PDA

Zobacz pełną wersję : JAkich produktów unikać przy redukcji?



MILAN
31-03-07, 18:16
Możecie pisać czego unikać a przy okazji, czy łosoś wędzony jest dobry? Jakie sery jecie na redukcje, ziarnisty z trzebowniska, nie wiem czy to na całą Polske jest ten produkt, ma z 13g białka 4g wegli 8 tłuszczu, bo ja jem go b. często, ale może jakiś bardziej chudy?

Wiktor1882
01-04-07, 17:17
jestem dietetyczką znajomą Wiktora slodyczy
hamburgerów itp. z takich rzeczy trzeba calkowicie
zrezygnowac (zreszta nie tylko przy redukci ale tak
normalnie tez). postarac sie zeby jesc wiecej warzyw i
owocow bo one nie sa kaloryczne a zapelniaja zoladek i
ograniczaja glod. no i ogolnie sprobowac ograniczyc ilosc.
no i najwazniejsze czyli ruch najlepiej na swiezym powietrzy
i wcale nie musi to byc jakis forsowny bieg na 10 km ale
spacer np tyle ze dlugi i conajmniej 3 razy tygodniowo. moze
np zresygnowac z autobusu do szkoly albo jesli ma daleko to
wysiasc przystanek wczesniej i codziennie taki szybki spacer
sobie zrobic. Ewelina

MrOlimpia
01-04-07, 17:54
nie jedz hamburgerów , chipsów , słodyczy ogranicz się z ketchupem jeżeli jeż
a i przede wszystkim nie pal jak palisz :P
_____________________________
PS: Co do serów to nie wiem ja jadam twaróg :p
pozdro

MILAN
01-04-07, 18:35
z tego jedynie ketchup spożywam, to zrezygnuje z niego, a musztarda??

hitman
01-04-07, 18:44
bardzo proste dieta :!: niskoweglowodanowa :!:

MrOlimpia
01-04-07, 18:56
trudno powiedziec Milan słuchaj czasami możesz zjeść i ketchup i musztarde ale odradzane jest :P

Wiktor1882
01-04-07, 19:09
Milan słuchaj czasami możesz zjeść i ketchup i musztarde ale odradzane jest dlaczego odradzasz musztarde uzasadni tą odpowiedz co jest złego w gorczycy
i zapomnjałem podziekowacz za wyczerpujące uzasadnienie które napiszesz na temat złego składu musztardy

T-Bag90
01-04-07, 19:16
Wlasnie uzasadnij, bo ja wiem tylko ze reguluje układ trawienny, działa antybakteryjnie oraz obniża ciśnienie krwi, to powiedz mi czemu jest niezdrowa?

MILAN
01-04-07, 20:58
No to dobrze, będę grubo smarował sarepską tak jak lubie :D

Wiktor1882
01-04-07, 21:04
MILAN, poczekaj zaraz dosaniemy wyczerpującą wypowiedz dlaczego musztarda jest do kitu napisaną przezMrOlimpia,

duszek244
01-04-07, 21:07
A ketchup czemu ? Jesłi naprzykład Tortexu to patrzałem na jego skład to ma węglowodany ale tłuszczu nie ma dużo a przecierz to są proporcje do 100g a ty zużyjesz jakieś 2-3 g wiec nie sądze żeby to szkodziło, i jest to przyprawa

Wiktor1882
01-04-07, 21:33
duszek244, ketchup jest ok ale latem najlepiei jesc jednak pomidora a zimą nie kazdego stac na pomidora wiec mozemy go zastąpic ketchupem oczywiscie ma w sobie chemie ma tez rózne sirodki konserwujące napewno niejest to 100 procent z pomidora ale na zdrowy rozsądek pomysl sam i czytaj skład zanim cos kupisz sam bedziesz wiedział czy ci zaszkodzi dony produkt

SkAwwa
03-04-07, 18:37
ketchup : 50 % chemi 50 % pomidorów i to też nienaturalnych tylko pewnie na nawozie. Stać cie na pomidory ?? no to w czym problem lepiej zjedz pomidora niż ketchup...
pozdrowionko :razz:

MILAN
03-04-07, 23:10
a ja lupie pomidorek a na to ketchup :D

SkAwwa
04-04-07, 08:22
no to ja już nie poradze w ostateczności możesz jeść ten ketchup...
Chyba po nim nie umrzesz...