PDA

Zobacz pełną wersję : Bialko GNC + creatyna Vitalmax i dextroza



przemuss1
30-03-07, 16:24
Witam.Mam pytanie. Niedlugo zaczne brac bialko GNC Pro Performance® 100% Whey Protein. Chcuialbym do tego dorzucic kreatyne Vitalmaxa 500g i dextroze.Mam zamiar brac bialko 3x dzinnie po 31 g a kreatyne 2x po 7,5 g i do tego dextroze. Myslicie ze to bedzie dobre i cos da takie polaczenie ?? prosze o odpowiedz

jonasz7
30-03-07, 16:36
przemuss1, jaki mas staż??
Masz diete??
Zestaw dobry.
pzdr.

Punisher
30-03-07, 18:21
2x po 7,5 g
Trochę dużo 15g kreatyny dziennie - 10g wystarczy.

Blakee
30-03-07, 18:36
Mam zamiar brac bialko 3x dzinnie po 31 g a kreatyne 2x po 7,5 g

Za dużo białka z odżywki, wystarczy max 20g na porcje, a kretyna - 10g dziennie

przemuss1
31-03-07, 09:46
aha dzieki za rade to wiem bede bral creatyne 2x5 g a bialko tez 2x30 bedzie dobrze a nie wiem czy brac do tego ta dextroze bo slyszalem ze to zbytnio nic nie daje ze tylko sie bieze a to tak nie pomaga

Blakee
31-03-07, 10:43
Dekstroza jest dobra tylko wtedy kiedy spożywasz ją po treningu, by uzupełnić zapasy glikogenu :) ale zamiast dekstrozy można zjeść po treningu rodzynki :) chodzi o to zeby po treningu dostarczyć organizmowi glownie cukry proste

Punisher
31-03-07, 11:06
A sama kreatyna nie jest najlepsza w smaku... weź to też pod uwagę... niektórzy nawet twierdzą, że jest nie do wypicia...
Więc najlepiej jest ją z czymś zmieszać :cool:

przemuss1
31-03-07, 16:15
aha no moze i tak taka sama to moze miec zjebany smak wiec jak zalozy wsypie 5g kreatyny do kubka i do tego 20 g dextrozy czy oddzielnie dextroze wypic czy mieszac razem.Tak mysle zeby brac 20g dextrozy do kazdej porcji kreatyny ale pisze ze powinno sie brac 30-40 g ale ja chyba bede bral po 20 na porcje co Ty na to?

[ Dodano: 31-03-2007, 16:54 ]
mam jeszcze takie pytanie.Poczytalem troche o braniu dextrozy i dowiedzialem sei ze niektorzy biora ja tylko w dni treninngowe czy to jest dobre?? Tak sie zastanawiem czy nie wziac ja w dni nie treningowe 30 g rano z 5 g kreatyny a poznie 5 g sameij kreatyny a w dni tereningowe przed 5 g kreattyny a po treningu 5 g kreatyny i wiecej np 40 g dextrozy?? co wy na to a jak brac te bialko rano 30 g i wieczorem 30 w nietreningowe?? a jak to brac w treningowe mozecie mi napisac dokladnie ?? z gory THX

Blakee
31-03-07, 19:19
Dla mnie kreatyna zmieszana z wodą smakowała całkiem nieźle...nie miałem większych problemów z wypiciem...

dekstroza nie sprawdza się jako transporter kreatyny, dlatego najlepiej jako transportera użyć tauryny...

dekstroza ma uzupełniać zapasy glikogenu, który się traci podczas treningu, tak więc nie wiem po co brać w dni nietreningowe...najlepiej przyjmować dawki 30-50g

jonasz7
31-03-07, 19:43
A białko można przed snem i w ciągu dnia jak masz największe braki.
pzdr.

Punisher
31-03-07, 21:34
wsypie 5g kreatyny do kubka i do tego 20 g dextrozy czy oddzielnie dextroze wypic czy mieszac razem.Tak mysle zeby brac 20g dextrozy do kazdej porcji kreatyny ale pisze ze powinno sie brac 30-40 g ale ja chyba bede bral po 20 na porcje co Ty na to?
Mieszaj razem dla smaku, jeśli sama kreatyna Ci nie smakuje.


Poczytalem troche o braniu dextrozy i dowiedzialem sei ze niektorzy biora ja tylko w dni treninngowe czy to jest dobre??
Tak to jest dobre, tak jak napisał Blakee uzupełnia to braki glikogenu, tak jak rodzynki:)


jak brac te bialko rano 30 g i wieczorem 30 w nietreningowe?? a jak to brac w treningowe mozecie mi napisac dokladnie ?? z gory THX
Jedną porcję po treningu ja bym ci polecił. Na wieczór wypij lepiej sobie mleko :cool:
Tylko jak bierzesz tbiałko z kreatyną to pamiętaj o zalecanej pół godzinnej przerwie między jednym a drugim{np. kreatyna bezpośrednio po treningu, białko 30 min później}

przemuss1
31-03-07, 22:11
aha dzieki wam za pomoc dzieki to juz wiem jak to mam brac i wogole pozdro