZ 18 LAT JA 15 JAK BEDE MIEC 18 LAT TO DAM ZDJECIE TO SE BEDZIESZ MÓGŁ KONIA STRZEPAĆ! A poza tym WIEM ŻE JESTEM CHUDY TYLKO MAM TLUSZCZ NA BRZUCHU I WLASNIE [cenzura] O NIEGO MI CHODZILO ZE TAM CHCE SPALIC NAUCZ SIE CZYTAC [cenzura] NIEMYTA
CZLOWIEKU ZWAZAJ NA SLOWA!!OPANUJ SIE NIE JESTES W SZKOLE CZY NA PODWORKU!!

oSiŁeK_sNd
24-04-07, 20:05
ehh...biedne dziecko

lukemaster
24-04-07, 20:27
no to widze ze będzie trzeba koledze warna wp****tu nie chodzi o to zeby sie jeden z drugim przekrzykiwał kto jest większy i silniejszy....tylko tu sie zdaje relacje ...tak cięzko wam to zrozumieć??

duszek244
24-04-07, 20:31
No ja prowadziałem relacje puki sie oni nie zaczeli wypowiadac negatywnie wogule nie na temat...prawda odpowiedziałem im troche wylgarnie ale to oni zaczeli offtopa i oni zaczeli coś na mnie mówić!! więc czemu ja kurwa dostałem 2 warny??!! nudzi ci sie...
Ps. Jesteś moderatorem a nawet 20 godzin na forum nie byłeś...pewnie nawet całej relacji nie przeczytales tylko te ostatnie moje posty... :evil:

CreativePL
24-04-07, 20:39
No ja prowadziałem relacje póki sie oni nie zaczeli wypowiadac negatywnie
o ja..a co ja mialem cie chwalic? musisz terz przyjac fale krytyki nei tylko pochwały


awda odpowiedziałem im troche wylgarnie ale to oni zaczeli offtopa i oni zaczeli coś na mnie mówić!

no troszeczke http://img442.imageshack.us/img442/857/kickasskaczacyed5.gif

btw. to raczej nie relacja bo nie widzialem ani jednego posta z opisem twojego treningu diety itd..

lovelas69
24-04-07, 22:10
duszek244 zal mi Ciebie :twisted: lepiej rob mase... zadnych aerobow itp. brzuch jedz 6 weidera
albo ABS-em po kazdym treningu :twisted:

lukemaster
24-04-07, 22:32
jak widzisz nie liczy sie ile tu jestes ale jaką masz wiedze w przeciwienstwie do ciebie nie nabijam 200 bezsensownych postów z czego połowa to jechanie po innych uzytwownikach...a dla twojej informacji przeczytałem ten temat 2 razy....i jescze raz powiesz cos w stylu ze mi sie nudzi to ci dam 3 warna ...tak dla zabawy wiesz!!bo po tych twoich wypowiedziach zaleciało taką wioską ze nie mam pytań....nie wiem czy w domu tak do ciebie mówią ze powtarzasz na forum...troche kultury..sie naucz

duszek244
25-04-07, 15:58
Wszsyscy mówicie każdemu żeby robił mase przed wakacjami a ja nie chce być zatłuszczony nad rzeką w wakacje! teraz spale tłuszcz z brzucha i po wakacjach sie masuje ja pierdziele czy to tak trudno zrozumiec!! a ty lukemaster chyba źle przeczytałeś bo ja napisałem co będe w następnym cyklu brac i oni zaczeli na mnie najeżdżać!!

[ Dodano: 25-04-2007, 15:59 ]
nie wiem czemu jest tam cenzura bo nie zaklnołem....

lovelas69
25-04-07, 16:04
duszek244 :twisted: zgadza sie masy na brzuch juz nie musisz robic :twisted: bo masz tlusty lepiej sie za niego ostro wziasc zebys mogl blyszczec nad rzeka :twisted: ale mnie chodzilo zebys przybral troche masy w klate lapy zeby jakies miesnie byly bo narazie to marnie... i nie zapominaj o nogach ;-D
P.S Ja tez sie masuje ale nie w tluszcz tylko mase miesniowa :-D przeciez jak robisz mase to nie chodzi nigdy nikomu o tluszcz tylko o miesnie jednym slowem kazdy mial na mysli zebys troche urosl w miesnie a nie obrastal w tluszcz :twisted: POZDRO!

duszek244
25-04-07, 16:12
no tak ale żeby spalić tłuszcz potrzebuje zrobić redukcje i ćwiczy też aeroby bo normalnym treningiem na mase nic nie zrobie... nóg nie ćwicze bo sie boje że mi sie bardziej rozrosną w łydce mam 37 cm a w udzie 58 cm :(

FANATOR:)
26-04-07, 23:14
No wieć tak duszek244, na Twoja prośbę sprobuje coś ocenić i jakoś tam pomóc. Zanim zacznę wiem skąd jest to całe zamieszanie co do twojego trningu, ponieważ ludzie nie przyjrzeli się dobrze fotkom gdzie wciągasz mocno brzuchol i nie widać zbytnio tego jaki masz jego nadmiar, ale wyobrażam sobie gdybyś wypościł powietrze jaki okrągły balon by powstał:P

Jak wiadomo na fotkach widać że masz problem z zbyt duża zapasów w okolicy bioder, no i brzuszka:P co nie bardzo współgra z niezbyt szerokimi plecami(na fotkach wydają się bardzo wąskie) teraz pytanie, czyyyy rozrośnie ci sie kościec w miarę dojrzewania (na dobrą sprawę to jeszcze ze trzy, cztery latka) Ale póki co możesz naturalnym zapisom troszeczkę pomóc w poszerzeniu plecków aby twój wygląd nabrał odpowiednich proporcji.

Dokładnie przyjrzałem się fotkom, przeanalizowałem proporcje i z tego co wywnioskowałem najlepiej by było abyś priorytetowo zaczął traktować koniecznie w całym zakresie barki, motyle i kaptury!! A dlaczego te mięśnie a nie na przykład "bic i tric" jak zawsze większość niedouczonych najpierw pakuje tylko bica hantelkiem który pozostał mu po tacie i robi coś tam na trica, później dochodzą do 38 w łapie a potem nic innego nie chce im rosnąć,maja po 90 w klacie a barki to same gnaty, a dlaczego?? odpowiedź jest prosta, ręce same w sobie staja się tak silne że procent uczestnictwa innych mięśni przy ćwiczeniach na klatkę, bary, jest o wiele mniejszy! ktoś by powiedział no to zwiększ ciężar.....<--- i to też jest bzdura ponieważ aby spompowac barki taki kolo by musiał zapodac odrazu niezły ciężar na bary a wiadomo że nieprzyzwyczajony kręgosłup tego nie wytrzyma i kolo nie zrobi ani jedengo repsa! Więc z mojego dośw bic i tric to są mięśnie które nizwykle łatwo wypracować(w porównaniu do innych partii) O wiele trudniej dorobić się (przy nie za korzystnych warunkach genetycznych) okazałej klaty i szerokich pleców. Dlatego najpierw priorytetem powinny być barki, motyle, grzbiet, kaptury,klata, a na koniec jak już reszta. Oczywiści to co pisze odnosi się do twojego przypadku i nie jest to twierdzenie ogólne.

To by było na tyle do części moich spostrzeżeń i rad a teraz zaproponuje kilka sposobów aby osiągnąć cel.

Póki co nie wiem jaki masz sprzęt, ale co do brzucha to zrób co uważasz za słuszne ale poleciłbym jakieś HMB i dietkę na to co tam już troszkę urosło;p A co do reszty to powiem krotko, najlepszym i najtańszym ćwiczeniem na motyla, barki, troszkę klatkę i plecy(ogólnie prawie cały korpus!) jest podciąganie na drążku, tyle że tym razem konieczna jest technika i dobrze dobrany rozstaw rąk podczas wykonywania ćwiczenia! Ćwicz 3 razy w tygodniu to ćwiczenie do bólu!, i to nie jest herezja! tak musi być! I pamiętaj po 4 serie na każdy rozstaw rąk(wąsko: bardziej pompuje klatę i motyla, średnio barki plecy, szeroko bardzo mocno plecy i dość ostro tric) W sumie jest to dwanaście serii, ale konieczne jest to abyś za każdym razem robił maksymalnie dużą ilość powtórzeń, gdy już dojdziesz do sporej wprawy to polecam plecak z obciążeniem! W taki sposób na pewno! ale to na pewno będą lepsze efekty niżeli przy oklepanych zje banych treningach jakie tu czasem mam przyjemność oglądać!

Następnie dwa razy w tygodniu robisz ćwiczenie na motyla i boczne aktony barków, a jest to unoszenie hantli w pozycji stojącej,(ja biorę dwa krążki i unoszę ręce aby były równoległe do barków i tworzyły równiutką literkę "T" na to ćwiczenie bym polecił 4 serie i to po tyle powtórzeń ile uznasz za słuszne(nie wiem jakie masz krążki i ile mas siły, to jest indywidualne ćwiczonko) Gdy po tym treningu nie poczujesz bólu w barkach, motylach to znaczy ze machałeś tym a nie unosiłeś! więc zawsze pamiętaj aby robić to niezwykle dokładnie! aaaa i nie unoś wyżej jak do poziomu barków, ponieważ może zaistnieć kontuzja, po drugie mięśnie o które nam chodzi po wyżej tego poziomu już tak nie pracują i odpoczywają przed kolejnym repsem i jest wtedy mniejsza pompka.

Następnym dość rzadko spotykanym ćwiczeniem na bary na siłce jest unoszenie sztangi przed siebie. Teraz sobie wyobraź że prosto stoisz i trzymasz lekko szeroko sztangę w dłoniach opuszczoną do kolan, i powolutku wykonujesz ruch tak aby unieść sztangę przed swoją twarz tak baby ręce w stosunku do ciała utworzyły kont prosty.(łokcie mają być proste) I tak 4 serie po 10 powtórzeń i masz na maxsa rozpier do lo ne barki a mianowicie przednie aktony:P

NA tył barków to przydał by sie atlas:/ ale jak nie ma to sztanga maksymalnie za głowę i dość szeroko i walisz po 10 powtórzeń tak aby to przy końcowej fazie ruchu to barki wypchały ową sztangę a nie ręce( złe wykonanie ćwiczenia nie daje efektu) I tak 4 serie.Ja zawsze robie jedno sekundowe mocne spięcie mięśni przy końcowej fazie ruchu co daje o wiele większe rezultaty(jakieś 35%)
Co do kapturków to jak masz z dwa 25 kg hantle to git bo wtedy bierzesz je w dłonie stojąc i podnosisz samiutkie barki co wygląda jakbyś się chował głowę jak żółw do skorupki:P przy tym ćwiczeniu wskazana jest większa ilość pow niż normalnie jakieś 12,15 pow dla dobrej pompy. Pamiętaj aby to kaptury unosiły ciężar anie inne mięśnie, konieczna dobra izolacja!!!! Jak nie masz hantli to zapodaj sobie sztangę z 40kg złap ją szeroko przed siebie i unoś tak samo, ćwiczenie tez daje efekt ale bardziej boli po nim krzyż:/

teraz to ja pozdrawiam i sory że tyle napisałem :P Jakby co to służę pomocą i życzę niezłych efektów oraz siły ducha przez następne kilka lat!! POZDRO!! :wink:

duszek244
27-04-07, 00:38
No i uczcie sie osiłek i kredka tak sie pomaga a nie tak jak wy!
To jest tak: Wrzuce swoje fotki teraźniejsze bo taka prawda że na tych zdjeciach co miałem to nie ćwiczyłem wogóle pleców jakoś tak głupio...
Kaptury ćwicze tzn szrugsy i jeszcze takie podciąganie sztangi że łokcie tez idą do góry
Na barki robie te ćwiczenie o których mówiłeś a oprócz tego jeszcze hantlami wyciskanie do góry. Z tym drążkiem to jest problem bo go nie mam :( postaram sie zakupić i gdzieś go założyć w najbliższym czasie...
Atlas posiadam
Brzucha na tym zdjęciu nie wciągałem wręcz odwrotnie spróbuj stanąć w takiej pozie i wciągnąc brzuch :) troche dziwnie
Mam 34 w łapce...
Tobie chodzi o to że miałbym nie ćwiczyc wszystkiego tylko te partie co mówiłeś?
Teraz staram sie ćwiczyć klatke tak:
Wyciskanie sztangą na płaskiej 4 serie 12,10,8,6 powtórzeń
Wyciskanie hantelkami na skosie tak samo jak wyżej
Rozpiętki na skosie (oczywiście skos w góre bo nie mam w dół) 4 serie 12,12,10,10
I na atlasie uchwytem do dołu tak samo jak rozpiętki
Mój plan treningowy dotychczasowy:
Poniedziałek: Klata
Wtorek: Biceps
Środa:wolne
Czwartek: Barki+triceps
Piątek: Plecy+kaptury
sobota i niedziela wolna
Pewnie sie zapytasz czemu nóg nie ćwicze...hmm nie chce żeby były większe bo i tak są duże... w łydce mam 37 a w udzie 58 i teraz pomyśl że mam 15 lat ;/

oSiŁeK_sNd
27-04-07, 06:49
hmmm...a czego ja mam sie uczyc, odpowiadania nie na temat ?! tak jak on to wlasnie zrobil, to juz umiem :razz: ...zdaje sie ze temat to "relacja z cyklu" a nie "nie umiem cwiczyc poradzcie mi cos" :mrgreen: :cool:

FANATOR:)
27-04-07, 10:08
duszek244, nie nie , mylisz się, nie chodzi mi oto aby tylko ćwiczyć te partię o których pisałem ale oto abyś najbardziej o nie się starał:P Większą uwagę przykładał, a nie rezygnował z innych ćwiczeń. Przy spoglądaniu na fotkę widzę z czym jesteś najbardziej do tyłu i chciałem jakoś bardziej pomóc niżeli pisać tylko"masuj! masuuj!" Bo to jest tępackie pomaganie nie wnoszące nic do Twojego życia! POZDRO!!

duszek244
27-04-07, 14:26
Dzięki i ostatnie zdanie chyba najwięcej wniosło prawdy do tematu żeby te przyszłe koksy czegoś sie nauczyły :P i Dzięki za pomoc napewno skorzystam z twoich porad :)

[ Dodano: 27-04-2007, 14:29 ]
Tak właśnie to jest relacja z cylku a jego osobiście prosiłem o porade a was nie więc po co sie wpie.przaliście? to jest relacja więc nie prosze cie żebyś mi pomagał i wyjdź już osiłek i kredka z tego tematu.

lovelas69
28-04-07, 00:47
zgadza sie to jest temat relacji z cyklu a nie dzial trening !!! osilek na moderatora hehehe :twisted:
POZDRO !

CreativePL
28-04-07, 02:11
wyjdź już osiłek i kredka z tego tematu.

Daj ptk w regulamienie to wyjedziemy to wolne forum moge wypowiadac sie w kazdym temacie. W żadnym z moich postow nie obraziłem ciebie wiec nie masz sie o co przyczepic pałasz jedynie checia zemsty i mamy wyjsc jedynie dlatego ze nie dazysz nas sympatia

rocky_balboa
28-04-07, 08:16
wyjdź już osiłek i kredka z tego tematu.

Daj ptk w regulamienie to wyjedziemy to wolne forum moge wypowiadac sie w kazdym temacie. W żadnym z moich postow nie obraziłem ciebie wiec nie masz sie o co przyczepic pałasz jedynie checia zemsty i mamy wyjsc jedynie dlatego ze nie dazysz nas sympatia
po co punkt w regulaminie? on po prostu nie chce słuchac twojego pierdolenia bo sie na tym nie znasz. jestes starszy chudszy masz niespelnione mazenia bycia duzym i wyzywasz sie pisząc w relacjach młodszych, a w tym wieku żadko kiedy komuś rosną super szerokie plecy. wiekszosc 15 latkow jak jest wysoka to jest chuda, potem juz jakos od 16-17 lat zaczynaja bardziej sie rozrastać... łapki całkiem fajne plecy chude.

Gures1
28-04-07, 08:19
rky balboa nie szlej!!!!nie chce robic offtopu ale kurcze daj se na wstrzymanie troche!!!to forum anie wiejski folwark.i patrz ci piszesz i jakich slow urzywasz

rocky_balboa
28-04-07, 08:22
to moze powiedz co powiedzialem nie tak bo staralem sie w miare kulturalnie napisać ^^ napisalem tylko co o tym myśle ...

Gures1
28-04-07, 08:31
nie urzywaj wulgaryzmow.w koncu jakis poziom chyba soba reprezentujesz.ja koncze watek bo nie chce byc posadzany za offtop

CreativePL
28-04-07, 15:03
jestes starszy chudszy masz niespelnione mazenia bycia duzym i wyzywasz sie pisząc w relacjach młodszych

O tak to moj apasja wejsc w post jakiemus szczylowi i napisac ze jest chudy (poniewaz jest chudy) w zadnym wypadku go nie obrazilem wiec nie wiem o co tutaj ta rozmowa szukacie jedynie zaczepki zeby mnie sporowokowac ale ja sie tak latwo nei poddaje i byle dzieci nie wywroca mnie z rownowagi :roll: koniec OT z mojej strony,

a ty Duszek myslisz ze jak wkleiles woje fotki to kazdy ma je chwalic dzial foto galery jest od komentowania ty komentopwales moje fotki chwaliles sie ze jestes masywniejszy i wiekszy ale tak to jest przygarnial kociol garnkowi...

nowin
28-04-07, 20:40
skonczcie spamować, jak chcecie sobie pogadać to załóżcie sobie temat w dziale hyde -park. docencie to że ktoś tu stara się wnieść coś pozytywnego. pozdr o dla ciebie duszek - JEDZIESZ z tym koksem :twisted:

kllisman1
09-05-07, 22:11
Lipa! Cóz mozna wiecej powiedziec! :)

oSiŁeK_sNd
09-05-07, 22:59
hehe sie obudziles chlopaku :mrgreen: tak w ogole to ten sucharek wczoraj juz polecial z tego forum i pewnie nie wroci chyba ze zmieni IP