PDA

Zobacz pełną wersję : Czy mogę coś jeszcze poprawić?



Mułas
31-03-07, 19:16
W profilu są moje dane. Proszę o szczere odpowiedzi, oraz rady czy mogę coś poprawić

grzesiek k
31-03-07, 20:52
Mułas, zaczynamy od Wagi.Poprawisz ją Dietą i jakimś Gainerem
Siła poprawisz ją Dłuższym stażem a jeśli będziesz miał większy staż będziesz mógł sięgnąć po jakieś odżywki kreatynowe z czym właśnie wzrośnie ci siła i będziesz mógł więcej podnieść na klatę.A i jeszcze jedno masz plan na Trening ?? w tym wypadku potrzebny jest Trening na masę
pzdr.

(...)
31-03-07, 21:37
mam wrażenie, że strasznie dużo ważysz stosunkowo do swoich wymiarów ważysz 73kg na 175cm wzrostu- co nie jest rak bardzo mało, a pas masz 70, a ramię 31, coż dziwną masz pewnie budowę kostną, polecam plan na masę, dietę i będziesz rósł

grzesiek k
31-03-07, 21:39
(...), wszyscy są inni he
pzdr.

Punisher
31-03-07, 23:30
Nie wiem czemu grzesiek k się doczepiłeś do wagi?
Mu chyba chodziło o poprawienie łapki i siły:D albo i nie?
Bo wymiary nie do końca odzwierciedlają wygląd.. Jeden ma wodogłowie, jeden nie i stąd różnice wagi...
80cm w klatce przy takiej wadze i takim wzroście.. niesamowite. To gdzie te kilogramy schowałeś?

Kakashi
01-04-07, 02:25
wszystko mozesz poprawic...tylko musisz chciec...załuz sobie temat w dietce i treningu a tam Ci doradza jak sie odzywiac i jak cwiczyc:D pozdro:D

rocky_balboa
01-04-07, 08:41
80cm w klatce przy takiej wadze i takim wzroście.. niesamowite. To gdzie te kilogramy schowałeś?
ja jestem wyzszy, klate mam wieksza, lape troche tez a waze tyle samo prawie xD to ty te kilogramy to chyba masz jakis tluszcz na dupie albo masz łeb jak sklep. A temat dziwny troche :lol: pierwsze co musisz poprawić to wymiary :mrgreen:

AdRiAn
01-04-07, 19:09
stary cwicz bo wszystko jest do poprawy. Przy takiej sylwetce jak u Ciebie nie widac proporcji. pozdro :-D

MrOlimpia
01-04-07, 19:45
uszy jak u słonia du** jak u konia :p
polecam jakiś trening na masę powinno być widać jakies efekty po kilku miechach a potem to to już twoja wola co potem jak chcesz przerobić to w masę mięśniową to :
trening na masę i dieta pozdro

T-Bag90
01-04-07, 19:52
polecam jakiś trening na masę powinno być widać jakies efekty po kilku miechach a potem to to już twoja wola co potem jak chcesz przerobić to w masę mięśniową to nie znam treningu na mase tluszczowa <lol2>

rocky_balboa
01-04-07, 20:25
w dodatku nie znam sposobu PRZEROBIENIA tłuszczu na mięśnie ;/ albo masz tłuszcz albo mięśnie !

grzesiek k
01-04-07, 20:26
w dodatku nie znam sposobu PRZEROBIENIA tłuszczu na mięśnie coś ty się narodził Dopiero poczytaj trochę to sie dowiesz że tak można
pzdr.

T-Bag90
01-04-07, 20:29
Ja w to watpie! Przeczytaj sobie Grzesiu:P http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=3780!

grzesiek k
01-04-07, 20:34
Dobra niech ci Świta :mrgreen:
Ale już nie odp bo ty odp ja odp i tak się będzie rodził spam a ja tego nie chce :!:
pzdr.