PDA

Zobacz pełną wersję : Liderzy wśród producentów odżywek.



Budrys
28-02-13, 22:58
Witam, witam

Szukałem po sieci, szukałem na forum, ale ciężko natrafić na opinie w prostym zdawałoby się zapytaniu:
Którzy producenci odżywek, z dostępnych na polskim rynku, są najlepsi pod względem jakości produktów??

Wiecie, mam wrażenie że z rynkiem odżywek dzieje się tak jak z rynkiem perfum... Sprytni marketingowcy pochwytują jakieś autorytety i sygnują ich sławnym nazwiskiem niby wielką firmę...
Np. Christina Aguillera, Halle Berry, Beyonce, Cindy Crawford, Celin Dion, David Beckcham, nawet uwaga Radek Majdan i Justin Bieber :silenced: wydali "swoje" perfumy, a tam na prawdę ciula oni wiedzą o ich produkcji, po prostu pod ich nazwiskiem są sprzedawane, a ma być jakoby sami oni asystowali przy każdym etapie produkcji... :yawn: ściema jak nic, ale niektórzy na to idą.
I odnoszę wrażenie, obym się mylił, że tak samo dzieje się w segmencie producentów odżywek... np. Robert Burneika Sports, Dorian Yates-Ultralife... Mniejsza o to, chciałem zapytać którzy producenci odżywek są najlepsi?
Np. najlepsza pompa-firma XXXXXXXXXX
Najlepsza glutamina-firma YYYYYYYYYYY
Najlepsze białk-firma ZZZZZZZZZZZ
Umówmy się że niech się wypowiadają tylko ci, którzy nie trenują pierwszy rok, oraz ci którzy testowali już nie jedną firmę.
dzięki

mtm
01-03-13, 00:03
ja najwyżej cenie controlled labs, scitec

maniak7000
01-03-13, 00:15
naprawdę trudno być pewnym jakości surowca w suplementach - sama cena też niczego nie gwarantuje

IMO pewniejsze sąfirmy takie jak:

CL, Scitec, Trec (nawet Olimp mimo cen z kosmosu)

mtm
01-03-13, 00:23
Albo ja nie umiem , ale niech jakiś mod albo maniek zrobi ankiete z poszczególnymi producentami ;)

slim shady
01-03-13, 00:38
nie ma najlepszej firmy ale mam jakiś stopień zaufania do Scietec, Controlled Labs, Now, Olimp, Trec, może kogoś zdziwie ale Actiblab, Fitmax, Muscle Pharm, Kaizen( niby do białka można się przyczepić), MHP , Muscle Pharm

fallenursus
01-03-13, 00:44
optimum i cl

maniek1988
01-03-13, 06:43
Optimum, scitec,, activlab, olimp

ht
01-03-13, 07:26
ja na forum zawsze chwailem firme mexx. no i FA tez ma ciekawa oferte.

mtm
01-03-13, 10:44
a produkty z s f d ?:razz:

fallenursus
01-03-13, 12:05
wystarczy ze ci megsbola wsatawilem :)

Fehu
01-03-13, 18:40
a produkty z s f d ?:razz:

kreatyna jest ok , bcaa - ciężko powiedzieć, ale wygląda ok i tylko od nich kupuje.
białka - nie wiem jak teraz , ale kiedyś z braku kasy zakupiłem i nie polecam ze względu na smak , a co do składu chwalą się certyfikatami .

produkty od k f d - protein 12h uważam za świetny produkt , kazeina tam siedzi - widać po konsystencji , smak ok, piana dość wolno opada i to jedyny minus..

activlab ? smaki mają takie dupne , że szok.

Co by tu nie pisać, możemy oceniać tylko smaki i ceny , bo badaniami nie dysponujemy ...

Ufp
03-03-13, 09:00
​a gdzie burneikasports,kfd,revange,Muscle Labs,Kilosports,competitive edge labs,undergraund pharma,usp labs, i force,muscle warfare i wiele innych :D?

maniak7000
03-03-13, 09:36
​a gdzie burneikasports,kfd,revange,Muscle Labs,Kilosports,competitive edge labs,undergraund pharma,usp labs, i force,muscle warfare i wiele innych :D?

raczej nie ma sensu oczekiwać ankiety z wszystkimi produktami - byłoby to trudne nawet do wykonania, jest ich "baardzo wielu" - ale to wiesz :)

ht
03-03-13, 10:31
​a gdzie burneikasports,kfd,revange,Muscle Labs,Kilosports,competitive edge labs,undergraund pharma,usp labs, i force,muscle warfare i wiele innych :D?

firmom 'krzak' ktore mieszaja suple w betoniarce dziekujemy:)

DTX
03-03-13, 10:34
scitec, optimum, olimp, trec, fa moim zdaniem godne zaufania

Budrys
03-03-13, 11:37
możemy oceniać tylko smaki i ceny

Nie do końca Fehu,
przeszedłem przez na przykład różne białka, i jak większość z Was pewnie mógłbym powiedzieć które robiły mi "rewolucję w kiszkach jak Che Guevara" a po których miałem wzdęcia, a po których czułem się świetnie jak kotek co napił się mleczka :smile:
To samo boostery przedtreningowe - można oceniać jaką pompę dawały w porównaniu z innymi.
Czy kreatyny - na ile nas napompowały po tych 8 tygodniach cyklu.

To jak się trawią nam odżywki to bardzo istotne kryterium, może nawet najważniejsze, bo trawienie jest nierozerwalne z ich przyswajalnością. A przecież to my je pijemy, więc to my się możemy wypowiadać^^

W jakimś stopniu sami jesteśmy królikami :evil: i bynajmniej nie playboya tylko doświadczalnymi :shifty:

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Ankieta-fajny pomysł

yaro09
03-03-13, 14:34
a słyszał ktoś o Multipower, Inkospor lub Enervit? Ta ostatnia to bardziej dla wytrzymałościowców.

alder
03-03-13, 15:22
Jestem raczej wierny trecowi ale v skąd my mamy wiedzieć skoro badań nie robimy

fallenursus
03-03-13, 15:31
​a gdzie burneikasports,kfd,revange,Muscle Labs,Kilosports,competitive edge labs,undergraund pharma,usp labs, i force,muscle warfare i wiele innych :D?

bo wstawione jest cos co warto kupic a nie smieszny smietnik. komenty o "dobrych" suplach zachowaj dla twoich kolegow bo my tu wiecej sie znamy

.rocky
03-03-13, 17:16
nutrabolic

slim shady
03-03-13, 18:47
co do FA to nie mam zaufania do tej firmy, pamiętam że był jakieś tam afery w badaniach białka i do tego jak na taką cenę ich białka nie są mega smaczne, kilka smaków ok ale reszta to średnia półka jak dla mnie

Budrys
19-03-13, 19:47
co do FA to nie mam zaufania do tej firmy,
ja też je tracę. Ostatnie co od nich kupowałem to Napalm "pre workout matrix" kurde ale porażka... czemu ja na zwykłą argininę się nie skusiłem?

W składzie Napalmu jest między innymi yerba mate (to co Argentyńczycy piją zwyczajowo) beta alanina, którą i tak osobno suplementuję, kofeina, zielona herbata, ble ble ble i tak dalej... I to mi ma dać kopa na trening?! Z tego mam mieć mega pompę??

No ale sam się wyruchałem bo przecież mogłem nie wierzyć reklamom tylko opierać się wyłącznie na składzie produktu.

Fit4ever24
19-03-13, 20:13
Jak kupujesz to chyba patrzysz na skład. Czyż nie? :D

slim shady
19-03-13, 21:11
ja pije yerba mate i nie narzekam :D

maniak7000
19-03-13, 21:47
ja też je tracę. Ostatnie co od nich kupowałem to Napalm "pre workout matrix" kurde ale porażka... czemu ja na zwykłą argininę się nie skusiłem?

W składzie Napalmu jest między innymi yerba mate (to co Argentyńczycy piją zwyczajowo) beta alanina, którą i tak osobno suplementuję, kofeina, zielona herbata, ble ble ble i tak dalej... I to mi ma dać kopa na trening?! Z tego mam mieć mega pompę??

No ale sam się wyruchałem bo przecież mogłem nie wierzyć reklamom tylko opierać się wyłącznie na składzie produktu.

Wielu uznanych producentów ma lepsze i gorsze produkty i to akurat Twoja wina, że dałeś się naciąć (z Napalmu to tylko shoty IMO są ok)



Jak kupujesz to chyba patrzysz na skład. Czyż nie? :D

niekoniecznie ,czasem kolorowa etykieta robi tłok ;)
---


no i wszystko się zamyka w zdaniu: Przed zakupem zapytaj i oceń skład.


sprzedaj koledze i kup co innego :rockon:

harpagan
25-03-13, 20:43
s-fd robiło przekręty sojowe
http://mojtrening. pun. pl/viewtopic.php?id=1224

Budrys
07-04-13, 23:11
bardzo dobrze że to pociągnąłeś...