PDA

Zobacz pełną wersję : Coś zamiast arobów



Pioter1994
31-03-13, 20:31
Za jakis czas chce rozpoczać split 4 x week w wrzucic w DNT rano na czczo coś co podkręci metabolizm + do tego zwykły trening brzucha.

Bieganie odpada, tak samo rower mam dosyć jeżdżenia po tych samych ulicach, co do biegania to biegałem rok temu, zaczynałem od 15 min. skończyłem na 30 mn. trenignach, ale też miałem dosyć bo ile mozna w tych samych miesjach biegać. Worka nie mam, a na skakanke nie mam meisjca (za niskie stropy, chyba że na ulicy)...

Wpadłem na pomysł by robić tabate/kompleksy sztangowe (nie wiem czy to nie bedzie kolidować ze splitem) rano na czczo 2x week, bym to wcisnął razem z treningiem brzucha by podkręcić metabolzim. Czyli powiedzmy wstawał bym 30 min prędzej przed szkołą i robił taki trening, potem przysznic sniadanie i do szkoły. Dobry pomysł?

Może ktoś jeszcze coś zaproponuje by podrecić metabolizm?

fallenursus
31-03-13, 21:00
bedzie kolidowac bo to rowniez trening silowy.

http://www.e-gym.pl/showthread.php?35489-Aeroby-szybka-pi%B3ka-czyli-najczestsze-b%B3%EAdy

Pioter1994
31-03-13, 21:32
A może coś takiego?
http://www.youtube.com/watch?v=xm0kX7NddXA

Chodzi i o coś co mozna wykonywać na czczo i nakręci mi metabolizm na cały dzien, może jaki zestaw ćwiczeń sam wymyślę, wchodzenie na podwyższenie + ćwiczenia z filmiku, przysiady z wysokiem etc. ma to sens?

najt
31-03-13, 21:32
Może jakiś zestaw "stacyjny"



http://www.e-gym.pl/showthread.php?35479-Najt-treningi-stacyjne-pod-sporty-walki

Może tu coś znajdziesz dla siebie lub zmodyfikujesz

Pioter1994
31-03-13, 21:53
Dzięki, może się przydać! :)

fallenursus
31-03-13, 22:01
nic ci nie nakreci metabilizmu na caly dzien. max two hrs after cardio.

Pioter1994
31-03-13, 22:09
Chodzi mi też o to by mieć trochę wysiłku wytrzymałościowego, tlenowego, bo praktycznie non stop jade na siłowym/kulturystycznym i widze spadek wytrzymałości, zaczęło mi to trochę doskwierać.

najt
31-03-13, 22:12
No to stacje jak najbardziej , interwały , hiit

Pioter1994
31-03-13, 23:02
A co sądzicie o treczywiście wkomponowałbym ningu brzucha w DNT rano na czczo przed szkoła? Oczywiście wkomponowałbym to w plan tak by nie kolidowało z nogami i plecami.

najt
31-03-13, 23:28
To co Ty chcesz w koncu brzuch czy wytrzymalosc czy co ?

slim shady
01-04-13, 01:14
rób interwały ale nie naczczo i najlepiej nie w dzień treningu siłowego chyba że jesteś takim kotem że możesz robić interwały siłowe

TABATE możesz robić ale zacznij od 1 razy w tygodniu i nie na czczo

i czemu uparłeś się rano na czczo ? możesz równie dobrze po siłowni robić aero

najt
01-04-13, 07:53
TABATE polecam robić ze sprawlami inaczej ucieczką zapaśniczą


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=v95Rn7kaq3o

Dla efektu już wstając trzymaj gardę


Ale zresztą tabate powinno się wykonywać ponoć raz w tygodniu


Jeżeli chcesz już z rana na czczo to polecam Ci 15 min trening - taki a'la fitness co wiesz typek z TV pokazuje różnego rodzaju ćwiczenia

Na podkręcenie metabolizmu w sam raz , zreszta wiesz dieta tutaj tez odgrywa duza role , ale chyba o tym nie musze pisac :)

Pioter1994
01-04-13, 22:10
OK to wtedy zrobię splita 4x week + interwały 2x na czczo. Trening brzucha po siłowym.

Interwały chce robić na czczo bo treningi siłowe wychodza mi dosyć długo, zresztą na czczo lepiej wchodzi z tego co wiem.

slim shady
01-04-13, 22:22
interwałów nie robi się na czczo

Pioter1994
01-04-13, 22:29
Hmm a coś w rodzaju aerobiku na czczo? Chodzi mi o coś co zastąpi mi bieżnie, rowerek, skakanke, walenie w worek? Zrobiłbym jakiś zestaw ćwiczeń i powiedzmy zaczął od 15 min. i zwiększał?

Micek185
01-04-13, 22:33
zawsze mozesz robic treningi crossfitowe, elegancko palą fat.

Pioter1994
01-04-13, 22:37
Też o tym myślałem, ale ciężko z tego względu, że mam strop nisko i np: military press, zarzutów itd, nie zrobię, jedynie typowo kulturystyczne, ewentualnie siedząc. Ogólnie wolę bardziej kultursytyczny trening, a crossfit by mi w tym niestety przeszkadzał... dlatego chciałem coś na czczo palącego fat zarzucić jeszcze przed szkoła.

najt
02-04-13, 11:07
Czyli wynika jakbys w sumie chcial robic splita 6 x week


Na prawde sprobuj te stacje 3 x 5 min ale ze zmniejszona instensywnoscia lub jakis YT program fitness i tyle bo widze ze pytasz o pomoc my Ci odpiwadamy i jednak Ci to nie pasuje i wracasz jakby do punktu wyjscia


A jak chcesz interwaly to jak najbardziej polecam na czczo - dobry katabolizm :)

Pioter1994
02-04-13, 23:46
Przemyślałem wszystko i postanowiłem, że zmienię plan na split 5x week, treningi po południu i skupię się na odejmowaniu kcal.

Zmienili mi plan w szkole i jakiekolwiek treningi rano na czczo odpadają bo padłbym na pysk siedzac jeszcze w szkole do prawie 16, wolę skupić się na treningach siłowych.

Dzięki wszytkim za pomoc, sogi lecą.

piuras86
03-04-13, 14:35
kettlebell i to tylko na twoje pytanie ....

mtm
03-04-13, 15:00
Nie czytam tematu ale podrzuce 2 propozycje

1 więcej ruchaj
2 2xweek crossfit
3 interwał okresowo

Piter nie porywał bym sie w towim wypadku na treningi 5razy w tygodniu, z sapli nic nie idzie, wydaje mi sie że to za duzo .
trening 3 razy w tyg, w każdy z naciskniem na poszczególne boje.