PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie ..



qaczeq
30-03-07, 23:14
A więc to mój pierwszy post ;) witam wszystkich :P ... mój problem polega na tym że trenuje pływanie .. i chciałem trochę zrzucić ciałka .. i trochę sie wyrzeźbić gość w sklepie polecił mi FAT BURNER - a i jakieś białko .. koszt miesięcznej " kuracji " to 100 zł ... wacham się bo nie wiem czy to naprawde działa .. mam treningi 2 razy w tyg .. i chyba za wolną przemianę materii .. może macie jakąś inną alternatywę ;) może coś tańszego?? jeśli wogóle jest ;P
P.S. Nigdy nie brałem nic takiego .. i mam trochę obaw :P

Kakashi
30-03-07, 23:47
wiek??

tylko 2 razy w tygodniu?? a po ile godzin??
w moim gimnazjum był profil plywacki i tam mieli po 25 godzin basenu w tygodniu...i było kilku mistrzów polski itp:D:P i jakos nikt nie narzekal na tłuszczyk...moze spróbujesz chodzic 3 albo 4 razy w tygodniu na besen?? pozdro:D

jonasz7
31-03-07, 05:30
Hehe no właśnie trochę mało pływasz hehe.
Zacznij biegać i się powinno poprawić, a jak nie wtedy pisz znowu.
Zień dietę i powinno być git :twisted:
pzdr.

qaczeq
31-03-07, 10:15
a jakieś przykłady diet?? :D:D nie wiem :P nie mam tego aż tyle .. jestm ratownikiem .. ale trochę za dużo :) a co do wysiłku na treningu to gwarantuje Ci że wyczołgał byś się z wody :P mam 18 lat

jonasz7
31-03-07, 20:15
Po diete zgłoś się w dziale dieta!!
pozdr.

grzesiek k
31-03-07, 21:19
a co do wysiłku na treningu to gwarantuje Ci że wyczołgał byś się z wody no to nie jest taki ciężki jak by się dał rade wyczołgać z wody :razz:
pzdr.

hitman
31-03-07, 21:22
dieta :!: niskowęglowodanowa :!: Tylko taka a nie inna :razz: