PDA

Zobacz pełną wersję : spalacz tlusczu dla kobiety



siamer
26-02-13, 15:45
witam.
jaki Waszym zdaniem spalacz tluszczu bylby najlepszy dla kobiety ?
wiek: 24 lata
wzrost: 169
waga: 64
CEL: 60 kg
dieta jest
trening: bieganie minumum 4 razy w tyg + skakanka okolo 2 razy w tyg i do tego 3 razy w tyg brzuszki

wczesniej brany spalacz dymaize dyma burn extreme (ta pierwsza wersja) ale zamiast dawac kopa to zamulala (nie rozumiem troche czemu...)

co myslicie o hellburner II ? za mocny ? moze cos slabszego jak olimp thermo slim ? albo clenburexin II ?
bardzo bylbym wdzieczny za jakies propozycje...

ja wlasnie sam mysle o hellburner II ale wiem czy dla kobiety nie bedzie za mocny ?

pozdrawiam...

fallenursus
26-02-13, 15:59
te cztery kg spokojnie powinna dac rade spusic podkreceniem samej diety a ewentualnie aerobow chociaz najlepszym wyjsciem bo by dodsnie treningu silowego jesli tego nie robi.
jesli spalacz zamulal to dawka byla za duza.

siamer
26-02-13, 16:43
no ale wlasnie dieta jest od dluzszego czasu wiec to co mialo zejsc latwo dieta i aerobami to zeszlo teraz czas moim zdaniem na spalacz... chcialbym walsnie cos co dziala ale zeby nie robilo problemow w organizmie... ;)
a co mozesz jeszcze napisac na temat treningu silowego dla kobiet ? jakie przykladowe cwiczenia ? ile seri ? ile potworze ? bylbym wdzieczny za jakies info na ten temat...
do tej pory byly tylko aeroby zeby spalac no i do czasu do czasu dorzucalismy hiita...

wiesz moze cos o hellburnerze ? dobrze dziala ? dla kobiety za silny ?

pozdrawiam...

siamer
27-02-13, 17:37
fallenursus (http://www.e-gym.pl/member.php?12885-fallenursus) moglbys cos napisac o treningu silowym dla kobiet ?

pozdrawiam...

fallenursus
27-02-13, 18:15
nie powininlen sie roznic od treningu na meszczyzny. jesli juz to tylko ciezarem uzywanym podczas danego cwiczenia

mtm
27-02-13, 19:47
poszukaj najlepiej treningow bikini czy fitness pro , może coś podpatrzysz ciekawego .

fallenursus
27-02-13, 19:53
a one jakos inaczej cwicza?

mtm
27-02-13, 20:08
chyba bardziej sexi :)

fallenursus
28-02-13, 02:11
sexi :)

yes very sexy
:)


http://www.youtube.com/watch?v=bNE6iyKc9QI&list=UUdAWWm5lWMVQ1bNXNKSPHag

mentos
10-03-13, 10:50
moja kobieta brała winsdrol-V, przygotowywała się do zawodów fit. i zależało jej na jak najlepszym odtłuszczeniu, efekt był super bo wcześniej mimo ćwiczeń i aerobów nie mogła spalić pozostałości tłuszczu na brzuchu a po miesiącu na tym ph zrobiła lepszą kostkę niż mam ja :)

Fit4ever24
10-03-13, 10:55
moja kobieta brała winsdrol-V, przygotowywała się do zawodów fit. i zależało jej na jak najlepszym odtłuszczeniu, efekt był super bo wcześniej mimo ćwiczeń i aerobów nie mogła spalić pozostałości tłuszczu na brzuchu a po miesiącu na tym ph zrobiła lepszą kostkę niż mam ja :)



Czy ty człowieku myślisz?

ht
10-03-13, 11:01
lipoburn, scorch lipo 6 srebrny. sprawdzone spalacze bez efektu mozgojebu:)

fallenursus
10-03-13, 17:15
Czy ty człowieku myślisz?

patrzac na jego 3 marne posty chyba nie:) wolalbym steryd niz ph kobiecie dac przynajmniej wiadomo czego mozna sie spodziewac.

Fit4ever24
10-03-13, 17:22
Ja bym zbanował...ale to tylko ja :twisted: