PDA

Zobacz pełną wersję : Alkohol...



A E
31-03-07, 09:50
próbuje zrzucić pare kilo a przytym nabrać troszke masy mięśniowej i chciałbym się dowiedzieć czy jak raz zaszaleje i bede pil(W dużych ilościach-Powiedzmy że tradycja) to mi coś zaszkodzi ??

PS.Chodzi tylko o WÓDKE

Acha jeszcze jedno_czy są jakieś przeciwwskazania przy stosowaniu TSE i piciu na to ??

Raskus
31-03-07, 10:06
A E, nie wiem co to TSE ;)

Raz wypić można - bierzesz jakieś suple?

Jak bedziesz pił koniecznie pij również jakąś wodę nie gazowaną. Uzupełniaj wodę w organiźmie.

MILAN
31-03-07, 11:48
TSE - Terhmo Speed Extreme jakoś tak sie pisało, z tego co mi wiadomo to tak jak byś leki z alko połączył, ja bym odradzał pić

Prezydent_1c
31-03-07, 12:43
Nie pije się ... Wodka ma duzo kalori i odwadnia ... Z termogenikiem wódke połaczyć ... Zdrowia życze ...

MILAN
31-03-07, 13:22
Z tego miejsca mam pytanie, teraz zaczynam dwa cykle na redukcje ze spalaczem, tak żeby skończyć cykle gdzieś dzień przed weselem, potem za kilka dni 18stka, wiadomo o co chodzi, i pytanie: Czy cofnie efekty tej pracy, jak tak to o jaki okres?

AdRiAn
31-03-07, 14:26
nic sie nie cofnie, a przy suplach to jest niewskazane zeby pic alkohol, a szczegolnie wodke. jeszcze piwa to pol biedy... jednorazowe picie wam nie zaszkodzi tylko wiadomo z umiarem.
A jesli chodzi o reakcje alkoholu z thermo speedem to zobacz na stronie producenta, ja nie stosowalem wiec nie wiem. ;-)

Vegeto86
31-03-07, 14:58
A E
Czlowieku zastanow sie czy chcesz cwiczyc czy chlac! w dodatku gorzole OMFG co za ludzie :neutral:

MILAN
31-03-07, 15:02
dzx o to mi chodziło, ja nie łącze i nie mam zamiaru, jeśli już coś sie szykuje to z wyprzedzeniem układam sobie cykl, żeby w okresie "szampańskim" mieć przerwe :D

A E
31-03-07, 17:55
a jaka przerwa musi być w przyjmowaniu TSE orzed PICIEM....... ??


AhaVegeto86, ja nie chleje cały czas :evil: tylko szykuje mi sie impra i chce troche wypić ja nie chce być pakeram tylko fajnie wygladać :twisted: .....Czy alkohol zpowoduje że znów przytyje.. ??

krasol
31-03-07, 20:15
A E, nie przytyjesz, wodka mo 0 kalori ewentualnie zetnie ci pare gram bialka z wybuje pare szarych komorek, po browarze jedynie moze ci kaban urosnac bo ma duzo pustych kalori, ale to bys musial chlac duzo piwska i codziennie:)

Geryon
31-03-07, 22:03
ja mysle ze albo się trenuje albo się pije... to nie idzie ze sobą w parze... pijąc bardzo się odwadniasz i tracisz siłe... spróbuj isc nastepnego dnai po piiu na siłownie zobaczysz jak bardzo spadnie Twoja siła... nie polecam pić i trenować.

A E
31-03-07, 23:05
OK
Dziękuje wszystkim za rady..Rozważe je wszystkie i wybiore optymalny sposób

Proponuje zamknąć temat ;) :twisted: