PDA

Zobacz pełną wersję : Zastój w redukcji [fotki] pomóżcie



kontrahent1989
04-04-13, 17:16
Witam, z racji, że jestem nowym użytkownikiem króciutkie story o mnie:

wiek 23
waga (na tą chwile) 95kg
wzrost 185cm
Pas 86-87cm

Po miesiącu przerwy od siłowni, która miała miejsce prawie cały styczeń postanowiłem wziąć się za zredukowanie smalcu celem stworzenia odpowiednich fundamentów pod budowanie masy

Po naczytaniu się artykułów nt modnej ostatnio diety LG, i tego typu odmian postanowiłem przy jej pomocy zrzucić smalec czym doprowadziłem się do wyglądu małego słonika [patrz fota 25.02].

Następnie po stwierdzeniu w panice, że zapuściłem się i jednak diete obfita w węgle, z oknem jedzenia 6h nie pasuje mi postanowiłem spróbować CKD.

Wszystko fajnie, dzięki CKD, doszedłem już do średniokiepskiej dla mnie formy co było już jakimś krokiem naprzód [patrz fota 1.04] jednak pewna rzecz mnie niepokoi...

otóż od ponad tygodnia jak nie dłużej pas się całkowicie zatrzymał, mimo ucinania stopniowego kcal oraz dokładania aerobów.

Na tą chwile mam już: (pisze z głowy bo nie chce mi się liczyć btw dzisiaj znowu)

2200 kcal
220 b
140 t
14 ww z brokułów

Startowałem od 3200kcal jak dobrze pamiętam.

Suplementacja:
Prozdrowotnie: Omega-3 olimp, 4 capsuły, potas, magnez, cynk, wit c
Przed treningiem: beta alanina+cytrulina z argininą
Spalacze: fat transporter+fat burner


TERAZ W KOŃCU PYTANIE DO WAS:

CO MAM ROBIĆ DO JASNEJ CHOLERY?

a)czy dalej ucinać kcal z fatu co ewidentnie nie daje efektów?
b)czy może pójść po bandzie i np dać 5x pierś z warzywami + łyżka oliwy? wyjdzie sporo poniżej 2000kcal ale jak się bawić to się bawić
c)robić super czyste ładowania bez żadnych drożdżówek/lodów/cuksów? tylko co to ma za znaczenie jak i tak cały cukier jest wykorzystany do wypchania mięśnie glikogenem i kcal i btw się zgadzają?
d)macie jakieś inne propozycje ?

No i mała uwaga, chciałbym z tej redukcji wycisnąć maks ile się da do końca kwietnia, więc nawet straty mięśnia są dopuszczalne, a potem mam zamiar jechać takie minicykle 6tyg masa na 2-3tyg redukcji (wg Słodkiewicza) i zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak czy srak do końca kwietnia jedziemy na ostro


Z góry serdeczne dzięki za pomoc

/pzdr


7188

kontrahent1989
04-04-13, 17:27
ps. zapomniałem dodać. Trening nie jest zgodny z zasadami programu CKD, lece FBW co drugi dzień. Same wielostawowe ćwiczenia, ciągi, przysiady, push press, wyciskania itd. Zdecydowanie lepiej mi służy i wiadomo, że im bardziej wielostawowe ćwiczenia, więcej przewróconego żelastwa tym więcej kalorii spalonych, więcej teścia, i lepszy metabolizm

mtm
04-04-13, 17:32
dodał bym tego białka żeby było 3gr i dołozył ok. 50gr węgli jednak w ciągu dnia.
Jak z głodem, jest mega ssanie ? możeliwe że kcl wciąż za dużo,

dodał bym interwały 2/3 razy w tyg do sesji cardio.


co z saa idzie?

kontrahent1989
04-04-13, 17:49
1) interwały... no dokładnie o tym samym myślałem, tylko czekam aż ten pieprzony śnieg stopnieje i będzie z +5st bo na maszynach to kpina a nie interwały ;).
Aeroby idą codziennie, 2x basen, 3x bieżnia, 2x rower

2) co myślisz o tym, żeby tak jak mówisz dowalić węgli z samych warzywa? podobno nie podbijają tak insy jak choćby te z ryżu. Dowalić 5x200g piersi z warzywami tak aby nie przekroczyć 60g węgli+ łyżka oliwy do posiłku + izolat po treningu i koniec diety ? prosto, wydaje się sensownie, ale jednak gliko troche w mięśniach będzie co utrudni palenie

3) nie biore saa, nawet żadnych mocnych spalaczy nie chce brać... kiedyś miałem problemy z ciśnieniem

kontrahent1989
04-04-13, 17:54
4) jestem głodny przez 3/4 dnia, już się do tego przyzwyczaiłem i mam zajęć dużo to nie myśle o żarciu zbytnio

mtm
04-04-13, 17:54
jechałem na ckd z zerowymi weglami, ale nie blokował bynm ich całkowicie.
3/4 paczki ryżu jedna porcja rano i jedna po treningu. nie wolno na ckd całkowicie odizolowywać węgli , warzywa jedz swoją drogą.

Ile cardio idzie dziennie bo nie napisałeś chyba nigdzie

kontrahent1989
04-04-13, 18:06
w tym tyg bieżnia/rower 40 min, basen około 50min

Co do warzyw, każdy gada co innego i już sam nie wiem, jedni mówią żeby jeść inni żeby nie jeść... ja daje paczke brokułów choćby na prawidłowe trawienie, ale chętnie bym dodał taką mieszanke grecką czy włoską, w 60-70węgli bym się zamknął a i kurczak byłby smaczniejszy

mtm
04-04-13, 18:11
Uciąć warzyw nie możesz całkowicie bo chodzi tu o balans ph, poprostu bez warzyw sie "zakwasisz"

cardio wydaje mi sie że za mało, chociaż nie jasno napisałeś

fallenursus
04-04-13, 18:13
sa warzywa i owoce co maja sladowe iloscie ww to raz.
40-50min cardio na tydzie ln to chyba jakas pomylka to dwa.
masz jakos spowolniony metabolizm czyms to trzy.jakie tl jesz??jelsi sama oliwe to blad.
dalbym trening silowy 5 days/week z naciskiem na hiit . aero po treningu 30-40min srednim tempem 5 razy na tydz i zobaczyl przez dwa trzy tyg c soe stalo.

kontrahent1989
04-04-13, 18:20
1) Aeroby:

PN Bieżnia 40min
WT Bieżnia 40min
SR Rower 40min
CZW Rower 40min
PT Basen 50min
SOB Bieżnia 40min
ND Basen 50min

2) Trening siłowy robie FBW jak napisałem wyżej, plan wygląda tak:

TRENING A TRENING B


mc
przysiad


podciąganie
wiosło



push press


wyciskanie sztangi
pompki na poręczach


francuz
uginanie bicka z linką




mc
przysiad


podciąganie
wiosło



push press


wyciskanie sztangi
pompki na poręczach


francuz
uginanie bicka z linką



Robie AB AB AB itd, między treningami dzień przerwy i aero

3) tłuszcze - boczek, mct, oliwa z oliwek, jaja, łosoś wędzony

fallenursus
04-04-13, 18:32
odstaw boczek i oliwe z olivek na dwa tyg. w potreningowym daj olej lub maslo kokosowe i do sniadania. ryby sa ok losos spko na kolacje czy lunch.
dokup jakis EFA jesli nie masz. zielona kawe, kofe w tabsach jakies ostrzejsze przyprawy do jedzenia.
daj interwaly jesli niechcesz robic silowych hiitow.dodaj ze dwa szejki bialkowe bo malo.

kontrahent1989
05-04-13, 13:56
sporo poczytałem na temat tych interwałów, tabaty i innych treningów metabolicznych... super sprawa wg mnie, zresztą wszyscy zachwalają łącznie z prosami, a ja jakimś cudem nigdy tego nie robiłem

tylko teraz pytanie czy mógłbym coś takiego robić po treningu siłowym? jedni są za inni przeciw i już nie wiadomo.

i czy można po dodaniu 3 treningów metabolicznych tygodniowo zredukować cardio np tylko do 3-4 x 20min. Bo szczerze mówiąc szlak mnie trafia jak mam znowu kręcić w miejscu 40 min i każda inna opcja mi będzie pasować

fallenursus
05-04-13, 14:13
ja robie po.
rowniez nie robie nigdy zadnej wycinki bez zaplecza aptecznego.

kontrahent1989
05-04-13, 14:32
^
jakbym mógł sobie zaaplikować stack prop/t3/clen/joha to raczej nie pytałbym na forum jak dopalić jakieś 4-5% bf :D

niestety hormony nie wchodzą w gre więc co najwyżej moge bcaa łyknąć między siłowym a hiitem

fallenursus
05-04-13, 14:38
http://www.e-gym.pl/showthread.php?34043-Walka-z-wlasnymi-slabo%B6ciami

poczytaj.
warto. mozna i na sucho:)

kontrahent1989
05-04-13, 19:40
poczytam :)

ogólnie sporo przyswoiłem nt treningów metabolicznych, crossfitu, hiit i wszelkich tego typu wariacji

Myślę, że diete zostawie bez większych zmian, tylko ładowania bede robił super czyste, w tygodniu oczywiście żasnych ustępstw w postaci majonezu itd

A co do treningów zrobie:

3x metabolic training
3x siłowy: A) klata + plecy B) Nogi + ciągi C) Bary + łapy

do tego po każdym siłowym cardio 20min no i prozdrowotnie jak zwykle basen 2x50min

Myśle, że to będzie dużo lepsze niż to cholerne człapanie na bieżni przy pulsie 135 czy kręcenie rowerka aż mi dupa odpadnie od tego siodełka

mtm
06-04-13, 12:59
bez sęsu ckd bez saa, popalisz pęłno mięśnia.

ht
07-04-13, 11:12
dorzuc druga sesje aero, niema co z kcal za bardzo schodzic bo zleci miecha od zarabania.

kontrahent1989
07-04-13, 15:26
już postanowione, do końca miecha pobawie się crossfitem i tabatą na ostro. Po każdej sesji oczywiście aero i jeden dzień w tygodniu wolny całkowicie. do końca kwietnia redu także spoko, tak dużo tego mięsa nie poleci. Kcal ustawiłem na 2100 i waga stoi praktycznie tylko jakość się poprawia