PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



lenin8912
31-03-07, 22:41
Witam,mam pytanie <moze glupie ,ale mi sie to wydaje dziwne> biore mass xxl ,kreatyne z olimpu<monohydrat> i do tego dextroze z olimpu , w ten wtorek bedzie mijał drugi tydzien brania i wlasnie nie widze zadnych efektów;/,aa jeszcze jadna informacja ,pale papierosy<7-8 dzienie> czy to mi az tak szkodzi w nabraniu masy?? czy dopiero przyjdzie? diete trzymam tak sobie ,tzn jem duzo i staram sie dobrze.I chcialem zaznaczyc ze sila poszla troche w gore:] czekam na odp?? POZDRO

Punisher
31-03-07, 23:01
Ja wiem czemu. Myślisz, że jak skasowałeś dane w profilu to jesteś czysty?

CZYTAJCIE :

http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?p=40218&highlight=#40218

http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=2692&postdays=0&postorder=asc&start=0

lenin8912
31-03-07, 23:07
Teraz nie kumam cie koles ,prziez ja tam pisalem prawde i sobie przeczytaj dokladnie,a jesli chodzi o fotki to byly robione na samy pocztku<niepotrzebnie> ale trudno a wiec w czy problem?? a pozatym jak zadalem pytanie to oczekuje odp POZDRO i nie wiem o co ci chodzi z tym postem co zamiescilem?

[ Dodano: 31-03-2007, 23:19 ]
A pozatym nic nie uswalem w profilu i masz peszka ,bo nic nie mailem tam nawet napisane:]
:twisted:

jonasz7
01-04-07, 08:24
lenin8912, ja także pale. We wcześniejszych cyklach starałem się nie palić i szło ładnie. Ten cykl jest także dobry, wale już trzeci tydzień i moje efekty jak na ten okres są lipne. Więc myśle że fajki bardzo przeszkadzają!!
Postaram się od jutra nie palić może efekty się poprawią, tobie radzę to samo.
Masz soga, za to że przez przypadek zwruciłeś mi uwagę.

Nie palimy!!!

pzdr.

lenin8912
01-04-07, 11:26
jonasz7 thx za podpowiedz i wlasnie o taka odp mi chodzilo ,krotko i na temat thx pozdro i tez lap soga :grin:

grzesiek k
01-04-07, 11:45
Palenie fajek to są 3 złe rzeczy
1 strata pieniędzy
2 marnowanie sobie życia
3 nie dawanie żadnych efektów jak bierzesz odżywki tobie Jonasz7 i tak dało zajebiście chociaż palisz ten temat był już poruszony Radar takie coś założył.Ale ja moge tylko napisać że byście nie Palili bo to szkodzi zdrowiu
pzdr.

P4l4d7n
01-04-07, 14:57
Palenie przede wszystkim zabija apetyt. Wiec z nabieraniem masy jest dosyc trudno...

kociolcyk
01-04-07, 21:07
ja sie trzymam nie pamiętam czy fajke miałem kiedy w ustach :mrgreen:
i mam z tego satysfakcje bo trudno spotkac szkuta co nie pali teraz albo nie palił

grzesiek k
01-04-07, 21:14
co nie pali teraz albo nie paliłJa nie aple ale szkutem nie jestem he
pzdr.