PDA

Zobacz pełną wersję : .rocky - Konkurs!! Zmień sylwetkę z E-gym.pl!!!



.rocky
03-04-13, 19:48
waga 103kg
wzrost 183
pas 94
klatka 120
ramie 43
udo 66

cel-stracic tluszcz z nadbudowa miesa

http://postimg.org/image/t0m70c7c7/
http://postimg.org/image/5hg7gqc4x/
http://postimg.org/image/4l81t1xvd/
http://postimg.org/image/yn8v5oqi7/
http://postimg.org/image/xqne7i7yt/ zblizenie na kartke
http://postimg.org/image/ql5c3cc4b/ zblizenie na date

///M
03-04-13, 19:59
Jest już kawał kloca ! Powodzenia :)

.rocky
03-04-13, 20:23
i co tu kazdy dzien teraz musze pisac 0/133 2 3 itp czy wystarczy ze bede opisywac dni treningowe

DTX
03-04-13, 20:28
dni trenigowe stykną, bez przesady

Gangsta Latino
03-04-13, 20:34
i co tu kazdy dzien teraz musze pisac 0/133 2 3 itp czy wystarczy ze bede opisywac dni treningowe

musisz pisać wszystko! co/kiedy/jak/z kim. Inaczej zamykamy temat.

Pumbas
03-04-13, 22:23
Jakie mialeś wymiary na koniec ostatniego cyklonu??
nie musisz liczyc dni jak nie chcesz

.rocky
03-04-13, 22:50
troche wieksze niz teraz, ale i tak jestem zadowolony z nog poszly mi do przodu ostatnio dopiero teraz to widze na zdjeciach lydy gozej ale uda mnie cieszą

.rocky
06-04-13, 21:03
dzis plecy, od dawien dawna

podciaganie zza karka na drazku, robilem po raz pierwszy i malo mam w tym sily wiec wspomagalem sie podestem nizej film, za pare treningow bede robic serie bez tego
wioslo hantel 4s hantler60kg-40 na max
tbar 4s 100kg, bylo by wiecej ale styrany po wiosle
rozciaganie hantlem za glowy w lezeniu, to spoko, poczulem motyla hantel 28kg
i dziendobry zamiast mc od ktorego odpoczywam na troche bo kg nie szly do przodu a w tyl, 60kg

jedzenie 10jaj i 750wieprza, rasowo jeszcze nie wchodze na jedzenie i trening redukcyjny pierw musze wyczuc towar czy dziala za pare dni bede miec bombe na treningach bede pewien to zaczne wsyzstko pod to ukladac


http://www.youtube.com/watch?v=SYJW9G6UZ8k&feature=youtu.be

.rocky
07-04-13, 19:50
wl 4s 110kg x7 i o 10kg w dol co seta
mloty 4s 38kg na reke x8 bez wiekszego bujania
hantel za glowy jak na filmie 4s hantel 44kg
unoszenie hantli na przod na bary 4s 18kg
sztanga do brody 45kg 4s
lydki na suwni skosnej 4x

kurde troche przydolowany jestem bo niema takiej petardy jak to wsyzscy wygaduja, po 2strzalach jedyne co to jakies takie niby leciutkie nabicie, jest mi troche cieplej niz zwykle i energia na silowni (wl mnie ucieszylo 1raz sam pocislem tyle na 7poprawnych razy), ale tak samo sie czuje wieczorem po 5posilkach z weglami wiec bardziej proboje se cos samosugerowac, dam na 150 bo chyba mega zanizony


http://www.youtube.com/watch?v=9yLzmAyI8JU&feature=youtu.be

fallenursus
07-04-13, 20:08
prze iez dopiero w trzecim tyg sterzenie w surowicy dochodzi do gornego stopnia. nie czytaj bzdur w necie:)

.rocky
07-04-13, 20:16
no ta ale chodzi mi o jakies powierzchowne znaki typu trudny sen libido lepsze badz gorsze sampoczucie cisnienie, a tu nic, tylko troche mi cieplej ale to pewnie se wkrecam, dobra zobaczymy jeszcze do tygodnia

DTX
07-04-13, 20:18
sajdy nie sa wyznacznikiem

mtm
07-04-13, 20:46
jakaś lepsza suplementacja tu chyba idzie, patrząc po krecie do rur.

MAXIMUS 2
07-04-13, 21:15
Ehhhh ta młodzież 2 strzały zapodał a już by chciał żeby z butów wyrwało cierpliwości byku :)

.rocky
07-04-13, 21:42
nie no nie odrazu zeby wyrywalo ale jakies subtelne oznaki ze cos wbijam

fallenursus
07-04-13, 21:48
w pl cza bic 300eod zeby poczuc jak ja poczulem 100.
dnp dokup

.rocky
07-04-13, 21:59
zadnego dnp zebym padl na zawal, conajwyzej tego nedznego trena dokupie i bedzie szlo po 200 wtedy moze bedzie polot do 75finaplixu

fallenursus
07-04-13, 23:23
dokup dnp kwa swiniaku ktos musi zgon zaliczyc skoro ja sie ataram a nie wychodzi. zloze sie na chryzantemy z mlkoshejkiem.

Gangsta Latino
21-05-13, 13:53
zrezygnowałeś??

Tabaluga22
21-05-13, 20:37
może za ostry towar przyjął

Baloniarz
21-05-13, 20:43
pozdrowienia z kibla ostatnimi ??
czyżby wątroba poszła do wuceta ? :P

Fit4ever24
21-05-13, 20:54
hheheheh nieszczęścia chodzą po ludziach...

.rocky
22-05-13, 00:18
dlaczego mialbym zrezygnować? niechce mi się dzień w dzień wszystkiego opisywac poprsotu wszystkie wymiary wage dokładne zdjęcia dam na ostatni dzień trwania konkurusu i tyle

Gangsta Latino
22-05-13, 12:35
Relacja ( a na tym polega konkurs, bo "zmień sylwetkę" wskazuje, aby opisywać te zmiany) polega na pisaniu/opisywaniu tego co robisz,jak trenujesz, diety, przyrostów.

Napisałeś, że "niechce mi się dzień w dzień"... ostatni twój post jest z 7 kwietnia. Także dziwie się, że twój temat jest jeszcze otwarty.. nikt Ci nie każe i nie wymaga od Ciebie codziennych postów, ale jeśli raz na 3 dni byś coś skrobnął to by Ci korona z głowy nie spadła. A tak walniesz na końcu post i nikt z tego nic nie będzie wiedział.

maniek1988
22-05-13, 12:41
Gangsta ma 100% racji codzienne pisanie moze byc nie nareka osoba ktore caly swoj czas przeznaczaja na wazniejsze sprawy. Prosze o pisanie postow chociaz co pare dni tak aby cos sie dzialo w temacie, ilosc ciekawych postow ze zdjeciami urozmaica temat oraz przyciaga wiecej ludzi ktorzy chca sie uczyc od innych. Mam teraz troche wiecej czasu i bede sie staral jakos to weryfikowac.

fallenursus
22-05-13, 12:55
Temat olany przez>5 dni.do kasacji i tyle. Kazdy z siebie cos musi dac i.tyle. mi zajmuje gora 5min updejtnac temat a nawet z filmami czy fotkami.
Ucz sie ze nic lekko w zyciu nie przychodzi cbyba ze urodziles sie.ze srebrna.lyzeczka w buzi.

fallenursus
22-05-13, 12:55
Temat olany przez>5 dni.do kasacji i tyle. Kazdy z siebie cos musi dac i.tyle. mi zajmuje gora 5min updejtnac temat a nawet z filmami czy fotkami.
Ucz sie ze nic lekko w zyciu nie przychodzi cbyba ze urodziles sie.ze srebrna.lyzeczka w buzi.

.rocky
23-05-13, 19:04
trening wczorajszy
mp 4x4-7powt 70-50kg
wiosło stanga 4x5-8 130-110kg
podciąganie za kark 4x5
unuszenie sztnagi wzdłuż tułowia 4xmax 50kg
mlotki 4x max x 40kg

dopadla infekcja to robie dodakowy dzień przerwy dziś pojdzie 20zebow czosnku 5g witc
stawy mnie bola, do tego cale nogi w zrostach bary pwooli tez, trzeba będzie zaatakować klate albo kaptur
ale idzie po 60-70g bialka na posiłek i mocz ciagle bezbarwny to chyba się wsyzstko wchłania tam gdzie ma isc a kiedyś jak tyle jadlem to był zolty jak w bajkach

http://s13.postimg.org/qph95cnmv/webcam_toy_foto10.jpg

fallenursus
23-05-13, 21:38
Nie weim co wbijasz na czym to robione ale u mnie co dwa idzie 2,5cm tylko w posladki i zero bolu czy problemow jakichkolwiek

.rocky
23-05-13, 21:40
zrostow tez niemasz? ze miejscie inj takie twarde się robi i potem po tygodniach dopiero normalnieje, w pupe tez bym chętnie sprobowal ale tam jest ten nerw największy prowadzący się przez cala dolna czesc ciala i jak trafisz to masz paraliż lękam sie

fallenursus
23-05-13, 21:42
Pp czterexh dniach schodzi
Zmien igle na wezsza i pogrzej tloka pod ciepla woda.

najt
23-05-13, 21:54
Pp czterexh dniach schodzi
Zmien igle na wezsza i pogrzej tloka pod ciepla woda.

tak to brzmi


http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/h/n/Odslonieto_graffiti_karac_4350264.jpg

///M
23-05-13, 21:57
Najt wyjdź .

fallenursus
23-05-13, 22:27
I sie zasttanow czy serio wsrto krete na redu brac

.rocky
24-05-13, 20:05
mp 4x 6-7powt 70kg
mc 3x 5-3powt pierwsza seria 5x160kg, odkad zaczynam robic mc odrębnie bez reszty pplecow sila z tygodnia na tydzień wieksza plecy bardziej dojebane tak mi bardzej odpowiada, normalnie po plecach wchodzilo tak nijako
podciągnie wasko chwyt młotkowy 15kg na pasie 4xmax
hantle na boki 1x 20kg-drop-drop-drop az do samych rąk bez ciężaru
sztanga prosta na bic 50kg 4xmax

820g kury 5jaj 250twarogu 100g owsiany 1,5worka ryzu tyle na dziś+ kebab który mnie fajnie wypełnił, nie wiem czy na takim deficycie se odpuscic już aero bo już jest prawie tysiąc kcal na minus to może aero zbędne, czy dodac kcal i aero zwiekszyc? ale sila jak by ciagle powpoli do przodu

zakwasow już wogole nie mam, nawet na klacie, nic zero

Wiki
25-05-13, 11:06
nie wywalaj aero bo metabolizm spowolnisz, jak za szybko leci dodaj kcal.
nie żryj kebabów na redukcji co drugi dzień :)

maniek1988
25-05-13, 11:10
Wiki ma racje dodaj kcal i aero zostaw obserwuj jesli chcesz aby fat tylko lecial a nie mieso to musisz aero jakies robic plus calkiem sporo kcal dostarczac. Wychodze z zalozenia ze najpierw dodaje aero na maxa ile moge i czas pozwala a jedzenie na koncu obcinam.

.rocky
25-05-13, 12:17
tylko ze w tle jem jeszcze t3 50mcg a to już samo w sobie napedza bardzo metabolizm co chwile jestem glodny

Wiki
25-05-13, 13:08
Każdy kto śledzi relacje, wie że szamiesz wszystko co wpadnie pod rękę, prócz dnp ;). Więc jeśli dwie osoby radzą Ci nie przestawać kręcenia aerobów, w tym administrator forum, to chyba coś w tym jednak jest? Nie poddawaj się tylko z tego względu że po prostu nie chce Ci się kręcić. Na pewno jeśli do tej pory brałeś T3 i robiłeś aero, jeśli odstawisz jedno, bądź drugie metabolizm w jakimś stopniu osłabnie.
I tak zrobisz po swojemu. pozdro

maniek1988
25-05-13, 13:46
Wiki bez przesady to ze admin to ne znaczy ze znam sie na wszystkim. Po prostu z doswiadczenia wiem ze miche odstawiamy na koncu i tyle to wedlug mnie daje lepsze wyniki niz ciagle obcinanie kcal. Teraz wlasnie tak robie i jestem bardzo zadowolony z wynikow tluszcz leci a miesnie sa pelne i wyglada to wszystko calkiem dobrze. Ja lece naturalnie wiec tylko w taki sposob patrze na ta cala sytucje u rockyego.

.rocky
25-05-13, 14:20
dobra to wracam na schody 7x w tyg 45min co tydzień +5min

Baloniarz
25-05-13, 14:21
rocky się świeci w nocy i to nie od faszerowanych kurczaków :)
Kręć aero :P, ja dopiero 4 tydz. kręce 3x1h po treningu i 1x na czczo 45min wolniejszym tempem, efekt piorunujący i nie muszę szamać każdego staffu który mam w łapach, spalacz z clenem na przemian i jest kapitalnie, może za bardzo na hurra chcesz wszystko...

.rocky
25-05-13, 14:31
moja pierwsza taka powaznijsza redu tojeszcze niedokonca wiem co i jak, co myślicie o SAUNIE warto wrzucić w dni nie treningowe czy zabardzo niema sensu

fallenursus
25-05-13, 14:52
Schody 7*na tydz ciezkie no..wiem cos o tym.
Zmeniaj z.czyms innym bo sie.organizm.przyzwyczai.tak.jak do wzzystkego. Widzisz nawet na kiblu pisze posty przed treningiem w silowni.
Nie.jest ciezko prowadzic relcje:)

.rocky
25-05-13, 15:03
ok będę przeplatać schody z rowerem, a jak z tą sauną , przyda się to na cos? troszkę wody usunie? ale ponoc potem jak się wyjdzie i zje posiłek i cos napije plynu to wsyzstko wraca pod skore

maniek1988
25-05-13, 15:09
Sauna bardziej dziala oczyszczajaco bo pozbywasz sie toksyn. Jesli chodzi o sama redukcje to wedlug mnie nie pomorze ewentualnie rozluzni miesnie i troche przyspieszy regeneracje.

kfc
25-05-13, 19:05
sauna same plusy moim zdaniem.
kiedys po trenigu chodzilam sobie na saune, waga leciala, ciałko ładnie sie prezentowało, a oczywiście u mnie wtedy diety zadnej nie było, a i alkohol sie lał ;)

.rocky
25-05-13, 19:44
po treningu ponoc lipa bo serce za bardzo obciążone ale kij wie jak to jest,

maniek1988
25-05-13, 19:57
Jak juz saune to dal bym w dzien bez treningu ewentualnie dla relaksu jesli trening jest rano to na wieczor i powinno byc ok.

Pumbas
25-05-13, 19:58
haha rocky, walisz towar i martwisz się o obciążone serce przez saunę??
imo sauna jest super, dawniej chodziłem dużo, teraz akurat nei bardzo

a te schody 7xweek to sie zajebać można, zobacz ile masz możliwości:
marsze, sprinty, szybkie biegi, wolne biegi, rower, basen, ciągnięcie sanek (sled dragging), walenie młotem w opone, lekkie crossfity, strongman, sztuki walki
wiadomo że obciążające jak praca z młotem czy zarzuty to zupełnie inny wysiłek niż takie schody, ale taka roznorodnosc bylaby dobra od czasu do czasu

.rocky
25-05-13, 20:24
co masz na myśli pisząc lekkie crossfity? brzmi fajnie w sumie niepomyslalem ze takie cos tez by moglo być bo fakt rzygam już tymi schodami, podrzuc jakiś obieg ale taki nie za ciezki bo ja się na tym slabo znam,bardziej tlenowy niż silowy jako żeby wlasnie pelnilo funckje aerobowa,i se jezdzic z rana przed sniadaniem na silke fajna opcja

maniek1988
25-05-13, 20:35
Zalezy czy chcesz robic jakas konkretna partie czy ogolnie? Ja teraz na nogi cos takiego sobie wykonuje i powiem ze daje w kosc krotko mocno i nie trzeba aero juz robic. Troche to pod hiit podchodzi. POLECAM!!!

.rocky
25-05-13, 20:57
tzn ogolnie tak żeby się dobrze wypocić i zmeczyc, podrzuc tu rozpiske jak te nogi robisz przerwy tempo wszystko po kroku to może cos analogicznie uloze na cale ciało, ale traktujesz to jako trening silowy? bo ja chciałem takie cos robic z rana zamiast aero a wieczorem normalnie silka

Pumbas
25-05-13, 21:01
rocky tego masz zatrzęsie, wpadasz na youtube i masz niekonczace sie ilosci filmikow z tym gownem.
na siłkę możesz jechać albo i nie musisz.. mozesz robic w terenie ćw. z własnym ciałem typu podciągania, pompki, sprinty, burpees <poszukaj na yt> i tak dalej

jak juz jedziesz na silke to robtroche silowo typu jakis complex ze sztangą - siady,wyciski,zarzuty, pierwszy lepszy z brzegu przyklad, bear complex:

http://www.youtube.com/watch?v=8IQftORtxqk
zajedź się z nim porządnie w 15-20 min z jakimiś max krotkimi przerwami pomiędzy setami, po rozciaganie i gra
nie wal na complexach duzych ciezarow, bo na normlanych treningach masz je pizgac, na tych crosffitach zakladasz malutki i duze ilosci powt, zajzd

.rocky
25-05-13, 21:29
fajnie to wygląda tymbardziej ze nigdy takiego czegos nie robilem i będzie fajna odskoczna, tylko czy taki kompleksik z rana nie popali miesa?? trochę intesywnie to wyglada

maniek1988
25-05-13, 21:43
Normalny posilek przed tym jakies 1,5 zebys sie nie porzygal:D jakies bcaa przed samym tren i bedzie git. Tylko juz pozniej wedlug mnie normalny trening nie wchodzi w gre bo sie zajedziesz ewentualnie jakies aeroby.

.rocky
25-05-13, 21:44
a ja chciałem to naczczo robic zamiast aero, to nie przejdzie???? a za jakies 9godzin normalna silowka

maniek1988
25-05-13, 21:47
moim zdaniem zrednio troche taki wycisk dawac bez zarcia zadnego przed ja bym nie dal rady ale moze dla ciebie bedzie dobrze dzialac pamietaj tylko ze cos takiego to tak jak bys robil odrazu kilka cwiczen w jednym(ciezko)

fallenursus
25-05-13, 22:42
Lekka tabate bym dal np

maniek1988
25-05-13, 22:49
I nawet w domu mozesz sobie cos takiego jak mowi fallen zrobic.

.rocky
25-05-13, 22:54
co to jest?????

maniek1988
25-05-13, 23:11
http://www.e-gym.pl/showthread.php?19532-quot-TABATA-quot-czterominutowy-trening-metaboliczny&highlight=tabata

.rocky
27-05-13, 15:16
wczoraj na WL 6x125kg






http://s8.postimg.org/5kh9mxy91/8787878.jpghttp://s21.postimg.org/59b8r4bcn/5324.jpg

Pioter1994
27-05-13, 19:46
Jak patrze na ten wynik z WL to sam mam ochote wskoczyć na bombe.

Tak w ogóle to masz jakieś efekty uboczne czy na razie ok?

.rocky
29-05-13, 16:07
nic z tych rzeczy, odwrotnie rzekłbym same plusy, oprócz salda na koncie, dopiero jak wszedłem na saa zaczelem normalnie progresować na czysto była totalna padaka dlatego nigdy już tak nie będę cwiczyc bo to nie ma sensu strata czasu nic więcej

dziś rano pierwszy raz pojechałem naczczo na cross fit zamiast aerobow, przed 20mg mety na pusty zoladek żeby miesa nie spalic i był power, zadnych buli wątroby jak to straszyli powiem więcej nawet jakies lepsze działanie, jako ze wogole nieznam się na tym wczoraj puzno usiadłem na komputer nie miałem odpowidniej ilości czasu przestudiować tej calej taktyki planow cr zrobiłem intuicyjnie z glowy to co u ludzi widziałem kilka obiegow takiego układu 3cwiczen 1-dynamiczne unoszenie kettbela oburącz potem 2-podciaganie 3-wskakiwanie na boxa 60cm, wszystko jak najszybciej przerwy miedzy ćwiczeniami pare sekund, i tak na max 20minut, potem jakies 10min rowerka bo czulem niedosyt i o 10juz byłem w domu na sniadaniu, zajebiscie mi się podoba już niechce zadnych schodow w dni nie treningowe jezdze naczczo na cross fit tylko przygotuje sobie jakiś sensowny klarowny plan z jakims podrzutem rwaniem jakies wspinanie na linie itp., będzie fajnie,

Pioter1994
29-05-13, 19:52
A mete w małych dawkach walisz bez odbloku?

Słyszałem właśnie, że meta to bardzo dobry antykatabolik.

.rocky
29-05-13, 19:59
ta mete dokładam wedle uznania w cięższe dni albo jak mam mniej sil albo przed treningiem rano, a tak to skromnie na razie tylko sam prop, po samej mecie nigdy nie robilem odbloku ,więcej ten clomid zrobi bałaganu niż ta meta

.rocky
02-06-13, 12:51
niedziela nie treningowa

rano naczczo crosfit 1.mc+podrzut+wycik-wszystko w jednym ruchu, 30powt 2.podciaganie dynamiczne 3. skoki na pudło, przerwy miedzy obiegami 2min, calosc 20min,

ale te 20min wydawalo mi się jakos zbyt krótkie na spalenie jakiejkolwiek ilości tłuszczu to dojebalem rowerek lekkim tempem 10min żeby calosc wysiłku wyszlo chociaż te 30min, przed wszystkim na zbicie kortyzolu i antykatabol 20mg mety co by miesa niepopalic, a po wszystkim kawa z mlekiem i cukrem, do tego ptysie dwa z budyniem, żeby uzupelnic trochę sodu i się podladowac, bo chyba miałem za duza przerwę od słodkiego i jakos zle się czulem, ale to zasluga mojej sis ,ostatnio ciagle robi mi na zlosc i zawsze z rana przynosi jakies gowna z piekarni

odkad robie samo wl nie przekraczając 5powt bez zadnych innych cwiczen klata zaczyna lepiej wygladac mimo dużego deficytu, a silowo z tyg na tyg lepiej, ostatnio 130x4, mysle ze to tkwi w rutynie tego ćwiczenia, robisz to i tylko to i często, wykuwa się coraz silnijsze polaczenie miesa z mózgiem technikę lapiesz już intuicyjnie nie myslac o tym, a przez lata robienia jakichś gownianych rozpietek nic podobnego nie zuawazalem

redu potrwa do końca lipca, mysle tyle czasu już wystarczy żeby się dosuszyć ze skora cienka jak kurka z rozna

.rocky
04-06-13, 22:45
schody 50min

po schodach kawa+cieply kruesant z masłem

a potem 6jaj ,kilogram pieczonego wieprza marynata na wodzie dużo słodkiej papryki pieprz ziolowy oregano,250twarogu, 2 worki ryzu, niebawem zejde do jednego , i będzie ok 100ww na dzień, podkład się wzbogaca wiec powinno być ok

m press 4x 70kg
wiosło 4x 130kg, szło jak szmata
podciąganie za kark 4x
hantle bary na bok 1x seria do załamania -6dropsetow
mlotki 4x 42kg na reke

szukam nowego planu ale o podobnej zasadzie kazda partia 2x bo ten mi się trochę nudzi, do splitow już nie wracam

.rocky
07-06-13, 11:40
doszedłem do punktu krytycznego, tak jak jest na zdjęciu tak się stan utrzymuje od dłuższego czasu, już nic nie idzie, potrzebuje zmian w diecie ale nie wiem jakich dokonać, tłuszczu praktycznie już wogole niema oprócz 6jajek, a cyrku nie będę odstawiać i nic nie będę rozdzielac od bialek bo potem awantury sa o marnotrastwo jedzenia, a węgli i tak jest już mało, ok 150-200 jeśli aero i silownia w tym samym dniu, może sprobowac rotacji? bo czuje ze org się przyzwyczail do tej diety i już nie reaguje, musze cos zmienić, może wyjebac węgle do zera a podbic tluscz na jakies 100g dziennie, obecnie 50 nie przekraczam?
http://s1.postimg.org/ixdvvbsxr/DSC00109.jpg

fallenursus
07-06-13, 12:31
Clen tren dnp t3 rotacja keto aero na noc 20min jest duzo opcji. Oszczedzasz na towarze a rotacje cza policzyc bo inaxzej sensu niema. Wiesz ike xie to bedzie kosztowac na zarcie?
Wode trzymasz.

.rocky
07-06-13, 12:37
wiem ze wlasnie dużo wody trzymie kostki nadgarstki ciagle nabrzmiałe, ale co ja mam z tym zrobić, pije 6-8l wody dziennie, teraz został mi tylko wins, na t3 zle się czulem odpuscilem, czemu rotacja miała by kosztowac? w dzień wysokoweglowodanowy szlo by 300g węgli czyli jak na masie, dzień niski 50g węgli, dzień sredni 150, dobrze mysle? w dzień nisko ww tl wysoko a w dzień wysokich ww tl do zera ?, aero na noc mogę wrzucić, po ostatnim posiłku czy raczej przed no nie ? na keto mam chyba za slaby podkład, poszlo by mieso w dol, którego i tak mi już za wiele nie zostało, ewentualnie taka opcje mogę se zrobić na końcowy etap redu czyli jakos za miesiąc- poltora taki ostatni tydzień i potem ladowanko

fallenursus
07-06-13, 13:10
Wystarczy 500t na.tydzien nawet przy keto i t3. Tylko jakos nikt tego keto .je umie dobrze przeprowadzic i twierdza zeeci.mieso:)
Imho CC jak robisz ma.byc wiliczone co.do grama i orzesgrzegane. Papu ma byc jakosciowe wjec taki shit jak swinia udka sery i inny.syf.odpada. luknij u mnie w tem kilka stron w tyl. Jak mgslisz.czemu nigdy nie rozpisywalem niczego? Bodo re 15lat rotacji ww nie robilem.czasami.dobrze.miec kogos zeby.cos.za.ciebie zrobil jak ci.sie nie.chce ale od.siebie gez cos.trzeba.dac bo w tym.sqrwialym.swiecie za darmo.to mozna.tylko wpjerdol dostac:)
Juz raz poszlo po twojemu a.mowilem.co.bedzie...

.rocky
07-06-13, 13:13
a jak ci szlo na tej rotacji? to jest o tyle fajne ze sa dni nabijania glikogenu i dni w których org jest zmuszony palic fat

fallenursus
07-06-13, 13:27
No jak.narazir to idzie git. Musze jedynie co zmmiejszyc anabolik bo przytlumilo estro za bardzo i libido poszlo sie jebac i mala wkurwiona:)

.rocky
07-06-13, 14:49
w sumie to wpadl mi pewien pomysl, żeby polaczyc keto z lg, mianowicie w dzień treningowy, od rana az po sam trening czyli do tej ok 16-18godz jemy samo bialko żeby na treningu silowym czerpać energie zapasowa, po treningu dopiero walimy węgle az po sam koniec dnia, a w dzień nie treningowy caly dzień ketogeniczny, zdalo by egazmin takie cos ?

fallenursus
07-06-13, 14:54
Carb backloading lekko zmodyfikowany.
Jest opis w czytelni.
Imho opcja git

Pumbas
07-06-13, 15:10
rocky termin niefortunny bo nie wchodzisz w keto w 1 dzien przeciez. ale ja robiłem podobnie, ale z lekkim przesunięciem treningu zwykle na ~13-14 oraz tylko jednym dużym posiłkiem białkowo-tłuszczowym na śniadanie koło ~7-8 (zwykle jajecznica 4-5jajek na maśle z jakimś mięsem z wczoraj + 400g brokuła). kompletnie na czczo na uczelni siedizeć nie lubię, ale to było ok rozwiązanie. na treningach power bez znaczenia czy po jajecznicy, czy po ziemniakach z kurą. nawet trochę lepiej, bo przynajmniej pewnosć, że nie będzie się coś przewalać w żołądku i latwiej intensywnosc utrzymac (chociaz glownie rozbija się to o ilość godzin pomiędzy posilkiem a treningiem, ale imo wlasnie nie tylko)

.rocky
07-06-13, 15:23
tzn nie chodzi mi żeby wchodzić w stan keto ale szokować organizm, dzień nie treningowy samo bialko+tluszcz , dni siłowni -węgle tylko po treningu ok 150-200g , jestem ciekaw jak bym na to zareagowal tutaj trzeba wsyzstko przejść na sobie meta prob i bledow jeśli będę widzieć ze hujnia nic nie daje to wiadomo odpuszczam i probije czegos innego

.rocky
08-06-13, 18:21
zdecydowałem się na carb back loading , dziś poszedł pierwszy trening bez węgli od rana, jedynie 6gr cukrow z mleka do kawy, tak to na sniadanie jajecznica z 6jajek potem 300g kury i trening poszedł bardzo pomyślnie, tak samo jak zawsze po weglach a nawet jakos lepiej, ale chyba wins już się trochę kreci bo power bardzo ladny, zylki bardziej widoczne,

wl skos+ 4x8 100kg
francuz siedząc hantel 44kg 4x
siady 4x 80kg, więcej powt, lepiej czuje uda na większych powt o wiele niż 8 i mniej
uginanie na 2 ,3x
lydki suwnia rozne rozstawienia 4x

w planie było 20min rowerka po wszystkim ale nei starczylo sil, a bardziej chęci
jutro caly dzień bez węgli tylko tl i b, pojdzie jakiś interwał żeby metabolizm nie siadl, mysle nad cr albo sprinty po schodach, ale wieksza chrapkę mam na cr

vilgags
09-06-13, 01:11
Mój cel życiowy - brać na francuza hantelką 44 kg :-)

.rocky
09-06-13, 19:47
ale jeśli ty myslsiz ze chodzi o jednorocz to łoho jeszcze daleko, to było oburącz za glowy a akurat na to 44kg nie uważam jakos fest dużo,kiedys szlo więcej

.rocky
17-06-13, 13:10
znikąd od wczoraj goraczka 37s kaszel katar, mam zamiar po 2-3dniach z tego wyjść, idzie baktrim forte bo tylko to miałem na stanie, i 100g czosnku ed diete trzymam jak tylko najlepiej się da

kfc
17-06-13, 22:56
nie ma zdjęcia klatencji :(

czosnek mleko masło !

.rocky
17-06-13, 23:44
będzie niebawem, nowa,lepsza,swieza

czosnek tak, mleko maslo nie, kroje 8-10zebow na drobna kostke sypie wszystko do kury do tego masa warzyw trochę kechupu, specjalnie smaczne to nie jest, ale już czuje się lepiej niż wczoraj, z tym ze caly tą siarką przesiąkłem ze ludzie przez telefon nawet czuja, czekam do jutro niech tylko temp zejdzie z 36,9 na 36,5 i lece już na silke niema co zwlekać

.rocky
22-06-13, 13:53
http://s16.postimg.org/vd9myrwl1/2013_06_22_12_24_12.jpg

.rocky
22-06-13, 14:06
potrwa to jeszcze +/- 4tygodnie bo więcej nie wytrzymam, za dużo miesni ucieklo i w zasadzie już mnie niema, jest kabel ale i jest chudo, od sierpnia jakiś most 6-8tyg albo i bez, i masa masa masa,o tyle jest dobrze ze sila na +

xxmłodyxx
22-06-13, 18:39
ale jeśli ty myslsiz ze chodzi o jednorocz to łoho jeszcze daleko, to było oburącz za glowy a akurat na to 44kg nie uważam jakos fest dużo,kiedys szlo więcej

mi sie zdazało jedną reką max 35 jak pamietam xD

a tak swoją drogą to dobrze wyglądasz. wrzuc jakas fotke całosci i poopalaj sie troszke: )

.rocky
24-06-13, 13:34
mysle czy by leciutko podbic węgle w porze wieczornej i przed snem zarzucić 15-20min interwalu, ma to sens?

.rocky
28-06-13, 23:18
http://s12.postimg.org/3sfiw5rod/76776.jpg foremka z dziś, mam dość już decifuty meczy mnie to, ja się wogole nie nadaje do diety, dziś znow po treningu pękłem, nieplanowane wejście do tesco+niski poziom cukru po silce+duże przeceny na dziale cukierniczym=zguba
http://s17.postimg.org/76z9kdda7/DSC00214.jpg

a ten czekoladowy riso to jest prawdziwa KOSA KOSA KOSA

.rocky
28-06-13, 23:44
jeno tylko dobrego ze na bareczki hantelki ida 40kg także progresik jest

.rocky
29-06-13, 20:34
http://s22.postimg.org/amqbmjtzl/P1070211.jpg

lewe sprzed 3miesiecy, prawe z dzisiaj, jak by wierzyć w to co tam pisze to wychodzi na to ze podczas tej redukcji zciolem 4kg tłuszczu i zrobiłem 4,5kg miesa, co mi się wydaje trochę dziwne no bo niby jakim cudem, jak praktycznie moja jedyna suplementacja to testosteron, wins dopiero mam od 3tyg a npp jeszcze krócej a tren to było nieporozumienie także tego nie licze, wszedłem potem na wage zwykla lazienkowa i waga dokładnie ta sama, 102kg przy wyraźnie lepszych zarysach miesa,a dieta to tymbardziej nieporozumienie jak co2gi dzień ida knopersy platki ciniminis i kawa z cukrem i tłustym mlekiem , dziś hantle na klacie skosie dodatnim 48kg, 8powt, nast. razem może zaatakuje 50

.rocky
04-07-13, 00:47
wl z wczoraj 130kg x7

dziś rano kardio 45min, potem kawa 6jaj 100owsa, potem 300kury 15tluszczu, potem cos ala krosfit choć tobyl jakiś mix byle bysie zmeczyc, jakies poręcze skoki na box skakanka szrugsy przerwy max 30sec, potem 100ryzu 300kury potem 300kury 10tluszczu potem 300twarogu,
schematyczna rotacja jakas nie jade, bardziej nieregularnie, im jestem nabity węgle do 150, jak zaczynam się czuc gozej wchodzą wyższe ww, co pare dni reefed 800g ww na reset, i potem znow nisko

kfc
04-07-13, 12:11
mnie taki ala krosfit super męczy i odczuwam całe ciałko po takim treningu. No ale to musi ktoś stać nade mną i kazać :D

.rocky
07-07-13, 12:52
http://s23.postimg.org/66fp1djjv/89768.jpg


posiłek potreningowy omlet z 7jaj z wiśniami i makowiec polecam http://s23.postimg.org/m8mtli8mz/DSC00230.jpg

vilgags
07-07-13, 14:05
fajna ta łapa

Dobry26
07-07-13, 22:10
Łapka konkretna :)

.rocky
10-07-13, 01:13
http://s13.postimg.org/7jgdg2yxz/DSC00245.jpg

fallenursus
10-07-13, 01:23
Jaką różnica czasowa między tymi fotami?

.rocky
10-07-13, 01:30
od ostatniego w windzie 3dni ale tam byłem po silce to lepiej wtyglada

fallenursus
10-07-13, 02:39
http://s21.postimg.org/57vh22irb/2013_07_10_003317.jpg

Między tymi misiu

.rocky
10-07-13, 11:12
a no ta pierwsza z grudnia jakos, waga na obu taka sama ~100kg

fallenursus
10-07-13, 11:39
Za dobra forma.
Czas coś spierdolic

Kuba1000
10-07-13, 11:49
Dobra klata rocky ; )

Ile takie badanie BF itp kosztuje ?

Baloniarz
10-07-13, 11:54
Super progres, nie popsuj tego przyjacielu :)

.rocky
10-07-13, 11:57
na każdej lepszej siłowni masz wage do analizy ciala, to bezpłatne ale nie wiem czy takie dokładne, wyszlo mi ze na tej focie prawej mam 16%, gdzie sam obstawiałem z 13max, no ale co, trzeba dalej zbijać, najgorzej na nogach, sa takie oporne jebance ze nie wiem czy kiedyś je wyrzezbie,dlatego ich nielubie pokazuywac

fallenursus
10-07-13, 12:34
Squat untill your asshole bleeds.
Wolne negatywy wyprosty gdzie stopy masz skierowane na zewnątrz i powolne wypychanie na suwnicy czy to pod kątem czy poziomej siedząc bokiem każda gira osobno stopa 45st prawa w lewo lewą w prawo

.rocky
10-07-13, 18:03
dziś zajazd z boksem w południe, 50kg gowienko mnie przerobiło jak szmate, ale fajna sprawa takie cos będę wplatac 2-3x w tyg na uzupełnienie żeby samych ciezarow nie jebac+ nie być kaleką, wracałem wypłaszczony w pol zywy no i przy zabce pękłem, poszla paka laysow z pieca ,500kcal wpadlo jednym haustem, ale zaraz trening silowy , dziś ogółem 300protein z 420wegli i 50tluszczy, z ciekawości zrobiłem sobie 3dni bez ww,zero, 1dzien wiadomo ok, 2dzien trochę niemrawo mniej checi do wysiłku, 3 totalnie jak gowno, slaby senny , nigdy więcej no carbs,

.rocky
14-07-13, 03:56
Be power z biedronki polecam 4tabsy o 16 teraz mamy 4 i niemoge zasnanc wttff ALE W SMAKU ZAEBISTY jak REDBUL a NA PORCJE WYCHODZI kilkakrotnie TANIEJ

.rocky
17-07-13, 20:44
redukcji ciag dalszy, dziś rano boks potem silka a za 3godziny interwaly na schodach , dieta coraz ostrzejrza






http://s22.postimg.org/ubg4m5ye9/20130717_200257.jpg

Wiki
17-07-13, 21:20
Zapomniałeś o jeżykach, dobrego powera dają na następny dzień.
Ptasie mleczko chociaż na raz poszło? :)

.rocky
17-07-13, 22:13
to był post workout meal wiec wsyzstko na raz, potem tylko jeszcze ttwarog z tymi danio żeby jakies bialeczko mieć ihiihi, czuje się teraz wyśmienicie, zylska wyszly mieso nabite zaraz pedze na interwałka

Wiki
18-07-13, 08:52
Można i tak, byle nie za często, a ostatnio chyba po treningu wcinasz same śmieci. Lepiej wyjdziesz jak zjesz takie coś 3-4h po treningu, albo pomiędzy posiłkami w nietrenigowe dni. A zaraz po treningu zjesz coś lepszego, spróbuj. No chyba że masz takie ciśnienie, że nie idzie się powstrzymać :P

.rocky
18-07-13, 13:16
oczywiście ze takich gowien nie jem codziennie jest to sporadyczne, co 2-3dni w dużej ilości po treningu to mi sluzy widze po formie ze coraz lepiej, a obecnie u mnie niema czegos takiego jak dzień nie treningowy, dzień wolny od silki to dzień sw i crossfitu

DTX
18-07-13, 13:33
na sw chcesz na stale sie przerzucic, jako dadatek?

.rocky
18-07-13, 13:45
mysle ze wplote to u siebie na stałe, trzeba tez się umiec ruszac , nie chce już się tuczyć, to co mam teraz chce utrzymywać ewentualnie być trochę silnijszy i na dobrej żyle dlatego towar+silka ciagle będą w tle

Micek185
23-07-13, 16:43
Rocky oglądam całą relacje i powiem że dobrą robote robisz sylwteke masz mega proporcjonalną pewnie cel z 50cm osiągniesz.

Jak oceniasz CrossFit w redukcji i na masie? jakies indywidualne postrzeżenia? bo u mnie same plusy.

Dlaczego nigdy nie dasz np póz biceps bokiem lub najszerszy tyłem?

Ogólnie gratulacje.

.rocky
23-07-13, 22:40
pozy będą na koniec konkursu, ale teraz mam często dni z dupy, caly dzień nad woda 2-3posilki ale musze to ograniczyć bo forma się zjebie, ale prop 50c2d dalej idzie, crossfit jest spoko każdy powinien te 2x w tyg zrobić taki treninng jako odskocznia od rutyny silowej, żeby jakos stymulować chociaż trochę ta wytrzymalosc i wydolność, a jak się go zrobi dobrze tzn dobierze zróżnicowane ćwiczenia i dopilnuje przerw taki trening to mega zajazd, zwykle interwaly mogą jedynie possać

.rocky
29-07-13, 14:25
10rano cardio schody 45min
16 klata tric czworki lydki
23 interwaly sprinty 20min

wl 135x 5 , liczyłem na 7-6, czuc brak winka : <

w wyciskaniu na barki hantle 42kg x6

robie eksperyment od 3dni nie jem twarogu i nie pije mleka ciekawe czy ten mit o sluzie i wodzie się potwierdzi, ciało powinno się wyostrzyć za 2tygodnie

ale żeby zachować rownowage dziś idzie taki zestaw
nie wiem ile to kalorii i mnie to nie interesuje ale zaraz to będzie wpierdolone,
crunchy jak zawsze niszcza system, bondi pierwszy raz wzialem, jak bym nie widział kubkow i okładki powiedział bym ze to orygianlne monte, kosa, a 3x tansze, a wypieki z biedronki jak zawsze number one, pychota

http://s10.postimg.org/9i8ummdd5/20130721_140944.jpg

najt
29-07-13, 15:16
Boks dobra sprawa - pozostań przy nim

.rocky
29-07-13, 15:29
żeby cos tam zdzialac musiałbym zgubic trochę miesa, bo po 4-5rundkach po 2min nie jestem w stanie gardy trzymać, jestem tlenowo rozjebany, a o stracie miesa niema mowy, chyba ze to jest tylko kwestia wypracowania wydolnosci

.rocky
02-08-13, 15:02
http://s24.postimg.org/6f0i04ck4/fdfdfd.jpg

.rocky
02-08-13, 15:04
http://s17.postimg.org/xlj4r2cen/DSC00291.jpg

.rocky
02-08-13, 18:41
niedalem zadnego opisu wiec cos napisze żeby pusto nie było, celem była z zalozenia redukcja ale wyszlo tak ze skonczylem z waga o 1kg wieksza niż na początku, wymiary nieznacznie do przodu a niektóre bez zmian, bez względu na wynik jestem bardzo zadowolony

fallenursus
02-08-13, 18:44
To opis tej foty z gazety? Nic innego nie widać

.rocky
02-08-13, 18:46
http://i.imgur.com/hNUSXRd.jpg

jeszcze raz bo ponoc tych wyżej nie widac