PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon



nowy93
17-04-13, 12:18
Mam parę pytań dotyczących Nitrobolonu
1. Czy występują jakieś skutki uboczne?
2. Czy Nitrobolon daje lepsze efekty od kreatyny?
3. Czy masa jaką wypracuję podczas brania Nitrobolonu utrzyma się gdy przestanę go brać czy jakoś znacznie spadnie?
4. Czym różni się Nitrobolon od Nitrobolon 2 bo widziałem że są 2 rodzaje na allegro? i który jest lepszy, który wziąść?

maniak7000
18-04-13, 00:25
Mam parę pytań dotyczących Nitrobolonu
1. Czy występują jakieś skutki uboczne?
2. Czy Nitrobolon daje lepsze efekty od kreatyny?
3. Czy masa jaką wypracuję podczas brania Nitrobolonu utrzyma się gdy przestanę go brać czy jakoś znacznie spadnie?
4. Czym różni się Nitrobolon od Nitrobolon 2 bo widziałem że są 2 rodzaje na allegro? i który jest lepszy, który wziąść?

1. mniej kasy jak nie dopilnujesz podstaw
2. w nitro to co działa to właśnie kreatyna, reszta to pompery i stymulanty działające doraźnie (przy założeniu, że dzięki temu zrobisz lepszy trening to można przełożyć to na lepsze efekty niż na kreatynie solo)
3. masa się utrzyma jak będziesz trzymał dietę i nie zrezygnujesz z treningów (lekkie spadki bardziej lub mniej pewnie się pojawią, ale to kwestia zejścia wody z organizmu)
4. składem, ja bym brał całkowicie inne suple - nie wskażę lepszego z tej parki ^^

nowy93
19-04-13, 23:44
a czy można brać równocześnie Nitrobolon 2, jabłczan lub mono kreatyny oraz gainer? można je łączyć w cyklu?

ht
20-04-13, 15:56
nitrobolon przed treningiem. mono na czczo i po treningu. gainer po treningu z kreta i w ciagu dnia gdy nie mamy mozliwosci zjedzenia posilku, lub po posilku jako podbitka kcal.

maniak7000
20-04-13, 19:19
a czy można brać równocześnie Nitrobolon 2, jabłczan lub mono kreatyny oraz gainer? można je łączyć w cyklu?


można się i tak bawić, ale to nie musi się przekładać na lepsze efekty .. ;)