PDA

Zobacz pełną wersję : miesnie brzucha



devant
27-03-07, 23:27
Witam.
Ćwicze brzuszki juz od ok 8 miesięcy. Kaloryfer w miare sie wyrzeźbił. Żeby brzuch poczuł że ćwiczę musze zrobić bardzo dużo tych brzuszków.
Chce sobie zakupić przyrząd który przykręca sie do ściany i do niego "mocuje" swoje nogi.
Wogóle podczas ćwiczenia nie dotykam ziemi i wisze głową w dół. Między łydkami a udami jest kąt 90 stopni.
I moje zapytanie czy warto tak zacząć ćwiczyc i czy da to dobry efekt.
Jeśli ktoś próbował prosze o porady.
z góry dziekówa.

moherowy_beret
28-03-07, 09:40
Szkoda czasu na brzuszki.
Zacznij robić A6W.
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=3045&start=0

(...)
28-03-07, 11:06
według mnie nie warto, A6W czy ja wiem efekty dobre, ale ćwiczenia są jakieś dziwne, ja wole tradycyjne brzuszki, a co do tego urządzenia, zależy jaka cena, ale wydaje mi się że jest niepotrzebny

grzesiek k
28-03-07, 11:07
moherowy_beret, Masz rację devant, Pierdol brzuszki bo to szkoda czasu lepiej rób A6w z tym ci się Lux zrobi brzuch
pzdr.

devant
28-03-07, 11:55
Robiłem a6w przez 11 dni ale uznałem że te cwiczenia prawie nic nie dają na boczne mieśnie brzucha. Do a6w potrzebna jest odpowiednia dieta. Ta dieta mi troche nie pasi bo tez cwicze kulturystycznie, a jak wiadomo po tych cwiczeniach trzeba duzo zjesc. I nie wiem ja to ze soba pogodzic.
Jak ktos ma jakies pomysly prosze o wskazówki.
z góry dziekówa.

Sobian
28-03-07, 17:07
j.w. Nie ma sensu robić brzuszków. Nie angażuje ono samych mięśni brzucha, dlatego trzeba robić aż tyle powtórzeń żeby dało efekt. Jak chcesz skosy to najpierw ABS II a potem A6W, efekt murowany

devant
28-03-07, 19:45
czy mogłbym prosic o link z dokładnym opisem i obrazkami jak poprawnie wykonywac ABS 2. I kiedy najlepiej wykonywac to cwiczenie - po cwiczeniu klaty, ramion, plecow, itp.?

MILAN
28-03-07, 19:52
podaj maila to Ci wyśle, mam wszystko łądnie opisane i zilustrowane w pdfie, ale nie pamiętam skąd to pobrałem

grzesiek k
28-03-07, 20:51
MILAN, Chyba ci pisze jego E-mail pod jego wiadomością
pzdr.

MILAN
29-03-07, 00:56
Nie o taki mail mi chodzi, tu nie można dodać rzadnego załącznika :D pzdr

Jak coś to wyślij na priva mail :)

devant
29-03-07, 09:53
Moj e-mail to daw_id_1@o2.pl
Jeszcze jakby ktos mi cos podpowiedzial o odżywianiu.
Codziennie po ćwiczeniach kulturystycznych jem torebke ryżu (100g - 357 cal i 78,8 g weglowodanów) + ze dwie kromki. Czy poprostu ABS II pokona codzienna paczke tego ryżu (jem go miedzy godz. 20 - 21. Ide spac ok. godz 23.
Dodam iz podczas dnia prawie nie jem słodyczy, chipsów, itp.

MILAN
29-03-07, 11:28
Raczej sie nie powinno węglami opychać wieczorem,

Wysłałem.

devant
29-03-07, 14:47
Dzieki za pdf doszło!
Dam ci soga za to :)
A co mam jeść po cwiczeniach? serki wiejskie, chleb z jakąs tam wedliną, czy co ?

Sobian
29-03-07, 14:58
Z tym pytaniem do działu dieta. Żeby nie robić offtopa - zalezy kiedy masz trening. Od razu po treningu węgle proste (miód, carbo, kakao..) a pozniej posiłek potreningowy z węgli złożonych (ryż, kasza..) i białka (serek twarogowy chudy itp..). Unikaj w posiłkach potreningowych tłuszczów!

devant
29-03-07, 15:19
trening zaczynam zwykle ok. godz. 19, 20.
Jeżeli bedzie lepiej to moge ewentualnie wczesniej cwiczyc.