PDA

Zobacz pełną wersję : chce przybrać na masie



norbi09
28-03-07, 21:01
chce przybrac na masie bez odżywek a nie mam ż adnego sprzętu no chyba że drążek i wyciąg może dacie mi jakieś rady jak rozłożyc te cwiczenian z góry dzięki

grzesiek k
28-03-07, 21:04
Ćwiczenia to maż ich pełno tylko poszukaj
Teraz moje pytania masz Dietę ?? bo bez tego nie zajdziesz nigdzie a jeszcze w dodatku ty chcesz przybrać na masie bez odżywek W takim razie dieta jest na pierwszym miejscu i uzupełnij profil kurwa nauczcie sie tego ludzie :!:
pzdr.

(...)
28-03-07, 21:18
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm tu masz ćwiczenia które nie wymagają do ćwiczeń przyrządów.

grzesiek k
28-03-07, 21:33
(...), Ale ja wątpię czy on zrobi takie coś.On jest początkujący i będzie mu bardzo trudno to robić dlatego jak byś wytrzasnął Hantle i ćwiczył na klatę to potem te ćwiczenia by szły a teraz to nie wiem.Ale spróbować możesz
pzdr.

(...)
28-03-07, 22:22
oczywiście że z hantlami lepiej niż bez, ale jak nie ma to myślę ze jak będzie chciał to da radę oczywiście lepiej podstawowe akcesoria

blackburn
29-03-07, 09:29
chce przybrac na masie bez odżywek

wcinaj i jeszcze raz wcinaj. :lol:
Rano zawsze do śniadania wypij łyżkę oliwy z oliwek


a tak ogólnie jeżeli nie zależy ci na mięśniach tylko ogólnie żeby być większym(czytaj ćięższym)
to wchłaniaj wszystko dobrym rozwiązaniem byłby mlekopan lub provit dla świń :lol:

MILAN
29-03-07, 12:48
albo 5x razy dziennie pizza :D :D :D ze świniami pojechałeś :P

blackburn
29-03-07, 13:40
ze świniami pojechałeś

ja znam osobiście ludzi którzy jedzą provit dla świń i piją mleko zastępcze dla cielaków bo przecież nie ma nic lepszego jak dobrze zbilansowana dieta no nie? :lol: :lol:

grzesiek k
29-03-07, 14:16
blackburn, jest z Ciebie prze huj dobrą rade na mase mu podałeś byhaha
pzdr.

MrOlimpia
29-03-07, 15:11
Białka , węglowodany....
Pij mleko :P
i trenuj za pomocą treningu na masę
__________________________________________________ ________________
"By osiągnąć sukces należy najpierw nastawić na to swój umysł, a w sercu mieć wiarę w swoje możliwości" Arnold Schwarzenegger