PDA

Zobacz pełną wersję : cwiczenie na plecy+porada



Gwido
28-03-13, 21:02
witam.
ogolnie prosze was o porade dotyczącą treningu pleców. Jakos nie chca mi isc na szerokosc.ostatnio chyba przesadzam z ciezarem na wiosłowanie. Za duzo złomu rzucam i nie czuje pompy w plecach. wiec musze zejsc troche z obciazeniem.
Ludzie na bodybuilding com polecaja mi cwiczyc plery 2 razy w tygodniu. A konkretnie to robienie Rowsow dodatkowo. Nie mam tylko za bardzo gdzie tego wrzucic..
A co do treningu to ocencie to:
4s szeroko na drązku
3s wiosła
4s cwiczenia tego co na obazku
3s dead lifts

chce wykorzystac to ze mam wyciag (zrobiony z mysla o klacie). Cwiczenie chyba w wykonaniu przypomina sciaganie wyciagu za kark lub do klaty, tylko ze zamiast przyciaganego drazka kazda reka pracuje oddzielnie.
chce zwiekszyc SZEROKOSC pleców
7155

prosze o porady.

slim shady
28-03-13, 21:27
moim zdaniem nie poprawisz znacznie tym co na rysunku szerokości, podstawa drążek potem ewentualnie ściąganie drążka do karku i do klatki i reszta to już wiosła i martwy, możesz stosować drop sety/superserie co jakiś czas, plecy to duża partia i myślę że powinny być solidnie przećwiczone, sam na plecy mam najmniej 5 ćwiczeń i w tym dniu spożywam więcej kalorii

Gwido
28-03-13, 22:31
no nie wiem. jak robie to "na sucho" to napiecie w najszerszych jest zarąbiste..

a plery twice a week odpada?

fallenursus
28-03-13, 22:41
wstaw fote bo cos mi sie zdaje ze bary kuleja

mtm
28-03-13, 22:42
wrzuć taki priorytet 2xweek na miesiac potem inny trening

Gwido
28-03-13, 22:48
wstaw fote bo cos mi sie zdaje ze bary kuleja

nie, bary nie kuleja. najszersze nie są najszersze..

fallenursus
28-03-13, 23:34
pokaz te.plery

slim shady
29-03-13, 07:43
dla mnie zawsze na 1 miejscu będą wolne ciężary

możesz robić dwa razy w tygodniu tylko musisz rozdzielić treningi na szerokość i grubość
i jak priorytetem jest szerokość to zrób ten dzień treningowy tylko na szerokość pleców