PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganko



MILAN
31-03-07, 11:17
Narazie mam przerwe w treningu, więc zacząłem biegać rano nadczo, jak radziliście, i pytanie o kolejność: bieg, po jakimś czasie spalacz i po 30 minutach śniadanie, czy inna kolejność, albo jeszcze białko dorzucić?

Idąc do setna, to dziś zacząłem na poważnie biegać, pierwszy raz 30 minut, jak skończyłem nie czułęm nóg odrazu walnąłem sie na kanape obok, dobrze, że mam obok bieżni :P nie ustał bym, po 10 minutach dałem sie wycząłgać piętro wyzej do pokoju, gdzie tu jeszcze dochodze do siebie, czy to tak ma wyglądać zawsze? czy troszke przesadziłem? nie wyobrażam sobie po treningu biegu ;p ale wszystko do zdobycia przedemną :P

Na koniec, czy przy 4km przebiegniętych spala sie tylko 120cal?
Jaki jest przelicznik cal - kcal?

Prezydent_1c
31-03-07, 12:40
Moim zdaniem takie bieganie jest bez sensu (po treningu przynajmniej i codziennie) Raz na jakiś czas można sie tak dobić na treningu ale bieg rano taki nie ma najmniejszego sensu bo przez cały dzień będziesz zmarnowany chodził ... A co do przeliczników to na google znajdziesz napewno coś.

MILAN
31-03-07, 13:39
Czyli z umiarem biegać, 4 razy w tygodniu po treningu, czy codziennie?

Raskus
31-03-07, 14:54
Przed treningiem jak już biegać. Jak rzeźba, nie zaszkodzi codziennie, ale oszczędzaj się.

MILAN
31-03-07, 15:07
A wszyscy pisali, że sie biega po treningu.

To zostać przy 30 minutach i z czasem zwiększać, ale biegać z mniejszą prędkością?
Lepiej dłużej a wolniej jest biegać?

Raskus
31-03-07, 15:43
Wg mnie druga opcja.

A przed treningiem zeby sie rozgrzać. Ale po treningu też może być dobrze - pewności nie mam :)