PDA

Zobacz pełną wersję : MMA Attack 3



najt
22-04-13, 12:02
Myślałem , że info o MMAA 3 jest no ale widze , że nie.

Fakt , że zostało tylko 5 dni , więc warto się zapoznać z rozpiską :)

http://i1.wp.com/u.mmarocks.pl/2013/03/Plakat-MMAAttack3-oficjalny.jpg?resize=620%2C891

Data: 27 kwietnia 2013
Miejsce: Spodek, Katowice, Polska
Transmisja: Polsat / Polsat Sport

Główna karta (Polsat):

Open.: Robert Burneika (1-0) vs. Dawid Ozdoba (0-0)
Open.: Damian Grabowski (16-1) vs. Stav Economou (14-2-1)
84 kg.: Tomasz Drwal (19-4-1) vs. Wes Swofford (8-3)
84 kg.: Krzysztof Jotko (12-0) vs. Bojan Velickovic (8-1)

Główna karta (Polsat Sport):

93 kg.: Michał Fijałka (8-3) vs. Karol Celiński (10-4)
70 kg.: Piotr Hallmann (11-1) vs. Juha-Pekka Vainikainen (20-6-1)
61 kg.: Marcin Lasota (6-0) vs. Tymoteusz Świątek (10-0)
84 kg.: Livio Victoriano (3-1) vs. Oskar Piechota (2-0)

Pozostałe:

77 kg.: Arkadiusz Żaba (8-3) vs. Damian Milewski (1-1)
61 kg.: Agnieszka Niedźwiedź (2-0) vs. Klaudia Apenit (1-1)
66 kg.: Damian Pronobis (1-2) vs. Bartłomiej Kurczewski (4-2)

najt
26-04-13, 21:40
Video z oficjalnego ważenia zawodników przed MMA Attack 3


http://www.youtube.com/watch?v=4eCdafTuzv4&feature=player_embedded

Fit4ever24
26-04-13, 21:42
Ten koleś z majtkami zachował się conajmniej nie na miejscu...

najt
28-04-13, 21:24
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C7D06QAmD04



Powiem krótko - śmiech na sali


Freak fight , freak fightem no ale nie róbny sobie tutaj komedii



Tyle talentów się marnuje , a tu z takim czymś wyskakują.


Tak , wiem , marketing , szmal/kasa/mamona/złoto/ecie pecie no ale nawet jakbym chciał obejrzeć jak się premier leje z palikotem i obaj by się tak zachowywali to i tak żadnej frajdy by mi to nie sprawiło.

Robert powinien już na amen skończyc z pajacowaniem w oktagonie bo jak sam wspomniał nic nie trenował itp , a tak to jak w przypadku Pudziana można było by ogladać jakiś progres a tak to stanie i zadyszka , a co do Ozdoby no to jak się wchodzi do ringu to już carpe diem i na całego a nie ze fartem uda mu sie nabic rekord 1-0-0 i tyle z jego kariery.


Na nastepnej gali zobaczyl bym ozdobe czy cos sie poprawil , jak wyglada jego parter itp , ale Robertowi mowie stanowoczo kategoryczne NIE

najt
28-04-13, 21:29
Bonusy MMA Attack 3

http://i1.wp.com/u.mmarocks.pl/2013/04/Oskar.jpg?resize=620%2C340

Dariusz Cholewa na wczorajszej konferencji prasowej po gali MMA Attack 3 ogłosił bonusy za najlepsze występy podczas katowickiego wydarzenia. Krzysztof Jotko i Bojan Velickovic zostali uhonorowani nagrodą za walkę wieczoru, za emocjonujące piętnastominutowe starcie. Zgodnie z przewidywaniami za najlepszy nokaut uznano lewy sierpowy Oskara Piechoty, który wyłączył światło Livio Victoriano, a bonus za poddanie wieczoru powędrował do Bartłomieja Kurczewskiego za klucz na stopę, którym odklepał Damiana Pronobisa.

Fit4ever24
28-04-13, 22:04
Powiem krótko - śmiech na sali


Freak fight , freak fightem no ale nie róbny sobie tutaj komedii



Tyle talentów się marnuje , a tu z takim czymś wyskakują.


Tak , wiem , marketing , szmal/kasa/mamona/złoto/ecie pecie no ale nawet jakbym chciał obejrzeć jak się premier leje z palikotem i obaj by się tak zachowywali to i tak żadnej frajdy by mi to nie sprawiło.

Robert powinien już na amen skończyc z pajacowaniem w oktagonie bo jak sam wspomniał nic nie trenował itp , a tak to jak w przypadku Pudziana można było by ogladać jakiś progres a tak to stanie i zadyszka , a co do Ozdoby no to jak się wchodzi do ringu to już carpe diem i na całego a nie ze fartem uda mu sie nabic rekord 1-0-0 i tyle z jego kariery.


Na nastepnej gali zobaczyl bym ozdobe czy cos sie poprawil , jak wyglada jego parter itp , ale Robertowi mowie stanowoczo kategoryczne NIE


Według mnie ozdoba i tak pokazał się z dobrej strony. A to że Burneika nie będzie się przygotowywał do walki można wywnioskować po wywiadzie po walce z Najmanem. Filmiki były aby stwarzać pozory

robo815
28-04-13, 22:33
Tyle talentów się marnuje , a tu z takim czymś wyskakują.



Ale jak to sie ma do walki Roberta,przecież to są show-fighty.
W zeszłym roku na gali MMA w Niemczech walczyła kobieta z facetem





Według mnie ozdoba i tak pokazał się z dobrej strony.


Jako tancerz unikający konfronacjii :)

Fit4ever24
28-04-13, 22:36
"Show-fighty" - musiałeś chyba zasięgnąć literatury fachowej i skopiować :P

najt
29-04-13, 20:14
Freak fighty się mówi/pisze :p

Uwaga cytuję


" Dla osób, które interesuje kondycja zdrowotna Roberta Burneiki, mamy informację, że popularny kulturysta czuje się w dobrze, ale wczoraj musiał na chwilę pojechać do szpitala, gdzie lekarze zajęli się m. in. jego rozciętym łukiem brwiowym.

Z tego co ustaliliśmy w krótkiej rozmowie z Michałem Konowalskim: „Hardkorowy Koksu ma założone cztery szwy w okolicy oka a do tego ma mocno stłuczony łokieć na który upadł” podczas polowania na Dawida Ozdobę. Popularny kulturysta opuścił szpital bardzo szybko i jest już w drodze.

To rozwiązuje kwestię, która choć nie interesuje najbardziej zagorzałych fanów, to w zadziwiający sposób była jednym z głównych tematów debaty wśród osób z otoczenia MMA. "

egobody
04-02-14, 14:30
świetna gala! Szkoda, że w moim mieście jeszcze nikt nie organizuje zawodów takiej rangi.