PDA

Zobacz pełną wersję : Come back po 1.5 rocznym karnawale. MateoHZP.



mateohzp
24-03-13, 09:53
Witam, z tej strony Mateusz ;) troche o mnie.. Mam 21 lat, studiuje, pracuje.. kontakt z siłownią mniej więcej od 16 roku życia. Ostatnimi czasy brakło czasu na siłownie, matura, kontuzja/e, ciężka praca i poczatek studiów.. Jadłem dużo fastów, sporo browarów i tak o, zalało mnie konkret ;)

wiek: 21
wzrost: 182 cm
waga: 101 kg
ulubiona partia m.: barki

Jesli chodzi o trening, to od dwóch tygodni wale trening obwodowy, piłka nożna, tak żeby sie troche "rozruszac".. Od nowego tyg zaczne split, pewnie troche przeze mnie zmodyfikowany ;) (musze dostosowac sie do grafiku) + 8 minute ABS jakies 3-4 razy w tyg. Sugestie na temat treningu bardzo mile widziane.

Dieta.. tu też sugestie mile widziane.. może ktoś zachęci mnie do jej trzymania :D Jem w sumie to co lubie, zacząłem od tego aby ograniczyc do minimum wszelkie fast foody. Nie wyliczam kalori/poszczegolnych skladnikow odzywczych.
Dieta na dzień dzisiejszy:
1) poszły 4 jajka na miękko + pieczywo (białe niestety bo nie było na stanie ciemnego;/)
2) kanapki + pomidor
3) ryż brązowy + karkówka (pieczona, wiem tłusta, ale nie mogłem sie oprzec)
4) 200g twarogu
5) serek wiejski, ziarna slonecznika


Celem jest zrzucenie około 5-8kg fatu, w jak najszybszym czasie i uderzenie z masą jakościową.
Suplementacja na dzień dzisiejszy, yy nie ma suplementacji. Kwestia paru dni i pojawią się napewno aminokwasy, ewentualnie białko. SAA nie ma narazie.


Tu fota z mojej chyba najlepszej formy:

7147


aktualnej foty nie mam, wrzuce jak przyjade do domu.
jesli chodzi i wymiary to w sumie polegałem najwiecej na lustrze, no ale bica wypada zmierzyć :D
na fotce w formie było 44-45. Na dzień dzisiejszy zostalo z 40-41 ;/

Zapraszam do obserwowania i opini/komentarzy.

DTX
24-03-13, 11:03
Pro dietka :D
jedziesz z tematem :)

Gangsta Latino
24-03-13, 11:11
Witamy, znów :P

Powodzenia!!!!

adis89
24-03-13, 11:51
Zglos sie do konkursu i zapisz wymiary przed zrzucaniem fatu :)

Powodzenia

mateohzp
25-03-13, 12:42
emanko..


dzis z rana jajecznica z 5 jajec
zaraz trening, plecy
- sciaganie linki do tułowia
- wioslowanie hantlem 3 s
- wiosłowanie sztanga 3 s
- coś jak przenoszenie sztangi, tyle ze ja zrobie to na wyciągu, na "kuckach"
- martwy ciag

po treningu pojdzie od razu banan, godzine po bedzie ryż brązowy + miecho i warzywa



a tu fota z obecnej "formy". brzuch nie wyszedl taki duzy jak jest bo jestem po jedynm posilku :P
7150

fallenursus
25-03-13, 12:51
musiales Mati niezle sie z tym melanzem opierdalac jak po poltoa roku wygladasz lepiej niz Micek.
:p

good to have you back!

slim shady
25-03-13, 13:30
wrzuć cały trening to coś pomyślimy
zakup bcaa, i lecimy z koksem :)

mateohzp
25-03-13, 15:28
ok, jestem po treningu.. Fallen, ojj było grubo, ciagłe fasty browary i sensi ;)

Slim, jesli chodzi o trening to w sumie cwicze w underze, zero maszyn, klasyczna piwnica.
Robie cwiczenia ktore najlepiej na mnie oddzialywuja, ale oczywiscie co jakis czas zmienialem kolejnosc, cwiczenia itp.

Ok teraz leci biały ryz( mial byc brąż ale brak na stanie) warzywa na parze i jakies roladki (siostra zrobila , nawet niezle ale dodala boczek rolowany a to juz chyba dodatkowy shit)

7151

w roladkach jest szpinak, niezły.. musze wiecej tego wpieprzac ;p

fallenursus
25-03-13, 15:30
rowniez mozna wstawic foty siostry.

kfc
25-03-13, 15:36
ładnie wyglądają takie roladki !
szpinak - Popeye dobrze na tym wychodził :P
powodzenia :)

mateohzp
25-03-13, 15:42
po takiej przerwie chyba nie ma sensu szarpac ciezary rzedu 150-160 kg.. ;p macie tu pare powt z dzis okolo 125-130 kg


http://www.youtube.com/watch?v=rihm9nji9q0



hehehe fot siostry raczej nie bedzie :D

a roladki smakowaly tak jak wygladały ;)

fallenursus
25-03-13, 15:51
zawsze mozesz nagrac film instruktazowy i zgarnac pol kg krety.

http://www.e-gym.pl/showthread.php?35411-video-atlas-cwiczen

mateohzp
25-03-13, 16:09
a tu mozecie zerknać na małego Żyda który nie da spokoju jak sie z nim nie podzielisz :D


http://www.youtube.com/watch?v=02r0a_eFIVo

mateohzp
25-03-13, 16:56
czy opłaca sie wziąść CLEN solo na zbicie delikatnie masy?
Powiedzmy cykl na clenie i w połowie tego cyklu zaczynam wbijac TESTO , dalej redukujac ( do konca CLENu), po odstawieniu CLENu zmienic miche i trening i wziasc sie za mase dobrej jakosci?

mtm
25-03-13, 17:04
Głowa źle przy ciagach sie buja, ma do byc góry lekko przy wyrywaniu.
Dopnij/obciagnij plec na samym końcu ruchu musisz to wyczuć.


bez keto, clen uzywaj 2tyg on 2off.

Sprawiasz wrażenie że do końca nie wiesz co masz robić i nie masz pomysłu na siebie

mateohzp
25-03-13, 17:09
ok, nastepnym razem ogarne głowe tak jak piszesz.

Być moze odnosisz takie wrazenie, dlatego ze nie traktuje tego sportu tak jak Ty. Luzuje raczej i nie oddaje się temu w całości bo obok siłowni mam kupe innych spraw na głowie ;)

fallenursus
25-03-13, 17:15
na zbicie delikatnie masy mozna zmniejszyc kalorie.
clen podnosi tem ciala i ma fajne sajdy:)
nienwiem czym sie przejmujesz:) daj test,podkrec diete i na koniec dopiero clen z testo.

mtm
25-03-13, 17:25
To ważna kwestia podejścia do tematu bb.
Można zwariować na punkcie diety i całej reszty,odważać co do grama,liczenie każdej minuty,przerw między seriami podejście bardziej pedantyczne niż u nie jednego zawodnika.
Wcinasz 4poisłki dziennie , nie obżerasz sie śmieciem zbytnio ale nie odmawiasz sobie przyjemności trenujesz 3razy w tyg, walisz sok i balujesz w sobote i będziesz wyglądał. Nie popadając w obsesje;

Osobiście zawsze co robie chce to robić na maxa i najlepiej jak sie da, bo jak mam coś robić po chuju to nie robie tego wcale.

Bo co w końcu tego masz? nawet jeśli zrobisz forme na zawody, wygrasz czy nie a wiadomo jak jest z werdykatami , walka z sobą,zdrowiem pieniądze wpakowane w diete i reszte. Start o marchewke,
Liczy sie tylko twoja satysfakja jaka z tego wyciągniesz.

Sport nie wdzięczny, nie ma co dać się zwariować .

slim shady
25-03-13, 18:29
no i dobrze że bez maszyn też tak ćwiczyłem 3 lata i nie marudziłem, czysty hardcore

Moim zdaniem najpierw spróbuj z dobrą dietą nad którą trzeba popracować, solidnym treningiem, regeneracją + suple i wówczas porozważaj kwestie dopingu.

mateohzp
25-03-13, 18:31
każdy ma inne priorytety. Ty myslisz o scenie, ja nigdy nie myslalem i nie pomysle raczej. Dziennik założyłem po to aby z pewnego punktu widzenia, wprowadzic systematycznosc, a patrzac z innego kąta, dowiedziec się czegos. jesli chodzi o traktowanie siłowni to raczej nie jestem zawodnikiem który bedzie ją stawiał ponad wszystko. zajebiscie lubie cwiczyc i chce fajnie wygladac ale nie jestem skłonny do tego żeby być pedantem jesli chodzi o diete ;) nie jestem w stanie odmówić sobie klasycznego obiadku, np ociekajace tłuszczem kurczaki :D ani prowadzic dopiętej diety.. niegdyś przez dwa miesiace takową trzymałem i nabawiłem sie wstretu do jedzenia, nic nie szło.. Pozdro MTM, a tak w ogole to skąd ksywa? jarasz sie Audikami po tunie? :D

fallenursus
25-03-13, 20:00
pierdol innycb inch zdanie.
rbie to bo lubie
robie to bo zawsze latwiej
robie to bo wiem ze jak podejde i poswieci mi te pierwsze smieszne 15 min to dostane dokladnie to od niej co bede chcial.
i wiesz co mam z tego? usmiechniety ryj.

mateohzp
26-03-13, 09:50
siemanko śpiochy i lenie
wlasnie szamam omlet'a
7152


i zaraz ciskam na trening spimpować barki

have a nice day!!


http://www.youtube.com/watch?v=sL_VBV4OJgQ

slim shady
26-03-13, 11:49
z czego omlet robiłes ?

mateohzp
26-03-13, 12:20
około 200 g twarogu
płatki owsiane 3 łyzki
mąka tortowa :D 2 łyzki
3 całe jajca

na wierzch jagody, ale takie praktycznie nie słodzone. no i smażone na oleju. na tym PAMie usmaży cos takiego na zwyklej patelni? ;>

kfc
26-03-13, 16:56
jeju, a jagody skąd?!

mateohzp
26-03-13, 17:02
hehe z piwnicy :D

mateohzp
27-03-13, 11:05
hi ho
dzis pracuje takze regeneracja, dobra wiadomosc, fat schodzi :)
z rana była owsianka
teraz ryż + pierś z kurczaka + papryka
na reszte dnia mam pieczywo ciemne, wedlina i jajca
na noc twaróg/serek wiejski + masło orzechowe/ziarna słonecznika



http://www.youtube.com/watch?v=u47_lIJcBu4

mateohzp
28-03-13, 08:12
Dziendobry!
FAT LECI I WIDAĆ TO W LUSTRZE. Jestem az zadziwiony bo nie zamęczam sie z aero ani nic w tym stylu, pilnuje diety, regularne posiłki i zero śmieci ani podjadania (wyjatkiem jest dzis gdzie kupilem sobie batona i mala pake chipsow xD- nalezy mi sie:D)

Dzis z rana byla owsianka
pęknie pierś z kurczaka + ryż + marchewka
następnie pierś z kurczaka + ryż + marchewka :D
kromale chleba żytniego + twaróg
na następny posiłek nie mam pomysłu ;/



http://www.youtube.com/watch?v=XDTYdw3X8JI

mateohzp
29-03-13, 14:53
Eloszka, byly dwa dni przerwy, dzis mamy dzien treningowy. Wstalem, zjadlem owsianke, za godz wypad na siłke, zrobiłem klate i pare serii bicepsów.

Klatka:
skos góra hantle (wypychanie)
poręcze, pochylony do przodu
skos dół (wypychanie)
rozpiętki

Biceps:
sztanga w szerokim chwycie
wyciąg (najwiekszy wysilek w koncowce ruchu)
młotki hantlami



po treningu był ryż, papryka, jajka (wiem, lipa. nie dostosowalem sie do pory obiadowej :p)
teraz poleciały filety z ryby + ziemniaki
na dalsze posiłki jeszcze nie mam pomysłu :P

kolekcjonuje fotki w tej samej pozycji, co pare dni, moze cos ciekawego wyjdzie:)

pozdro :)

mateohzp
09-04-13, 15:04
siemanko.. plany sie troche zmienily.. 2 kg co zrzucilem, wrocily po swietach ;/

zapierdol w pracy i wyklady w weekendy i ostatni tydzien caly w plecy ;/

ale kontynuuje relacje, nie ma lipy

fallenursus
09-04-13, 15:32
smart man.

mateohzp
16-04-13, 10:49
Siemanko, ostatnio musialem przystopować z siłownią bo cos z barkiem mi sie zrobilo, ale zaleczylem troszke maścią. Od wczoraj wszedlem na aero: bieg 35 min. Kupilem amino i białko. Powoli sie utwardzam ale do duzych efektow w lustrze jeszcze troche brakuje :)

Dieta na dzis:
jajca 5 sztuk, pieczywo
kurczak+ grahamka+roszpunka z ogórkiem & sos grecki
kanapki z wieprzem + białko
kurczak+ grahamka+roszpunka z ogórkiem & sos grecki

bcaa, AERO, bcaa

twaróg + slonecznik


waga to jakies 99 na dzien dzisiejszy, wytrzymalosc rosnie, siła wraca. 100kg skoks góra dwie ost serie po 6 powt, takze to jeszcze nie to ale jest progres!
Myslalem dokuplić sapli ale fura pochlonie troche hajsu i niestety musze odmówić sobie.

mateohzp
16-04-13, 18:24
7209


dawac mięchoo

mateohzp
18-04-13, 10:12
Siemanko, wczoraj były plecy i biceps:

*wiosłowanie sztanga nachwytem 3s + 1s hantlami
*przyciąganie sznurka na wyciągu do twarzy/szyi 4s
*sciaganie linki wyciagu do klatki 3s/ za głowe 3s


*uginanie ramion ze sztanga 4s
*uginanie ramion na ławce na skosie, nadgarstki na "zewnatrz" 3s
*dogrzałem troszke uginaniem ramion hantelkami z suspinacja


Zamieszczam foty jakis tam posiłków ktore przygotowalem i zdazylem zrobic fote zanim to ojebalem :D:
7213
7214


a tu macie e39 na sprzedaż, może ktoś bedzie chętny, napewno sie dogadamy, zamiana w chodzi w gre!!!

7215

pozdro Grubasy

mateohzp
24-04-13, 14:23
greetings!

A więc przypalilem troche tluszczyku, nie zalezy mi jeszcze na niskim BF. Zmieniam troszke żarcie, na takie przez które nie bede miał myśli samobójczych, if you know what i mean...

Jadło na dzis:
1) owsianka + porcja białka
2) kurczak, ryż, ogórek świeży z jogurtem naturalnym
3) pieczywo ciemne, mieso wieprz, jajca, pomidor z jogurtem naturalnym
4) poleci drugia seria kuraka ryżu i ogóra
5) twaróg/serek wiejski + orzechy


Zaczalem wbijac testo blend 300mg, narazie 600mg/tydz. w 3 tyg dodam winko, chyba..
Wszystko pieknie ladnie z aero było do momentu gdy obtarlem sobie uda i do tej pory nie moge zaczac biegac.

mateohzp
02-05-13, 15:36
Siemano, dalej ćwicze :D
Monotonne posiłki i odechciewa sie tej diety, słabnie mi apetyt.
Macie tu fote..

7236

fallenursus
02-05-13, 15:55
A ksiazka kucharska na forum to poco jest? :)

mateohzp
02-05-13, 16:04
niby tak ale wiesz jak to jest, z rana zazwyczaj mam 1-1.20 h na spreparowanie posiłków.. no i najlatwiej jest usmazyc kotleta albo ugotowac kuraka :) poprzegladam moze cos fajnego wynajde ;))

mateohzp
03-05-13, 14:52
7238

smacznego :)