PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc dla puszystego w zrzuceniu KG.



FatPat
28-03-07, 18:56
Mam Wielki problem w postaci nadwagi i to co najgorsze objawia sie to głównie na brzuchu i klatce.
I od dawna chciałem zrzucić kilka kilo ale nie wiedziałem jak, czyli ćwiczyłem i nic...
Ale od niedawna pewne sprawy sprawiły że już nie wytrzymuje... wiem że zmniejszenie wagi to ciężka rzecz ale prędzej dam sobie rękę odciąć niż pozostanę grubasem!
Więc błagam proszę was o pomoc.
Dziś zacząłem A6W i proszę o jakieś porady co do diety i treningów, jak i domowych oraz na siłowni (zapisuje się od kwietnia).
Chciałbym zaznaczyć że jestem kompletnie początkujący, ale mam wielką determinacje.
Głównie chodzi o wyszczuplenie ud, brzucha i klatki piersiowej... nie chodzi o wygląd kulturysty ale zaznaczenie że ja też mam mięśnie brzucha i powrót do zdrowej wagi.
Więc czekam na pomoc i adminów oraz moderatorów proszę o nie usuwanie tematu bo tu będę zadawał pytania i zdawał relacje jak idzie... z góry dzięki

Tomcio100
28-03-07, 19:27
po pierwsze musisz ograniczyc wegle(0 slodyczy,0 batonikow itp)
po drugie ostatni lekki posilek nie puzniej jak 18:30(nie sluchaj ludzi co mowia ze nic nie jedza to blad;motto sniadanie zjedz do syta, obiadem sie podziel a kolacje oddaj wrogowi0
po trzecie; codzienni musisz biegac. na poczatku 10 min i co pare dni(3-4) zwiekszaj czas biegu nie przekraczajac 40min. gdy dojdziesz do tego to czas na redukcje szybkosci biegu.
po czwarte zapisz sie na silke jezeli nie masz w poblizu lub masz jakies opory to cwicz w domu(podstawa sa pompki roznego rodzaju, podciagania na drazku, brzuszki. przysiady,grzbietki; za odwaznik moze ci posluzyc chociazby plecak. wlóz pare ksiazek i machaj do oporu- 5 seri po max powtorzen z nieduzym ciezarem).
po piate skakanka-jest super w zzucaniu kilogramow,15 min dziennie starczy. do tego moszesz dozucic podskoki z dotykaniem pietami posladków-spalisz owe.
po szoste to zajmie ci jakies 2-3 miechy moze dluzej lub krocej. zalezy jak zareagojesz. mozesz se kupic jakies tabletki ktore pomoga w redukcji tkanki tluszczowej.
oczywiscie dzienny trening nie powinien przekroczyc dluzej jak 1 h tym bardziej ze to ma byc energiczny trening. bez dlugich odpoczynków-typowa wydolnosciowka.

MILAN
28-03-07, 19:30
Zabierz sie za aeroby: bieganie, rowerek itp
Co do diety, zobacz w dziale Diety, jest tam pare diet na zrzucenie kilogramów, bez diety nic nie pomoże.

FatPat
28-03-07, 19:37
po pierwsze musisz ograniczyc wegle(0 slodyczy,0 batonikow itp)
Dwa tygodnie temu je odstwiłem

po drugie ostatni lekki posilek nie później jak 18:30(nie sluchaj ludzi co mowia ze nic nie jedza to blad;motto sniadanie zjedz do syta, obiadem sie podziel a kolacje oddaj wrogowi0
na pewno sie dostosuje

po trzecie; codzienni musisz biegac. na poczatku 10 min i co pare dni(3-4) zwiekszaj czas biegu nie przekraczajac 40min. gdy dojdziesz do tego to czas na redukcje szybkosci biegu.
będzie ciężko ale sie postaram :D

po czwarte zapisz sie na silke jezeli nie masz w poblizu lub masz jakies opory to cwicz w domu(podstawa sa pompki roznego rodzaju, podciagania na drazku, brzuszki. przysiady,grzbietki; za odwaznik moze ci posluzyc chociazby plecak. wlóz pare ksiazek i machaj do oporu- 5 seri po max powtorzen z nieduzym ciezarem).
Jak napisałem w pierwszym poście w kwietniu startuje z siłownią ale nie wiem jakie ćwiczenia :D ale chyba jak pójdę i wypróbuje co i jak.

po piate skakanka-jest super w zzucaniu kilogramow,15 min dziennie starczy. do tego moszesz dozucic podskoki z dotykaniem pietami posladków-spalisz owe.
Dziś na kolacje se skacze :D

po szoste to zajmie ci jakies 2-3 miechy moze dluzej lub krocej. zalezy jak zareagojesz. mozesz se kupic jakies tabletki ktore pomoga w redukcji tkanki tluszczowej.
oczywiscie dzienny trening nie powinien przekroczyc dluzej jak 1 h tym bardziej ze to ma byc energiczny trening. bez dlugich odpoczynków-typowa wydolnosciowka.
2 miesiące to super szybko :D ja sie nastawiałem na jakieś 6-8
co do medykamentów to staruszkowie mają jakieś opory więc nie sądzę żeby sie dało ale może ich namówię na slimvite :D

Co do diety, zobacz w dziale Diety, jest tam pare diet na zrzucenie kilogramów, bez diety nic nie pomoże.
Tam większość na masę a takie to dla mnie zabójstwo

MILAN
28-03-07, 19:46
To patrz na mniejszość, najwazniejsze w diecie jest właśnie zeby po 18 nie jesc, nie jesc kalorycznych posiłków, ograniczyć węgle, słodycze itp, oto mi chodziło, a przy okazji zobaczysz tam co jest zdrowe i odpowiednie dla takich osób

grzesiek k
28-03-07, 21:01
Dieta bo bez tego nic nie zdziałasz
Bieganie jak kolega wyżej wspomniał
I do tego mógł byś zakupić Odżywkę na Spalanie Tkanki Tłuszczowej
Czyli TSE
No i do tych biegów i siłowni o i skakanki możesz zaliczyć rower itd
Życzę wagi 50kg :razz:
pzdr.

FatPat
28-03-07, 23:31
heh dzięki, a co to jest TSC? Bo ja taki nieobeznany :(

Dexter1900
28-03-07, 23:49
Thermo speed extreme ;P
Bo Dyma Burn chyba za mocne :D


http://www.suplementy.com.pl/szczegoly.php?numer_produktu=1202&id=-2 pierwszy lepszy link z google :D