PDA

Zobacz pełną wersję : olimp creatine xplode +



CaptainPrice
12-03-13, 21:25
Witam,

z czym warto połączyć ww. stak? Ostatnio stosowałem SAW w połączeniu z cm3 i odczucia w sumie ok. Rozglądam się za suplementem z podobnego przedziału cenowego. Oczekuje przede wszystkim solidnego pobudzenia i pompy. Może zawierać kreatynę.

Pozdrawiam.

ps. kilka słów o mnie (skopiowane z innego wątku)


Płeć : M
Wiek : 23
Waga : 94
Wzrost : 195
Cel treningowy : szeroko pojęta rozbudowa sylwetki
Staż treningowy na siłowni : ~ od 2008 roku
Uprawiane inne sporty : koszykówka amatorsko, w sezonie letnim mtb
Dostęp do sprzętu : ławka prosta, ławka skośna, modlitewnik, ławka skośna do "brzuszków", wyciąg górny, gryf prosty, gryf łamany, dwa małe gryfiki, drążek, poręcze, obciążenie
Dieta : jest
Przeciwwskazania : brak
Suplementy : kreatyna, białko

trenuję amatorsko od kilku lat (regularnie ~6-8m-cy w roku). W szczycie formy waga 105kg, łapka 44, WL 140kg. Gubiłem brzuch i wychudłem do 89kg, obecnie pnę się w gore jak w ankiecie.

KowalX
12-03-13, 21:45
Warte było tyle kasy? Na pobudzenie kofeina, guarana. Jesli już coś brać to kreatyna, jeśli potrzebne to białko i skupił się na posiłkach.

slim shady
12-03-13, 22:08
nie wiem czy Cie to xplode tak pobudzi

jw. kofeinka

CaptainPrice
13-03-13, 10:09
Panowie, źle się zrozumieliśmy. Xplode kupiłem jako kreatyne. Będe stosować normalnie z rana i po treningu, tak, żeby wychodziło po 5g kreatyny w porcji. Dodatkowo szukam suplementu do stosowania przed treningiem od którego oczekuje pobudzenia i pompy. Może w pierwszym poście niezrozumiale określiłem o co mi chodzi.
Kofeina z pewnością na mnie nie działa. Od wielu lat pije kilka mocnych kaw dziennie, chyba tylko z przyzwyczajenia bo kompletnie nic mi to nie daje. Rozglądam się za jakimś preworkout'em/boosterem czy jak tam to zwał ;) (przedział cenowy jak SAW)

ht
13-03-13, 10:12
ja ost zaczalem stosowac napalm pre contest. polecam kazdemu. 50 porcji za ok 100zl. tak ze cenowo tragedii niema.

maniak7000
13-03-13, 15:45
Panowie, źle się zrozumieliśmy. Xplode kupiłem jako kreatyne. Będe stosować normalnie z rana i po treningu, tak, żeby wychodziło po 5g kreatyny w porcji. Dodatkowo szukam suplementu do stosowania przed treningiem od którego oczekuje pobudzenia i pompy. Może w pierwszym poście niezrozumiale określiłem o co mi chodzi.
Kofeina z pewnością na mnie nie działa. Od wielu lat pije kilka mocnych kaw dziennie, chyba tylko z przyzwyczajenia bo kompletnie nic mi to nie daje. Rozglądam się za jakimś preworkout'em/boosterem czy jak tam to zwał ;) (przedział cenowy jak SAW)

skoro masz kreatynę to może uzupełnij o kofeinę + aakg solo sam będziesz dobierał proporcje :)

a jak nie to poszukaj Craze - ale można sporo o podróbkach wyczytać...

ht
14-03-13, 12:31
na craze tez sie nacialem. a bralem od tej samej osoby. pierwsza partia ok. druga smietnik....

CaptainPrice
14-03-13, 20:48
Craze od DS? Jeszcze się z tym nie spotkałem.
Co sądzicie o kupowaniu 1,3 solo dostępnej w sieci? Np. od primaforce? Jaką dawke trzeba przyjąć, żeby odczuć działanie tej substancji?

maniak7000
14-03-13, 20:58
Craze od DS? Jeszcze się z tym nie spotkałem.
Co sądzicie o kupowaniu 1,3 solo dostępnej w sieci? Np. od primaforce? Jaką dawke trzeba przyjąć, żeby odczuć działanie tej substancji?

dosyć popularna marka, a dawka - zależy jakie masz doświadczenie z takimi środkami, na jednego podziała 20 na innego 50 mg geraminy tak więc nie szalej zacznij od mniejszej dawki o ile chcesz się tym pobawić

jak dopiero zaczynasz to odpuść 1,3d

slim shady
14-03-13, 21:15
IMO juz lepiej efedryne z kofeiną

CaptainPrice
14-03-13, 21:17
jeśli chodzi o mój staż treningowy to tak jak napisałem w 1 poście.
Co do suplementów, to fakt, nie mam wielkiego doświadczenia z obecnymi na rynku produktami typu boostery/pre-workout bo zawsze stosowałem tylko kreatynę (w różnych formach i od różnych producentów).
Ostatnio jedynie SAW. Szczerze, wrażenia wielkiego na mnie nie zrobił. Pompa znacznie odczuwalna, pobudzenie raczej symboliczne, a tego tak naprawde mi trzeba bo po pracy nieraz mam chęć iść spać, a tu przecież trzeba z********** na siłownie!

CaptainPrice
14-03-13, 21:35
slim_shady, jak skombinować efe?

ht
15-03-13, 09:36
bardzo ciezko dostac. jak poszukasz moze znajdziesz kaizena ale mala dawka. a cena komsos. zostaje nam jeszcze recka na tussi:)

CaptainPrice
15-03-13, 10:09
w takim razie jeszcze się wstrzymam z polowaniem na efe. Jeśli nie wybiorę odpowiedniego stacka to może zaopatrze się w solo dmaa, aakg, ba.
Redweiler z Olimpu ktoś stosował? Przy dawce 20g wystarczyłby na 2 miesiące przy trzech treningach w tygodniu. Cena 100zł. Coś podobnego do SAW. Warto?

maniek1988
15-03-13, 10:20
Calkiem dobry produkt jakiegos mega pobudzenia nie czułem ale wytrzymalosc na spory plus i napompowanie miesnia na treningu tez spoko. Ja jak najbardziej polecam.

MAXIMUS 2
15-03-13, 10:49
Ja tez byłem zadowolony z tego produktu nie rozumiem czemu tak najeżdża się na niego ?

CaptainPrice
15-03-13, 12:33
Ja się jeszcze nad nim zastanawiam. Patrząc po składzie sądze, że będe musiał sypać po 20g dla optymalnego efektu, pewnie stąd właśnie te marudzenia konsumentów :D

slim shady
15-03-13, 16:30
szczerze to mi styka 400-600 mg kofeiny + ewentualnie arginina/inny pomper i trening taki jak trzeba bez kombinowania

CaptainPrice
16-03-13, 11:42
napewno wypróbuję bo wychodzi tanio ale czy takie solidne dawki kofeiny nie obciążają pikawy przy regularnym stosowaniu? 600mg to pewnie jak ze 4 zajebiste kawy na raz :D

maniek1988
16-03-13, 12:13
Poczytaj w czytelni artykul o kofeinie ciekawie opisane moze sie przyda.

KowalX
17-03-13, 01:00
napewno wypróbuję bo wychodzi tanio ale czy takie solidne dawki kofeiny nie obciążają pikawy przy regularnym stosowaniu? 600mg to pewnie jak ze 4 zajebiste kawy na raz :D

Nie mozna od razu brać wysokiej dawki. Poza tym osoby lepiej wytrenowane (pomijając tolerancje) potrzebują jej mniej.

slim shady
17-03-13, 09:11
tak zaczynaj od mniejszej dawki, w zależności w jakiej ilości będziesz miał kofeine to 100 mg albo 200 mg i dopiero wtedy możesz ocenić czy lepiej zwiększyć czy nie

CaptainPrice
17-03-13, 11:33
jasna sprawa ale SAW przy 15g miał w sobie już 300mg, chwile wcześniej wypijałem mocną kawę co łącznie dawało pewnie ~400mg... ;)

Pioter1994
17-03-13, 15:42
BPI 1.M.R - kończę puchę i muszę przyznać, żen najlepszy pre jaki brałem. Pod koniec 1,25 porcji max i trening świetny, smak Watermelon jak dobrze wymieszasz z odpowiednią ilością wody smakuje jak guma orbit o smaku arbuza. Poszukaj na necie można tanio złapać, czasami nawet puche z +6 porcji gratis, mogę Ci go spokojnie polecić!

CaptainPrice
17-03-13, 16:35
dostępny jest jeszcze z 1,3 w składzie?

ht
17-03-13, 17:37
pewnie jak ktos ma zapasy lub sciaga z usa to jest na 1.3. ze stackow 1.3 w moich okolicach robi teraz furore stacker rush. ludzie mowia ze lepsze niz mesomorph.

CaptainPrice
17-03-13, 22:43
nie widziałem tego jeszcze, może być petarda :twisted:

Pioter1994
18-03-13, 16:42
BPI obecny bez 1.3 działa bardzo dobrze, wersji z 1.3 nie maiłem ale z opinii działał podobnie.

Możesz kupić sobie sprzęt odzielnie i robić włąane combo np: kofeina +tyrozyna +arginina +cytrulina +agmatyna i dawki walić pod siebie. Powinno Ci takie coś starczyć na dłużej niż typowy pre, ale więcej wydasz (chcoiaż w przeliczeniu i tak wyjdzie taniej niż przedtreningówka).

CaptainPrice
21-03-13, 19:28
wczoraj zrobiłem pierwszy trening z redweilerem. Wybrałem go bo nie chciało mi sie dłużej szukać. Zacząłem bez rozdrabniania od dawki 18g. Po 5-10 minutach czuć wyraźnie działanie BA na całym ciele, u mnie wyjątkowo na twarzy, uszach i dłoniach- fajnie. Znaczna pompa na treningu- przyjemnie. Smak chociaż dla mnie jest rzeczą bez znaczenia uważam, że OK. Sądze, że dziecko by nie grymasiło (red punch), można porównać do różowej Orbit. Ogólne wrażenie pozytywne. Jeśli chodzi o pobudzenie to wypowiem się jak będe przysypiał przed treningiem, wczoraj nie byłem zmęczony więc jakiś fajerwerków nie odczułem.

ht
21-03-13, 19:53
pewnie przez beta alaninie miales to mrowienie. akurat to jest minusem jesli chodzi o ten skladnik. mnie szlag trafia jak mnie wszystko zaczyna swedziec...

CaptainPrice
21-03-13, 20:14
czuć wyraźnie działanie BA na całym ciele
ht, chodziło mi właśnie o beta alanine ;)
uczucie całkiem fajne wg mnie.