PDA

Zobacz pełną wersję : ester kreatyny dawkowanie



kkicker
06-03-13, 10:22
Witam kupilem dzisiaj ester z vitalmax 240 capsow . Na opakowaniu pisze zeby brac jednego capsa przed i jednego po treningu . Czy to nie za mało ? . Powiedzcie jak to stosowac

maniak7000
06-03-13, 11:53
dawkuj tak samo jak standard (różne szkoły), np. 2x5g w DT i 5g w DNT (przelicz zawartość kapsów)

czasem te dawkowania na pudełkach rozwalają ^^

KowalX
06-03-13, 18:09
dawkuj tak samo jak standard (różne szkoły), np. 2x5g w DT i 5g w DNT (przelicz zawartość kapsów)

czasem te dawkowania na pudełkach rozwalają ^^

Sprzedaj ester i kup monohydrat.

maniak7000
06-03-13, 18:23
jakby się Mu udało odzyskać kasę to super (IMO mono jednak "ciekawsze") ale jakoś mało to prawdopodobne

kkicker
06-03-13, 18:39
Nie będe sprzedawał , ponieważ zawsze chciałem to przetestować , wiem ze mono dobre . Ale ester musze spróbować na własnej skórze . To jak to brać ?. Oczywiście mam do tego przedtreningowke nox pompa

szycha
06-03-13, 19:35
To sprawdź a jak nie będziesz zadowolony to zwiększ dawkę i nie stwarzaj problemu z niczego.

KowalX
06-03-13, 22:27
Nie będe sprzedawał , ponieważ zawsze chciałem to przetestować , wiem ze mono dobre . Ale ester musze spróbować na własnej skórze . To jak to brać ?. Oczywiście mam do tego przedtreningowke nox pompa

Bierz standardowo i później przeczytaj badania na temat tej kreatyny. Lepiej po cyklu ,bo stwierdzisz,że wiele to nie jest warte,a tak placebo też coś dodakowo pomoże.