PDA

Zobacz pełn± wersję : Ból w klacie



ad11
18-03-13, 07:21
Witam miałem normalny trening klatki tylko na skosie zwiększyłem ciężar i nie skończyłem ostatniej serii na drugi dzień czułem jakby zakwasy ale już na 3 dzień bolała mnie lewa strona klaty (boczna czę¶ć od strony pachy i lekko ¶rodek) z każdym następnym dniem bolało mnie bardziej dzi¶ mija tydzień i nie mogę się nawet dotkn±ć boli mnie praktycznie cały czas ciężko mi nawet ruszać lew± ręk±. Co to może być , jak leczyć i kiedy mi przejdzie? Dzi¶ mam trening klaty zrobić go mniejszym ciężarem np. o 20kg czy lepiej sobie odpu¶cić ? Z dzięki

MAXIMUS 2
18-03-13, 07:53
Prawdopodobnie co¶ naderwałe¶ albo nawet zapalenie mię¶nia możesz mieć miałem kiedy¶ to samo tez przesadziłem :( odpu¶ć trening bo i tak nic nie zrobisz kup dobra ma¶ć smaruj i daj się zregenerować bo katowanie się nic nie da tylko pogorszy sprawę

Fit4ever24
18-03-13, 08:45
Jak wyżej. Zrób chwilow± przerwe a jak nie przejdzie to skonsultuj sie z lekarzem.

Matisz
08-04-13, 21:18
Używaj jaki¶ ma¶ci na naderwania itd.. koniecznie musisz sobie odpu¶cić siłkę dopóki nie przestanie Cię boleć bo bedzię jeszcze gorzej..

Fit4ever24
08-04-13, 21:23
Nabijaj posty, nabijaj :P