PDA

Zobacz pełną wersję : Ból rąk.



Shawn_99
31-03-07, 14:49
Ćwicząc w ferie z jednym, że tak powiem "ochroniarzem" miałem ciężki trening. Już kilka godzin po tym czułem ból w prawej ręce. Przestałem ćwiczyć i po kilku dniach zacząłem miewać w nocy bardzo ostry ból reki w okolicach bicpesa, choć to nie biceps, troszke wyżej , bliżej ramienia. Ból w nocy jest tak "rwiący", ze bardzo często się budzę. Po jakimś tygodniu zaczęła mnie bolec w indentyczny sposób lewa ręka. Nie pamiętam po jakims czasie ,ale przestało.
Regularny trening zacząłem miesiąc temu, efekty są bardzo zadawalające, biore kreatynę, piję gainery i 2 dni temu obudził mnie straszny ból prawej ręki w tym samym miejscu, poszedłem do lekarza , przepisał mi maść - Aescin i Ibuprofen. Ból troch minął, ale i tak ćwiczyć nie mogę. Ostatnio trening (klatka) miałem w niedzielę a dopiero z środy na czwartek zaczął się ból. Bardzo proszę o pomoc, bo nie mam pojęcia co się dzieje.

(...)
31-03-07, 21:45
pewnie, miałeś długą przerwę, lub niecwiczyłeś, poszedłeś na siłkę i przesadziłeś, myślę że musisz zastosować przerwę w treningach i stosować się do zaleceń lekarza, w końcu to lekarz i najlepiej się zna(przynajmniej powinien)

vold
01-04-07, 09:40
Kup MAGNEZ z witaminą B6, jakiś mocniejszy jęśli na opakowaniu zalecana dawka jest od 1 do 2 tabletek dziennie, ty przez pierwszy tydzień jedz 3x dziennie po 2 tabletki, po tygodniu 3x dziennie po 1, jak ból całkowicie ustąpi proponuje jeść 1 tabl dziennie na noc najlepiej do końca życia, jest to nieszkodliwy środek i zalecany jest to ciągłego stosowania.


Pozdrawiam :wink:

Shawn_99
01-04-07, 18:28
Dzięki Wam serdeczne ! :)


pewnie, miałeś długą przerwę, lub niecwiczyłeś, poszedłeś na siłkę i przesadziłeś,

Miałem długa przerwę... tylko, że ręcę a przede wszystkim prawa reka zaczęła mnie bolec dopiero po miesiącu i po 4 dniach od ostatniego treningu !

[ Dodano: 02-04-2007, 09:49 ]
Wypiłem wczoraj dwa piwa, posiedziałem wieczorem na świerzym powietrzu i dzisiaj ból jest nie do wytrzymania...

rexx
10-04-07, 14:35
musisz z tymj skończyć :P

Marcin909
16-04-07, 12:32
a rozgrzewke robisz zrób sobie dużą przerwe jesli nierobiłes rozgrzewek
to kontuzja
i smaruj tą reke

rocky_balboa
16-04-07, 18:21
Kup MAGNEZ z witaminą B6, jakiś mocniejszy jęśli na opakowaniu zalecana dawka jest od 1 do 2 tabletek dziennie, ty przez pierwszy tydzień jedz 3x dziennie po 2 tabletki, po tygodniu 3x dziennie po 1, jak ból całkowicie ustąpi proponuje jeść 1 tabl dziennie na noc najlepiej do końca życia, jest to nieszkodliwy środek i zalecany jest to ciągłego stosowania.


Pozdrawiam :wink:
a magnez z B6 jest to środek na ból czy co?

FANATOR:)
16-04-07, 21:39
a rozgrzewke robisz zrób sobie dużą przerwe jesli nierobiłes rozgrzewek
to kontuzja
i smaruj tą reke

heheeh Wy macie ale pomysły:p ja nie mogę:D
Ja jestem bardzo doświadczony przez los jeśli chodzi o bóle i powiem Tobie co jest przyczyną(moim zdaniem:P) Masz uszkodzone więzadła lub naciągnięte ścięgno przyczepu od bicepsa, chociaż możliwe także że od naramiennego. Masz stan zapalny i to ostry(ja miałem takie bole ponad rok, pomyśl jak fajnie musiałem sie czuć:P) Jedyne co mi pomogło TO KRYIOTERAPAIA< TERAPULS< GLUKOZAMINA OLIMPU WRAZ Z MSM. Jeżeli prawidłowo przejdziesz przez zabiegi, będziesz robić aeroby, będziesz zażywał msm i glukozaminke to na pewno te bóle minął, nie ma na to bata! Ja miałem naderwane ścięgna, uszkodzony mięsień wraz z zanikiem plus uszkodzenie stawu obrotowego. i jakość ćwicze i nic mi nie doskwiera choć czasami przy ćwiczeniu na rozpietki. POZDRO!! DASZ RADĘ! :wink:

Marcin909
22-04-07, 09:21
FANATOR:), ja napisąłem z zapytaniem czyli co ja mysle he ale widze ze masz racje zapamietam sobie to na pszyszłosc ale wina początkowa to chyba była złej rozgrzewki

FANATOR:)
22-04-07, 18:41
Spoko :wink: i dziękować!! :smile: