PDA

Zobacz pełn± wersję : DAA 1000 Activlab



kawka
24-03-13, 16:30
Witam.
Mam taki maly dylemat. Mam zakupione DAA 1000 z Activlaba. Nie pytam jak brac i ile itp tylko mam pytanie odnosnie formy zazycia.
A pytam dlatego poniewaz jak byl test na forum jakis czas temu to pisali ze bedzie nowa forma "do ssania"...
A tabletki ogolnie jak polykam to czuc smak taki w miare dobry ze rzeczywiscie dalo by sie je ssac. A na opakowaniu nic kompletnie nie pisze o tym wiec normlanie popijam woda.
Pozdrawiam.

ht
24-03-13, 17:23
jAK NEI JEST Napisane ze do ssania to polykaj.

kawka
24-03-13, 17:41
No napisane wlasnie nie jest... W sieci spotkalem sie z opiniami ze jedni ssaja a inni polykaja (bez skojarzen prosze hehe)
A czy wgl jak bym polykal a ssal jakas roznica bedzie powiedzmy w przyswajaniu?

opalinho
24-03-13, 18:50
Nie wiem jak to z Activlabu ale bralem z Olimpa i czy bys ssal,polykal czy stosował jako czopek to roznicy wielkiej nie poczujesz jesli chodzi o dzialanie(mnie przynajmniej nie ruszylo to zbytnio)

Danone
24-03-13, 18:59
Nie ma większego znaczenia czy będziesz ssał czy połykał, taki bajer :)
Nie ma co się spinać.

ht
24-03-13, 19:04
z daa tak jest. jedni chwala inni mowia ze nic nie dziala... ale to nie tylko jesli chodzi o daa... znam gosci co mowia ze mesomorph ich nie klepal:)

.rocky
24-03-13, 21:44
ja niewiem czemu ale na 3gr daa mialem trudnosci ze snem, ciezko bylo zasnanc,zasypialem bardzo pozno, odstawilem wszystko wrocilo do normy z tego co wiem malo co kto ale jednak niektozi tez tak reaguja na to

kawka
24-03-13, 22:25
No ja biore tydzien narazie wiec nic nie zauwazylem pozytywnego i negatywnego. Biore 2 rano 2 na noc. Jeszcze tydzien poczekam i dam 3 na porcje i tak polece 6 tyg max moze 5... mam 2 opakowania wiec starczy spokojnie.
A chcualem sie tylko dowiedziec jak z zazywaniem ale jesli nie ma roznicy to okk :) Wygodniej polknac.

ht
25-03-13, 10:20
No ja biore tydzien narazie wiec nic nie zauwazylem pozytywnego i negatywnego. Biore 2 rano 2 na noc. Jeszcze tydzien poczekam i dam 3 na porcje i tak polece 6 tyg max moze 5... mam 2 opakowania wiec starczy spokojnie.
A chcualem sie tylko dowiedziec jak z zazywaniem ale jesli nie ma roznicy to okk :) Wygodniej polknac.

kawka ile masz lat?? uwazam ze do 30 niema sensu brac boosterow tescia bo nawet nie poczujesz. no chyba ze jestes po cyklu na mocniejszych srodkach.

Micek185
25-03-13, 15:08
to gdzie wysyłamy linki do najgłubszych tematów na forum?

maniak7000
25-03-13, 15:31
czy ssać czy połykać (??) hmmm jak kto lubi .. :D

IMO DAA można spokojnie odpu¶cić, ale jak kto ... lubi ^^

kawka
25-03-13, 15:44
Mam 23 lata. Biore tylko dlatego poniewaz mam za free :)
A nie oczekuje efektow po tym jakos... ale chociaz mam nadzieje ze sen i regeneracja sie poprawi.
Ok to co chcialem wiedziec to wiem. Dziekowa i pozdrawiam :)

opalinho
26-03-13, 00:33
to gdzie wysyłamy linki do najgłubszych tematów na forum?

"najgłubszych" :D