PDA

Zobacz pełną wersję : 94 w pasie



Prawdziwy
06-04-13, 15:43
hello kitty

od jakiegos czasu sie troche zatluscilem i koniecznoscia dla mnie jest zrzucenie z 94 do 90 w pasie
chcialbym tez utrzymac ile sie da miesni i nie dopuscic do ich spalenia i w zwiazku z tym mam pytanka



1.na treningach na silowni mam cwiczyc tak samo mocno obciazajac miesnie jak na masówce czy zaczac robic wiecej powtorzen?

2. ile razy w tyg robic aeroby ile najlepiej mają trwac i czy bieganie będzie dobrą ich formą

3. ile czasu mi moze zajac na oko zredukowanie tych 4 cm w pasie z obnizeniem wegli w diecie i tym wszystkim?

4. czy cwiczenie skosnych brzucha zmniejsza talie czy poszerza




chyba tyle ale jesli ktos ma jakies rady zwiazane z redukcja to bardzo prosze o podzielenie się
z gory dzieki

Wiki
06-04-13, 16:19
1. Trening intensywniejszy, dłuższy (objętościowo), możesz wrzucić serie łączone/superserie. Możesz dorzucić ćwiczenia izolacyjne. Trening 4-5x w tygodniu.
2. Jak do tej pory nie robiłeś aerobów, to wrzuć 3x po 30minut po treningu. Jeśli masz tendencje do tycia to rób aeroby po każdym treningu. Co jakiś czas możesz dodawać aeroby np. zwiększyć do 40minut, albo robić dodatkową sesje z rana.
3. Dobre tempo to 1cm z pasa na tydzień.
4. Na redukcji ćwicząc mięsnie skośne raczej nie poszerzysz sobie talii.

alder
06-04-13, 16:30
z autopsji nie polecilbym bardziej intensywnego siłowego. to wymaga większych nakładów energii. a skoro chcesz zredukowac.....
po każdym siłowym kwadrans aero w celu dotlenienia mięśni. do tego aero w DNT.

4 cm ok 4kg możesz to zrobić w miesiąc. choć pierwsze w cm mogą Ci zejść w pierwsze 3 dni.

bieganie to świetna forma aero. lecz jeśli tego nie robiłeś to będziesz mieć problemy z utrzymaniem pulsu a to bardzo istotne.

fallenursus
06-04-13, 17:35
im ciezszy tren tym wieksze.pobudzenie miesnia do wzrostu . na redu= mniejsze spadki tkanki miesniowej a wieksze tluszczowej.

Prawdziwy
06-04-13, 19:27
dobra dzieki za wskazowki panowie na pewno zastosuje
co myslicie o tym? tutaj jest pokazane to w calkiem innym swietle i ponoc dziala
sprobowac IF zeby lepiej mi szlo?