PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw odzywek przy rzeźbieniu



kikan1991
01-04-13, 20:49
Witam otóż szykuje sie lato trzeba wiec coś ukazać mięsnia ;) Zawsze cwiczyłem jadłem brałem odżywki typowo masa-siła i przewaznie zestaw supli wyglądał Stack kreatynowy / Pre-work / Gainer,Białko / Bcaa.

Teraz zaczałem rzeźbic i chciałbym prosić Was o rade odnośnie odżywek pod 'wycinke'. Głównie chodzi o to by nie zrzucić za dużo mięsnia tylko fat i by wszystko nabrało "kształtów". Powiem, że juz wygląda to dobrze ale wciąż mi mało.Dieta jest.
Głównie chodzi mi o jakies białko/izolat/prework/stack no i własnie inne rzeczy których nigdy nie brałem jakies zma,boostery testosteronu itp. itd. Czekam na propozycje :)

slim shady
01-04-13, 21:21
bcaa, kreatyna, ewentualnie jakiś spalaczyk powinno wystarczyć

ht
02-04-13, 14:55
booster tescia(podczas wycinki spada nam poziom testosteronu) bcaa(okolotreningowo) izolat(po treningu i w ciagu dnia) spalacz przedtreningiem/przed aero.

Hero33
03-04-13, 16:58
Obecnie zakupiłem i stosuję : HMB , Beta - alanine, caffeine, iso plu + L-carnitine, białko izolat.

ht
07-04-13, 10:28
hmb gra nie warta swieczki. karnityna to samo... sredni zestaw kolego:)

Hero33
07-04-13, 19:11
hmb kupiłem po dobrej cenie , a l - karnityny nie kupowałem bo to jeden ze składników izotoniku olimpa iso plus. Zestaw na pewno nie zaszkodzi przy redukcji, a i pomóc może :)