PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wzmocnic włosy?



xxmłodyxx
17-02-13, 14:52
Witam. Uzywa ktos jakichs szamponów, preparatów,tabletek na wzmocnienie włosów? Cos typu skrzypowita, dx2? Chodzi oczywiscie o włosy na głowie.

DTX
17-02-13, 14:57
po tesciu sie sypią?

alder
17-02-13, 15:07
odstawić koks

później wyciąg z rzepu polnego.

alder
17-02-13, 15:39
skrzypu *

MAXIMUS 2
17-02-13, 16:48
młody jak już lecą czy tam genetyka rodzinna, czy od koksu to juz pies pogrzebany, nie którzy nawet koksu nie muszą brać kłaki lecą zresztą ja już przefiltrowałem małe co nie co i kłak mi nie wypadł :)

Ps, morze ana co wymysli bo mi mówiła że np ten szampon DX2 to tylko szit reklamowy

kfc
17-02-13, 19:16
Jak miły temat :) Sama zaczęłam własnie zapuszczać włosy i szukam miłych specyfików.

A Tobie polecam szampon zawierający kofeinę. Z tabletek brałam kiedyś skrzyp olbrzymi monokoncentrat. Działa.
Nie moge teraz go znalezc nigdzie, wiec zamawiac bede przez neta.

czasem możesz zrobić sobie domową maseczkę na włosy ,ale nie wiem czy będziesz chciał się babrać :D jakby co to mam setki'przepisów'

ana0609
17-02-13, 21:10
Wszystko zależy od tego co jest przyczyną wypadania . Jeśli jest to brak jakiś makro czy mikroelementów to wystarczy przyjmować jakiś dobry preparat na włosy np. Vitapil , H-Pantoten czy też Skrzyp firmy Aboca . Jeśli jednak uszkadzane są cebulki włosa przez DHT to mogę polecić Tobie Loxon 5% ( lotion do wcierania w skórę głowy ) . Jednak każda kuracja musi trwać minimum 3 miesiące ale często jest konieczne stosowanie ich nawet przez rok . Z leków na receptę stosowanych w łysieniu typu męskiego są preparaty zawierające finasteryd ( Finaster , Penester , Apo-Fina ) ale i w tym przypadku leczenie jest wielomiesięczne .

xxmłodyxx
18-02-13, 20:39
brak doczynienia z saa wiec to nie od tego. Mam cienkie włosy przez co wyglądają na rzadkie. Pyplac bym sie mógł bo nie jestem jakims typem maczo czy cos ale tylko w weekend xD

slim shady
18-02-13, 21:52
z wykładów z żywienia pamiętam że babeczka polecała dziewczynom olejek migdałowy i kokosowy

piuras86
19-02-13, 15:26
brak doczynienia z saa wiec to nie od tego. Mam cienkie włosy przez co wyglądają na rzadkie. Pyplac bym sie mógł bo nie jestem jakims typem maczo czy cos ale tylko w weekend xD


łoniaki sobie przeszczep :D haha ....
a tak na poważnie
to na sierść możesz pić dziennie 2 jajka stary sprawdzony sposób ... (naturalny )

kfc
19-02-13, 16:05
maseczka z jajeczka na weekend miła sprawa :)
załatw sobie taki czepek na włosy i potrzymaj troszkę.
cynk, magnez, żelazo, pp, biotyna, wit A E, korzystaj z odżywek do włosów
olejek kokosowy - uzywalam, nie polecam
kiedyś robiłam sobie też wywar z pokrzywy i niecalej szlanki zagotowanego octu i płukałam tym włoski, troszkę oleju z cytrynką i śmietaną i do czepka , żółtko z olejkiem rycynowym, drożdże roztopione z mlekiem.

teraz mam zamiar robić sobie płukanki z rumianku :-)

piuras86
19-02-13, 16:25
Kfc tobie tylko maseczki z jajeczka :P

chodzi o picie białek z żółtkami 2 kurze jaja dziennie :P
podpytałem dla pewności i fakt ten sposób się sprawdza na kilku tyg mocne grubsze włosy ....

Hero33
19-02-13, 19:58
Polecam ten szampon. 7034

xxmłodyxx
20-02-13, 18:20
Polecam ten szampon. 7034

Sprawdzony? uzywasz go?

Hero33
20-02-13, 20:27
Nie poleciłbym ci czegoś czego nie używałem . Jest dość drogi ale myślę że będziesz zadowolony.

xxmłodyxx
21-02-13, 13:28
stosowałes ten niebieski? czy ten czerwony dla mezczyzn?

http://aaxis.pl/lezo/ecentrum/dermena/men2.jpg

Hero33
21-02-13, 17:02
Ten niebieski , tego dla mężczyzn nie widziałem.