PDA

Zobacz pełną wersję : OLIMP KREATYNA 300 MEGA CAPS + dextro



Mates842
29-03-07, 10:40
WItam was mam kilka pytan co do tej kreatyny...Mam 17 lat waze jakies 74 kg 188cm i cwicze
3 miechy mam w domu OLIMP KREATYNA 300 MEGA CAPS chce spobie do tego kupic dextro...
na co moge liczyc po tej kratynie polaczonej z dextro?? zaznaczam ze nie posiadam sprecyzowanej dokladnie diety:/ z gory dzieki za przydatna pomoc...

Vegeto86
29-03-07, 11:41
zaznaczam ze nie posiadam sprecyzowanej dokladnie diety:/
to w takim razie szkoda czasu i pieniedzy

P4l4d7n
29-03-07, 11:46
Jestes bardzo szczuply... Mozesz liczyc ze przybedzie ci pare kg i troche na sile ale pod warunkiem ze bedziesz sie przykladal do diety.

grzesiek k
29-03-07, 13:41
to w takim razie szkoda czasu i pieniedzyCo myślisz że jak nie ma Diety to nic mu ta kreatyna nie Da ?? haha Jakoś Aneta Florczyk nie ma Diety i jakoś wygląda naczytałeś się tych postów o Diecie i teraz piszesz w każdym poście że jak nie masz Diety to szkoda czasu i pieniędzy może jemu nie trzeba Diety a po odzywkach będzie wyglądał zajebiście
pzdr.

Mates842
29-03-07, 13:55
wiec jesli ulozylbym sobie diete to o wiele wieksze byloby dzialanie odzywek??

PreemO
29-03-07, 15:20
na co moge liczyc po tej kratynie polaczonej z dextro??

dextro to transporter kreatny, wiec mozesz liczyc na lepsze działanie kretki, z czym wieksza masa.


wiec jesli ulozylbym sobie diete to o wiele wieksze byloby dzialanie odzywek??

napewno. odżywki sa po to aby uzupełnic braki w diecie wiec podstawą jest dieta.

Punisher
29-03-07, 21:27
na co moge liczyc po tej kratynie polaczonej z dextro??
Wzrost siły i przyrost masy, większa wytrzymałość na treningu.


zaznaczam ze nie posiadam sprecyzowanej dokladnie diety:/
Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma taką możliwość... Uzupełnij profil. Jeśli byś posiadał diętę, to efekty byłyby większe. Jednak jeśli jej nie masz to jakieś efekty też będą...


dextro to transporter kreatny, wiec mozesz liczyc na lepsze działanie kretki, z czym wieksza masa.
Nie do końca transporter, bo transporterem jest jak wiadomo insulina, a dextroza tylko stymuluje zwiększenie insuliny.

odżywki sa po to aby uzupełnic braki w diecie wiec podstawą jest dieta.
Odżywki są po to, aby wywołać jakieś efekty/działania (pobudzają) w organiźmie, których nie można uzyskać za pomocą diety.
To suplementy uzupełniają braki w diecie.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Sobian
30-03-07, 07:19
Widze ze tylko zmarnowales kase na dextro...
Juz lepsza bylaby Tauryna

Mates842
30-03-07, 11:36
dextrozy jeszcze nie kupilem wiec co mam sobie kupic do tej kretki zeby efekty byly jak najwieksze??

gangster
30-03-07, 11:57
Kup w spozywczym glukoze i lykaj to razem z kreatyna po treningu,bedzie tanio i dobrze narazie bez zadnych kombinacji.Przyrosty na poczatku na pewno beda nawet bez diety.

Jesli masz wiecej kasy to mozesz tez dokupic gainera np mass xxl.

NIKOLIS 168
30-03-07, 12:55
Ta kreta jest nawet dobra a do tego tania! Do tego dextro juice+dieta+trening i będzie dobrze! AHA!!! dobra dieta do krety to wypijanie dziennie ok 3litrów wody!

PreemO
30-03-07, 14:12
dextrozy jeszcze nie kupilem wiec co mam sobie kupic do tej kretki zeby efekty byly jak najwieksze??
Kup w spozywczym glukoze
Glukoza a dekstroza to jest to samo! Tylko że ze spożywczaka może być tańsza, niż ta od firm od odżywek, tylko że olimp czy trec byle gówna nie wsadzą do pudełek.

jonasz7
30-03-07, 15:59
Zamiast dextro kup se carbo już lepiej i trzymaj diete!!
pzdr.