PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!



Zelek
28-03-07, 13:56
Witam!
Jestem początkujący i potrzebuje waszej pomocy.
Chodzi mi głownie o to , że mam 168 cm wzrostu i warze tylko 56 kg.
Przydała by mi sie jakas dieta więc moze pomogłi byscie mi.
A co do odzrzywek to raczej nie da rady bo mam 15 lat i moi starsie maja jakieś ale.

O i jeszcze moze przy okazji pomogli byscie mi z innym problemem , a mianowicie z dolną częścią klatki piersiowej. Mam z nią taki problem ze nie widac efektów ćwiczen i jest raczej flakiem.

Z gory TXH

T-Bag90
28-03-07, 14:29
Masz podwieszone diety na mase:P wiec napewno cos znajdziesz dla siebie. a co do tej klatki to jak chcesz dol pocwiczyc to wystczy jechac na skosnej w dol sztangielkami albo sztanga proste :D

reman
28-03-07, 16:43
tez keidys tyle wazylem..^^

Hmm dzial dieta jak kolega napsial tematy podwieszone:]
Napewno znajdziesz cos dla siebie:)

Prezydent_1c
28-03-07, 23:08
Oczywiście powiem to co koledzy wyżej ... czyli musisz zajrzeć do diety.. Ale nie martw się narazie bo masz dopiero 15 lat. Napewno zbyczejesz jeszcze troche z wiekiem więc nie ma co się załamywać :P Ja mam 16 lat i waże 82 kg przy 188 ale nie mam czym się przejmować bo budowe mam jeszcze "dziecięcą" i ty raczej tez wiec napewno cos się jeszcze złapie :P

carmyn
30-03-07, 15:27
Skoro tak mało ważysz to powinieneś przy układaniu sobie diety szczególnie zwrócić uwagę na ilość tłusczy. Powinieneś dużo spożywać m.in. oliwę z oliwek i tran.

T-Bag90
30-03-07, 15:45
Powinieneś dużo spożywać m.in. oliwę z oliwek i tran mozesz to spozywac ale napewno nie w duzych ilosciach, raczej w niewielkich, chyba nie bedzie budowac masy na tluszczach??

AdRiAn
02-04-07, 13:26
jesli chodzi o dul klatki :

wyciskanie na plasko 4 serie
skos w dul 3 serie
rozpietki 4 serie skos w dul.

po jakims czasie zmien rozpietki skos w dul na rozpietki skos w gore.