PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy doborze supli



nowy93
25-03-13, 15:45
Witam, zastanawiam się nad takim zestawem: Gainer Mass XXL, HMB i kreatyna. gainery i kreatyne już brałem i biorę dalej i trochę czytałem o tym HMB. Chciałem zapytać doświadczonych czy to HMB jest całkiem bezpieczne i czy nie ma po tym żadnych środków ubocznych? Czy można to łączyć z gainerem i kreatyną równocześnie?

Tutaj link do tego:

maniak7000
25-03-13, 16:50
Witam, zastanawiam się nad takim zestawem: Gainer Mass XXL, HMB i kreatyna. gainery i kreatyne już brałem i biorę dalej i trochę czytałem o tym HMB. Chciałem zapytać doświadczonych czy to HMB jest całkiem bezpieczne i czy nie ma po tym żadnych środków ubocznych? Czy można to łączyć z gainerem i kreatyną równocześnie?

Tutaj link do tego:

cześć,
- gainier w normie
- kreatyna pewnie też

HMB - czego się po nim spodziewasz (jak tego co marketingowiec na etykiecie napisał - zmarnowałeś kasę)

HMB jest odwrotnie proporcjonalnie bezpieczny do jego skuteczności (jest bezpieczny a więc ... )


masz dietę - czy jesz gainiera jako cudowny proszek nie znając swojego zapotrzebowania >?

Fit4ever24
25-03-13, 17:36
ZApewne w publicznych siłowniach zaczyna się robić tłoczno

maniak7000
25-03-13, 17:41
Fit - nie dogryzaj koledze ^^

Fit4ever24
25-03-13, 17:46
Skądże znowu :) HMB skoro już masz to możesz jeść lub sprzedać i kupić pare kilo kaszy :)

slim shady
25-03-13, 18:37
daruj sobie to HMB lepiej przyłóż się do jedzenia

nowy93
25-03-13, 20:01
w sumie nie mam dobrze ułożonej diety, przychylałbym się raczej w stronę "gainera jako magiczny proszek" hehe ;) HMB czytałem że zapobiega niszczeniu się komórek mięśniowych przy dużym stresie lub po zmęczeniu. Mam trochę kasy w zanadrzu dlatego pytam czy jest sens to kupować czy odpuścić sobie

Fit4ever24
25-03-13, 20:34
Zdecydowanie odpuść. Zauważ że taki gainer to węgle + białko. Czy nie lepiej zjeść zamiast tego porcje ryzu, kaszy itp + kurak, mięcho, jaja? Dużo lepiej. Krete możesz kupić.

CaptainPrice
25-03-13, 21:38
co tu Koledze doradzać skoro nawet nie wiemy mniej więcej jak wygląda i jaki ma staż.
hmb- nie
kreatyna- ok

opalinho
26-03-13, 00:36
HMB sobie daruj, kreta jest ok. Natomiast jesli chcesz juz wydac kasę na proszek to zakup sobie jakies białko i z niego oraz np.płatków, ulubionych owoców, miodu przyrządzaj GAINERY.

ht
26-03-13, 06:17
o czym w ogole mowa skoro kolega mowi ze niema diety. suplementy to dodatek do diety, a nie dieta dodatkiem do suplementow.
priorytet dieta potem zacznij sie bawic w puszki. hmb jak kolegdzy wyzej napisali, odpusc bo szkoda kasy...