PDA

Zobacz pełną wersję : co myślicie o tych suplach



harpagan
03-03-13, 23:10
od niedawna trenuje, kupiłem suple i biore je już od paru/parunastu dni dokładniej chodzi o: bcaa, białko, muscle test, hmb, nitrogliceryna, glutamina
białko i bcaa znam, ale jak reszta pomoże mi zbudować mięśnie czy to raczej placebo?

jak by kogoś interesowało to tu muj trening: http://www.e-gym.pl/showthread.php?35108-Trening-wytrzyma%B3o%B6ciowy/page2

maniak7000
03-03-13, 23:37
hmb i gluta nie kupiłbym, ale jak masz to sam się przekonasz ;)

muscle test od burneiki ? no omijałby ze względu na niewiadomy tak na prawdę skład

nitrogliceryna - pomper ponoć całkiem przyzwoity :), ale nie jadłem niestety jeszcze

harpagan
04-03-13, 00:10
no w sumie też tak myślałem że to co pisze na reklamach to ściema, ogólnie to te odżywki odkupiłem po cenie od kumpla więc tragedi nima
nitrogliceryna ładnie pompuje, tak mocno że uniemożliwiała mi wykonać trening do końca sprawiając już ból, ale jakoś dawałem rade

muscle test zawiera:


Amount per serving
Percent daily value











17-dimethyl-5a-androstan-3-one-3.3′-azine (17b-OH-2a) 2a,3a-epithio-17a-methyl-5a-androstan-17b-ol Phospholipid Matrix
410mg 
*


Thiamine
10 mg
667%


Riboflavin
10 mg
588%


Vitamin B3 (niacinamide)
50 mg
250%


Vitamin B12 (methylcobalamin)
10 mcg
167%


Vitamin E (d-alpha tocopherol succinate )
15 IU
50%




teraz Ci to coś mówi? bo dla mnie to dalej "blablabalblaba" hehe

jak myślisz chociaż o te 100g na tym zestawie zrobie więcej mięsa w miecha czy cienko to widzisz?

slim shady
04-03-13, 17:16
to czy zrobisz więcej masy zależy głównie od solidnej diety, trening, regeneracji potem dopiero wchodzą suple, gliceryna spoko fajna pompa ale też po jakimś czasie słabnie więc najlepiej robić po jakimś okresie przerwy

Fehu
04-03-13, 19:04
no w sumie też tak myślałem że to co pisze na reklamach to ściema, ogólnie to te odżywki odkupiłem po cenie od kumpla więc tragedi nima
nitrogliceryna ładnie pompuje, tak mocno że uniemożliwiała mi wykonać trening do końca sprawiając już ból, ale jakoś dawałem rade

muscle test zawiera:


Amount per serving
Percent daily value











17-dimethyl-5a-androstan-3-one-3.3′-azine (17b-OH-2a) 2a,3a-epithio-17a-methyl-5a-androstan-17b-ol Phospholipid Matrix
410mg 
*


Thiamine
10 mg
667%


Riboflavin
10 mg
588%


Vitamin B3 (niacinamide)
50 mg
250%


Vitamin B12 (methylcobalamin)
10 mcg
167%


Vitamin E (d-alpha tocopherol succinate )
15 IU
50%




teraz Ci to coś mówi? bo dla mnie to dalej "blablabalblaba" hehe

jak myślisz chociaż o te 100g na tym zestawie zrobie więcej mięsa w miecha czy cienko to widzisz?

Zrobisz ...

Tylko , że to nie jest suplement a mix prohormonów , w tym słynne epistane + jakiś inny metylowy
czyli pójdzie po bebechach , osłonki musowo , nie znam się na prohormonach - ale mix środków wypadałoby odblok zrobić...

harpagan
05-03-13, 01:41
slim shady
no tak rozumiem, że to głównie od diety zależy ale pytam w sensie czy na tym zestawie wpadnie mi choć trochę więcej mięsa niż bez niego, diety jak pisałem w innym temacie nie mam jako tako pojęcie o niej mam bo amatorsko zajmuję się kolarstwem i trzymam ją raczej ale w sezonie, teraz jako że ćwicze daje około 3500-4500kcal i powyżej 200g białka z mięsa oczywiście dużo wpada śmieci ale teraz poza sezonem wiec sie nieprzejmuje, myśle że to wystarczy jeśli nie to prosze mnie poprawić

fehu
dzięki o taką odpowiedź mi chodziło
co to "mix prohormonów", "słynne epistante" i jakiś metylowy
jak dobże z chemi pamiętam metyl to gaz, a chyba Burnejka gazu w kapsach niesprzedaje hehehe, a tak na poważnie to dalej dla mnie blablabla
co chcesz powiedzieć przez "pójdzie po bebechach"?

dzięki za zainteresowanie tematem i odpowiedzi, prosze o dalszą pomoc :-)

.rocky
05-03-13, 10:17
muscletest akurat zajebista rzecz po1 masz pewnosc ze bedzie dzialac to nie jakas firma z dupy tylko robert, ph bardzo lajtowy bo to jest dzine z epi dzine niby metyl ale o 20x łagodnijszy w sidach niz mdrol wiekszosc ludzi co to je taknaprawde zadnych ubocznych nie odczuwala a efekty konkret jak pojedizesz tym z 5tygodni bedzie ok ale neiwiem na ile tam starcza tabsow,dodatkowe oslonki raczej zbedne jak nie planujesz przekraczacz zalecanych dawek bo w tabsach masz jeszcze cos tam wbudowane na ochrone, a na pct ten listek klomidu se zjesz i bylo by ok,choc najlepszym wyborem bylo by jak bys kupil osobno dzine i osobne epi wtedy mozna myslec i sie bawic i do tego kontrolujesz dawki a tam masz sklad zastrzezony i tka naprawde nieweisz ile czego jesz

harpagan
05-03-13, 18:24
Mam zamiat brać to 8tygodni bo tyle mam kapsów. A klomid po co mi? Na internecie wyczytałem że to do sterydów się używa, żeby spadków niebyło. A po odżywkach też są spadki, że klomid trzeba?
Dostane go w sklepie z suplami?

Fehu
05-03-13, 20:08
Clomid-u nie dostaniesz w sklepie , ewentualnie takie coś na odblok dostaniesz
chociaż clomid pewniejszy i tańszy :P

Po drugie na wątrobe esseliv forte zarzucić , lepiej dmuchać na zimne!
8 tygodni za długo jak na pierwszy kontakt - max 6 tyg , ale najlepiej 4-5 tyg

PH - to nie zabawka! pod podpisem "matrix" nie wiadomo co i w jakich proporcjach się kryje! Nie wiesz jakie skutki uboczne mogą się pojawić i jak przeciw działać! Pod tym względem wygrywa tradycyjny doping.

Ale prawda jest taka - nie powinieneś zaczynać od takich środków , za wcześnie , brak wiedzy ... !

harpagan
05-03-13, 23:37
To gdzie ten klomid dostane. Jest on konieczny?
A po co mam dawać tabletki na wątrobe, po świętach badałem i w sumie była ok.
Mam kapsułek na 8tyg, więc szkoda po 6t reszte wyrzucić.
No niewiem jakie skutki mogą wystąpić, więc też proszę o podpowiedź.
Ale ja niechce dopingu, jak już pisałem w innym temacie amatorsko zajmuję się kolarstwem. Od paru tygodni zacząłem ćwiczyć na siłowni aby zwiększyć siłę i wytrzymałość i myślę, że do tego odżywki wystarczą.
To ja wiem, czytałem na internecie, że na początku żadnych odżywek nie trzeba, ale jak pisałem, była okazja to kupiłem po cenie, no i dlatego się zapytałem czy mi to coś pomoże czy nie. Zbyt wielkiej wiedzy faktycznie niemam, ale właśnie dlatego Was proszę o pomoc :-)

.rocky
06-03-13, 10:07
ale ty nie kupiles zadnej odzywki tylko legalny koks epi to moze kosmetyk ale dimetazyna to normalny steryd do niczego sie nie konwertuje, 8tyg za duzo po 6stym juz przestaniesz widziec progres daj 5-6tyg ale wieksze dawki np 3kaps dziennie, wpadnie kilka czystych kg duzo sily i ubicia a klomid od dilera jakiegos, robert gadal ze legalne pct wystarcza ale dmz tez potrafi bloknanc to zamiast kupowac za 200zl pct monstery taniej wyszedl by cie klom

harpagan
06-03-13, 13:52
To w ładnej dupie jestem. No ale już jak łykam to zjem to do końca.
A nieda się legalnie tego kloma kupić? Od dilera nie chce bo jeszcze mi w worku zamiast kloma sprzeda extazy czy coś. A jakie mogą wystąpić skutki uboczne jak bym pociągnoł 8tygodni?

fallenursus
06-03-13, 14:05
nakupowalm sbie sterydow ktore nugdy nie zostaly przebadane. napewno wszystko w srodku ok bo to orzeciez burnejka wydal na rynek. ciemawe tylko gdzie to produkuja bo z legalnoscia to ic wspolnego nie ma od kilku dobrych lat. nie wiem jakie bede mial skutki uboczne bo tego nikt nie potrafi powiedziec skoro steryd nigdy nie zostal zbadany. wezme se jakies pct moze nie bo nie chce kupowac od dila ktory nie nazywa sie Robert.
aha zapomnialem dodac ze dopiero co zaczelem treniwac i uprawiam rowniez kolarstwo.
przezyje?

hmmm.. ziomus, chooy wie wsumie. good luck.
osobiscie bym odstawil i popchal dalej kmus kogo nie lubisz.

harpagan
06-03-13, 14:22
To co Fallen, radzisz odstawić? Już biore jakiś czas, więc myślę że jakbym miał umrzeć to już bym umarł.

osobiscie bym odstawil i popchal dalej kmus kogo nie lubisz.
Dobrze wiedzieć, jak pisałem wcześniej kumpel mi to po cenie sprzedał, się z nim policze :/

fallenursus
06-03-13, 14:30
wiesz bralem gorsze ale wiedzoalem czego moge oczekiwac. ph nigdy nie tkne.
biora zyja. brali mieli skutki uboxzne ktore wystappily na necie poraz pierwszy. wszystko zaleY jak twoj organizm na to zareaguje. w zabawie z ph to tylko gdybanie. ja bym ci odbloku pottm nie rozpisal a nie jednemu to robilem po rocznej bombce na saa...

harpagan
06-03-13, 14:33
Czemu niema tu edycji posta?
Myślałem raczej że ten klomid kupie gdzieś na mieście w chemicznym, czy coś. Od dila to wiadomo jak jest, w większości przypadków sami niewiedzą co mają, a takiemu mi to pewnie bez problemu wała mogą wepchnąć, bo tego cloma w życiu na oczy niewidziałem.

Następnym razem pare razy się zastanowię, zanim za coś się wezmę i pierw popytam w celu zebrania opini, bo jak widać ładnie umoczyłem

Myślisz, że warto iść do lekarza na badania czy coś?

Fehu
06-03-13, 21:23
Czemu niema tu edycji posta?
Myślałem raczej że ten klomid kupie gdzieś na mieście w chemicznym, czy coś. Od dila to wiadomo jak jest, w większości przypadków sami niewiedzą co mają, a takiemu mi to pewnie bez problemu wała mogą wepchnąć, bo tego cloma w życiu na oczy niewidziałem.

Następnym razem pare razy się zastanowię, zanim za coś się wezmę i pierw popytam w celu zebrania opini, bo jak widać ładnie umoczyłem

Myślisz, że warto iść do lekarza na badania czy coś?

no totalnie , nie wiesz co to doping i z czym to się je!
Lekarza odpuść , jeśli już naprawdę chcesz to zjeść pamiętaj o osłonkach , a clomid-u szukaj po dilach inaczej nie dostaniesz , czasem warto z kimś zagadać z siłowni, opowiedzieć mu jaka historia - może ogarnie...

harpagan
07-03-13, 07:38
Ide jednak zaraz do lekarza, zobaczymy co powie.
Czy chcę zjeść, to chyba bez znaczenia bo już jem. Wydaje mi się, że w takiej sytuacji niema sensu przerywać. Zresztą zobaczymy co powie doktorek.

harpagan
07-03-13, 11:05
Powiedziałem lekarzowi co i jak, wytłumaczył mi pare rzeczy, najgorsze to to co pisaliście, czyli że to eksperyment, powiedział na przyszłość, że jak znowu będe chciał coś brać żebym do niego się zgłosił odpowiednio wcześniej. Zmierzył mi ciśnienie, wyszło lekko podwyższone, ale powiedział że narazie na zbicie nic mi niewypisze, dopiero po reszcie badań. Na kolejne badania zostałem skierowany do laboratorium, a dokładniej poziom cukru, cholesterol, morfologia, hormony, wątroba. Jutro mam się zgłosić po wyniki i iść z nimi znowu do doktora. Dał mi też parę wskazówek co robić, aby jak najwięcej wyciągnąć z koksu i jak zminimalizować skutki uboczne. Ma mi coś właśnie przepisać na ciśnienie i prawdopodobnie na cholesterol, mówił też że w przypadku jak by mi się jajka kurczyły przepisze mi rygnel- znacie środek? Zapytałem go o klomid, dał mi recepte na 3 pudełka clostilbegyt, PANOWIE WIĘC KLOMID DOSTĘPNY W APTEKACH, NIE BRAĆ KOTA W WORKU OD DILA. Powiedział jeszcze bym sobie kupił jakieś witaminki i tyle.

Zobaczymy co jutro powie :-)

aha powiedział jeszcze, że zależy jak wyjdą badania, ale mówił że raczej nie będzie problemu pociągnąć 8 tyg, oczywiście biorąc pod uwagę że zaczynając brać byłem w pełni zdrowy :-)

fallenursus
07-03-13, 12:39
wporzo lekarz ze swieczka takich u was szukac.
kup mu flache.
kazdy raczej wie ze clomid na recke:)

harpagan
07-03-13, 14:03
Wporzo bo prywatnie heheh.
A o klomie nie wiedziałem, a tu taki bonus :-)

Jutro jak wróce od chłopa napisze co tam dalej.

Fehu
07-03-13, 19:50
Wielu lekarzy w jakiś sposób pomoże - jeśli już jest po fakcie , żeby pomóc uniknąć skutków ubocznych - w pewien sposób są do tego zobowiązani .
Postawiłeś go przed faktem dokonanym , a on Ci pomógł - jak dobry lekarz , ciesz się , ale i tak sądzę , że u Ciebie nawet na kreatynę za wcześnie, jednak odpowiednie przygotowanie teoretyczne jest ważne ...

Podwyższone ciśnienie u lekarza to często syndrom białego fartuszka , dlatego zmierz w domu na spokojnie

harpagan
08-03-13, 12:42
Badania w sumie wyszły ok, powiedział żebym się zgłosił w piątym tygodniu brania i powtórzył badania, wtedy w razie czego przerwie się kuracje lub dorzuci coś na ciśnienie i cholesterol. W tej chwili kazał mi tylko brać jakieś tam witaminki i luz ;)

W moim wypadku podwyższone ciśnienie to nie kwestia fartuszka, bo wcześniej na badaniach miałem 115 na ileś tam, a teraz 140, w każdym razie powiedział mi że to ciśnienie jest tylko podwyższone, a nie wysokie więc dużego ryzyka komplikacji niema- oczywiście tu pod uwagę brał także inne badania.

KowalX
08-03-13, 22:55
muscle test zawiera:


Amount per serving
Percent daily value











17-dimethyl-5a-androstan-3-one-3.3′-azine (17b-OH-2a) 2a,3a-epithio-17a-methyl-5a-androstan-17b-ol Phospholipid Matrix
410mg 
*


Thiamine
10 mg
667%


Riboflavin
10 mg
588%


Vitamin B3 (niacinamide)
50 mg
250%


Vitamin B12 (methylcobalamin)
10 mcg
167%


Vitamin E (d-alpha tocopherol succinate )
15 IU
50%




teraz Ci to coś mówi? bo dla mnie to dalej "blablabalblaba" hehe



Zrezygnuj z tego środka.

.rocky
09-03-13, 12:30
dobra jak juz je to niech je, jest pod okiem lekaza bada sie to tym lepiej, duzych szkód raczej ten ph nie wyrządzi, tylko nie przekraczaj tych 2kapsow najlpeiej

harpagan
10-03-13, 18:13
Kowalx: już leci 3 tydzień, więc niewidze sensu przerywania, w szczególności że po takim krótkim cyklu pewnie nic prócz skutków ubocznych nie zostało.
Szkoda mi także wydanych pieniędzy, więc chce już jakoś wykorzystać ten środek ;-)
W sumie pozytywnie, bo czuje już przyrosty, tak samo widze różnice w zmianie sylwetki :-)

KowalX
12-03-13, 11:32
Oczywiście,że jest sens przerywania. Jasne,że czujesz przyrosty skoro steroidy bierzesz.

Fehu
13-03-13, 21:51
Parę słów od producenta - który pisze wprost o pro-steroidiowym środku


Muscle Test zawiera dwa najbardziej efektywne i popularne pro-steroidy na rynku. Doskonały produkt tego typu powinien być zarówno androgenny ( działający na wytrzymałość, siłę, agresję i koncentrację), jak i anaboliczny (wspomagający syntezę białek, przyswajanie składników odżywczych i regenerację mięśniową ).Dzięki idealnie dobranej ilości 17-dimetylo-5a-androstano-3-jedno-3.3-Azyny i 2a,3a-epito-17a-metylo-5a-androstano-17b-olu, otrzymujesz idealnie zbalansowaną substancję, która czyści pole do działania przed najbardziej cenionymi przedstawicielami farmaceutycznymi, którzy działają na czarnym rynku.
Dimetazyna umieszczona w produkcie ( w zasadzie są to dwie cząsteczki Superdrolu połączone ze sobą atomem azotu ) to tzw. suchym związek, co z kolei oznacza, że ​​nie aromatyzuje on do estrogenów. Ponadto zwiększa retencję wody tam, gdzie jest to najbardziej wymagane, czyli wewnątrz komórki mięśniowej, ze względu na hamowanie 11b-hydroksylazy. Stosując Dimetazynę można osiągnąć twardą rzeźbę przy jednoczesnym wzroście objętości komórek mięśniowych, co prowadzi do potężnej pompy i solidnie nabrzmiałych mięśni.
Ponieważ związek posiada głównie właściwości androgenne, dodaliśmy do niego 3a-epito-17a-metylo-5a-androstano-17b-ol ( Epistanol ), który wykazuje dużo większe właściwości anaboliczne. Związek ten jest ubogi w estrogen, więc nie ma obaw przed ginekomastią.
Stosując Muscle Test, otrzymujesz same korzyści, takie jak polepszona synteza białek, zwiększona przyswajalność odpowiednich składników odżywczych i regeneracja potreningowa. Muscle Test zawiera idealnie dobraną i zrównoważoną ilość związków androgennych i anabolicznych, co czyni go niezwykle efektywnym, dzięki czemu jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów. Włącz się do gry na Muscle Test, zanim zrobi to konkurencja ! Pamiętaj ... inni nie śpią !

1. Produkt zaleca się przyjmować z posiłkiem, zalecana dawkowanie to 1 kapsułka w trakcie pojedynczego posiłku
2. Proponowany cykl to okres czterech tygodni przy maksymalnych dawkach w postaci dwóch kapsułek dziennie.
3. Po zakończonym cyklu zalecana jest terapia produktami na odblokowanie produkcji testosteronu ( np. zalecany PCT Monster )
4. Dla lepszej przyswajalności produktu najlepiej jest łączyć go z kwasami tłuszczowymi ( olej lniany, kwasy omega 3,6,9, olej rybi omega 3 itp. )
5. Produkt nie zalecany do spożywania dla kobiet i mężczyzn poniżej 18 roku życia.

Przykładowy cykl:


tydzień


1

2

3

4

5

6

7

8

9


Muscle Test


1 x 1


2 x 1

2 x 1

2 x 1

1 x 1

-

-

-

-


PCT Monster


-

-

-

-

2 x 2

2 x 2

2 x 1

2 x 1

1 x 1




Również jestem zdania , że skoro już jest w 3 tyg , ma clomid to powinien ciągnąć .
pamiętając o wątrobie!

.rocky
13-03-13, 23:45
i jak ci idzie tam??? jest moc??????!!

Fehu
14-03-13, 20:44
i jak ci idzie tam??? jest moc??????!!

nie ma szans żeby mu nie szło...
patrząc na to czysto teoretycznie - to połączenie tych dwóch środków może zaowocować w kilka kg - niezłej jakościowo masy , oba środki są powszechne i opinii nie brakuję , ludzie raczej chwalą , ale w dużej mierze to osoby nie zdające sobie sprawy z tego , że sięgają po doping czyt. brak osłonek , brak pct .

P.S
Epi niby suszy stawy - czujesz to ?

Co do produktów pana Burneiki - co by nie powiedzieć są kompleksowe

środek na ochronę wątroby ;
http://burneikasports.com/24-liver-shield.html

Fehu
14-03-13, 20:51
Szkoda , że nie mogę edytować .

Ale wrzucę Wam skład i opis spalacza , który niewątpliwie musi działać


Wyrzeźbiona sylwetka, którą zawodowi kulturyści osiągają na tygodnie przed zawodami, o której od dawna marzyłeś, jest w końcu w Twoim zasięgu. Bez względu na to, czy jesteś na drodze do uzyskania profesjonalnej karty zawodniczej, czy po prostu pragniesz aby na widok Twojej szczupłej budowy ciała i "pociętych" mięśni, ludziom na plaży opadły z wrażenia szczęki, to jest to produkt właśnie dla Ciebie !LipoRush, mający naukowe poparcie zwiększa zdolność do pozbywania się tkanki tłuszczowej, hamowania apetytu oraz zapewnia energię na cały dzień, nawet po najbardziej wyczerpującym wysiłku fizycznym. Sercem produktu jest T2, bliski kuzyn T3, będący podstawową molekułą tarczycy odpowiedzialną za regulację metabolizmu. W przeszłości, T3 był jedynym wyjściem do poprawy metabolizmu i walki z tkanką tłuszczową, ale szedł w parze z dwoma negatywnymi skutkami.
Po pierwsze, jednocześnie ze spalaniem tłuszczu, występowało palenie mięśni podczas wysiłku fizycznego. Drugim skutkiem ubocznym było postępujące hamowanie naturalnej produkcji tarczycy, co po pewnym czasie skutkowało w ponownym odkładaniu się tkanki tłuszczowej w organizmie.
T2 posiada wszystkie zalety T3 pozbawione wymienionych skutków ubocznych, co z kolei umożliwia łatwiejszą drogę do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zachowaniu tkanki szczupłej. Kiedy więc stosujesz LipoRush, organizm nie sprzeciwia się Twojemu wysiłkowi.
Nawet najbardziej efektywne wsparcie dla metabolizmu nie poskutkuje, jeśli twój apetyt i poziom energii nie będą w pełni zbalansowane. Firma BurneikaSports zadbała o to, aby usprawnić działanie swojego produktu poprzez dodanie arsenału skutecznych leków zmniejszających apetyt i czynników lipolitycznych, które uwalniają tłuszcz z trudnych do "cięcia" miejsc oraz silnie pobudzających stymulantów ograniczających apetyt tak abyś mógł "naładować baterie" po trudnym treningu przy ujemnym bilansie kalorycznym.
Produkt zawiera również kwas korozylowy, który ma zwiększoną wrażliwość na insulinę i transportuje składniki odżywcze (kalorie) tam, gdzie są one najbardziej potrzebne, a więc do tkanki mięśniowej, zamiast odkładać je w tkance tłuszczowej. 1,3 Dimetylomylamina zawarta w produkcie ma na celu zarówno stymulacją jak i ograniczenie apetytu.
Nie ma nic skuteczniejszego (mniej lub bardziej legalnego ) co zapewni Ci zahamowanie apetytu i da energię na resztę dnia bez żadnych problemów. Matrix lipolityczny znajdujący się w produkcie, zawierający kofeinę, halostachinę, tyrozynę i ketony malinowe, jest w stanie wycisnąć nawet najbardziej "uparty" tłuszcz z obszarów trudnych do jego spalenia, pomagając w ten sposób uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę w dużo krótszym czasie.
Jeśli Twoim priorytetem jest naprawdę solidna rzeźba, to LipoRush jest właśnie dla Ciebie ! Ma to, czego potrzebujesz, aby przekształcić Twoje ciało i zapewnić niespotykaną dotychczas sportową sylwetkę !


1. W celu zwiększenia poziomu energii zalecane jest przyjmowanie produktu na pusty żołądek.
2. Osoby wrażliwe na działanie stymulantów powinny przyjmować produkt z posiłkami.
3. Nie spożywać więcej niż jednej kapsułki w pojedynczej dawce
4. Stosując produkt podczas spalania tkanki tłuszczowej, najlepiej spożywać go rano na pusty żołądek, bezpośrednio przed treningiem aerobowym.
5. Maksymalnie zalecana dawka to 2 kapsułki dziennie.
6. Spożywanie produktu przed snem może powodować bezsenność.

Supplement Facts:

1 porcja – 1 kapsułka
1 butelka – 66 kapsułek





jedna kapsułka zawiera
procentowa dzienna wartość


Lipolytic Matrix: (Caffeine, Halostachine, Tyrosine) Raspberry Ketone, 3,5-Diiodothyronine (T2)
580 mg
*


1,3-Dimethylamylamine
40 mg
*


Corosolic acid (from banaba extract)
480mcg



Vitamin B6 (as pyridoxine HCl)
50 mg
2057%


Vitamin B12 (as methylcobalamin)
500 mcg
8333%


Vitamin D3
2000 IU
500%


Iodine (from kelp)
75 mcg
50%

harpagan
16-03-13, 19:46
Oczywiście,że jest sens przerywania. Jasne,że czujesz przyrosty skoro steroidy bierzesz.
e tam, przerwanie po takim czasie to jak stosunek bez spustu

Ogólnie siła sporo na plus, bo nawet nie zdążyłem sobie dobrać dobrego ciężaru do poszczególnych ćwiczeń a tu już zamało i co trening po pare kg do przodu.
Masa też fajnie poszła, jeszcze się nie ważyłem, ale widać po nogawkach w spodniach, po pasku tak samo, lustrze i koszulkach też, do jednej to mi już łapa nie weszła, a nigdy obcisła na mnie niebyła, bo takich ciuchów nie kupuje bo są dla pedałów.
Ze stawami nie mam problemów.
na wątrobe jem lecytyne

To tyle, widze że jest zainteresowanie to dam znów znać za jakiś czas ;)