PDA

Zobacz pełną wersję : spalacz tłuszczu dla osoby nie ćwiczącej na siłowni



kadela
10-04-13, 22:10
Witajcie

Nie bardzo znam się na odżywkach, siłowni i tych klimatach, ale..
Ważę aktualnie 84 kilogramy i chciałbym coś zrobić z moim brzuchem
i dość masywnymi udami. Siłowni nie chcę jednak bieganie, rower, brzuszki
czy tego typu zajęcia "domowe" wchodzą w grę jak najbardziej. Dieta też
ale jakaś taka żebym od razu nie umarł :-)
Chciałbym do tego spalacz tłuszczu, to coś da ?
Może macie jakieś inne pomysły ?

Pozdrawiam :-)

Prawdziwy
10-04-13, 22:42
No cóż, dieta z niską zawartością węglowodanów , a na pewno cukrów to podstawa.
Aeroby takie jak właśnie bieganie rower itd wskazane. Najlepiej na pusty żołądek. Czyli najlepszą możliwością było by robienie tych zajęć z rana albo po prostu w dzień w momencie kiedy jest właśnie ten pusty żołądek bo wtedy energia nie jest czerpana z glikogenu a z tłuszczy w ciele.
Spalacze oczywiście że mogą pomóc ale większość tych spalaczy po prostu przyspiesza metabolizm i w takich spalaczach najczęściej jest dużo kofeiny i tauryny co jest także w zwykłej popularnej kawie. Ale owszem może przyspieszyć ten proces spalania tkanki tłuszczowej dzięki temu lecz
najbardziej istotne w zrzucaniu fatu jest to , że musimy jeść poniżej swojego zapotrzebowania kalorycznego i wtedy będziemy chudnąć w oczach

polecam INTERMENT FASTING

slim shady
10-04-13, 22:47
zacznij od diety, sam spalacz sam w sobie nic Ci nie da bez odpowiedniej diety

kadela
11-04-13, 09:26
Dzięki chłopaki.
Mielibyście może jakiś spis rzeczy jakie mogę jeść ?
Albo jakąś rozpiskę ? :)

///M
11-04-13, 09:48
http://www.e-gym.pl/showthread.php?24353-Rze%BCba-Odchudzanie-Jeste%B6-gruby-Mi%EAsnie-zakryte-s%B1-pod-t%B3uszczem-Trzeba-dzia%B3a%E6!!

kadela
11-04-13, 10:04
Dzięki. Czy diety musze się trzymać kurczowo ?
Jak się ma do tego piwo, raz w tygodniu można wypić dwa ? :D

Czy macie może jakąś gotową dietę która mi pomoże ?
I najważneijsze czy w dwa miesiące dam radę zgubić 10 kilogramów ? Głównie z brzucha...

kadela
11-04-13, 20:44
I co robić w takim momencie z głodem ? Bo doskwiera :(

Fit4ever24
11-04-13, 21:18
Pij dużo wody powinno pomoc jak głód już dopada między posiłkami.
Dlaczego siłownia odpada?

szycha
11-04-13, 22:02
Tak. W weekend możesz urozmaicić michę i zjeść cuś innego. Ja tak robię w ndz, wtedy nie trzymam diety.
Dwa nie zaszkodzą.
Sam wybierz i pozmieniaj w miarę swoich potrzeb i zamieść na forum, ocenimy.
Tygodniowo spada 0,5 - 1 kg, więc da radę ale musisz być systematyczny w diecie i bieganiu, rowerze itd.

kadela
11-04-13, 22:33
Fit4ever24 (http://www.e-gym.pl/member.php?23335-Fit4ever24) nie bardzo mam czas bo siłowni blisko nie mam, natomiast bieganie i rower bez problemowo bo mieszkam przy takiej ścieżce.

Czy jutro takie jedzenie jak :

Morszczuk 1 porcja na obiad około godziny 13 i później około 18 godziny 2 kromki chleba razowego z rzodkiewką sałatą ogórkiem i szczypiorkiem.
W między czasie jogurt naturalny.

Dam radę nie jeść długo...



Szycha mogę nie jeść więcej w weekendy. A możecie przesłać mi jakieś poglądowe ? Mniej więcej, na zrzucenie wagi z bieganiem i rowerem..
Resztę sobie dostosuje sam i mi ocenicie :-)

I jeszcze takie pytanie. Czy dwa posiłki dziennie są ok ?

Fit4ever24
11-04-13, 22:43
Bez przesady tak to tylko krzywde możesz sobie zrobić. 5 posiłków dziennie odpowiednich żeby metabolizm sprawnie działał. Jedząc tylko dwa organizm będzie się bronił i go spowolni co utrudni spalanie. Więcej posiłków, niewielkie porcje

kadela
11-04-13, 23:06
Ale co takiego mogę jeść jako te posiłki ?

Prawdziwy
12-04-13, 00:36
Wedlug mnie mozesz jesc rzeczy ktore nie sa az tak bardzo kaloryczne ale do jedzenia samego zielska nie ma co sie dopuszczac bo to juz jest dla panienek ktore chca zrobic z siebie anorektyczki. Produkty ktore nie maja tak wiele tluszczow i wegli prostych. Np kanapke (z chlebem razowym), troche zielska i szynką mozesz spokojnie szamac ale o slodyczach najlepiej zapomnij. Ogolem nie tluste mięcho ,jakas owsianka czy tam platki z mlekiem (ale z mlekiem nie przesadzaj) po prostu jesc mniej niz zwykle tzn. ponizej zapotrzebowania kalorycznego ale nie przesadzac i zwracac uwage czy te rzeczy sa wartosciowe czy nie - to wszystko na zrzucenie wagi :P

(inaczej by wyglądało jeżeli byś chciał równoczesnie budowac mięśnie albo pilnowal przed ich katabolizmem ale skoro chcesz tylko schudnąć to inna sprawa :-) )

szycha
13-04-13, 20:13
Ale co takiego mogę jeść jako te posiłki ?
http://www.e-gym.pl/showthread.php?18162-Przyk%B3adowe-diety-na-redukcj%EA