PDA

Zobacz pełną wersję : Maxymalne dziennie spozycie odzywki bialkowej



Prawdziwy
15-02-13, 15:58
WITAM I PRZEPRASZAM ZA TO ZE TROSZKE NAMIESZAM

Lecz Mam jedno wazne pytanie.

Mam diete staram sie jesc pelnowartosciowe posilki i w miare wyznaczone ilosci bialka i weglowodanow na moja mase ciala , lecz nie zawsze sie to udaje.
Zaznacze ze jestem na cyklu i tutaj moje zapotrzebowanie na bialko znacznie rosnie i w tym momencie rodzi sie moje pytanie.

Mam dostep do duzej ilosci bialka serwatkowego i odzywki bialkowej.
Chcialbym spozywac tego bialka jak najwiecej ale nie jestem pewien do tego czy to nie przyniesie jakichs skutkow ubocznych

Dlatego CZY MOGE spozywac dziennie (oprocz tej calej diety i normalnego pozywienia) okolo 150-200g odzywki bialkowej dzielac to na 4 porcje (4 szejki z ktorych lacznie wychodzi z tego jakies 160g bialka z samej odzywki) ???

fallenursus
15-02-13, 16:00
sam daje 3*40-50g dzinnie do posilkow. dbac nalezy o minimum 4-5l wody dzinnie.

Prawdziwy
15-02-13, 16:01
Dlaczego trzeba az tyle pic? Przez cykl czy przez taka ilosc bialka?

maniak7000
15-02-13, 16:11
oczywiście,że nie trzeba.. wszystko musisz dopasować do swojej sytuacji i jadłospisu - swoją droga fall sporo tego prochu w siebie ładujesz ;), a przynajmniej przy zwykłym trybie ćwiczeń (pod kątem cykli SAA to jeszcze inna sprawa - ale tu się nie wypowiem)

co do ilości wody, są różne teorie ale zakładając te 4 litry to bierz pod uwagę zawartość wody w owocach/ogólnie w pożywieniu (a nie tylko ilość płynów w postaci herbaty, mineralki czy kawy)


===

150-200g odzywki bialkowej - bardzo duża ilość chyba, że nie przyjmujesz białka w postaci posiłków

ile ważysz?

maniak7000
15-02-13, 16:17
=== czas na edycję miną więc kolejny post ===

nie jest to reguła, ale przy znacznie przekraczającej sensowną ilość białka bez odpowiedniego towarzystwa węgli łatwo dopuścić do zakwaszenia organizmu (co nie jest wskazane chociażby dla zdrowia stawów)

informacyjnie proponuję poczytać o "dna moczanowa"

fallenursus
15-02-13, 18:08
http://www.e-gym.pl/showthread.php?32432-Wyskobialkowa-dieta-naprawd%EA-niebezpieczna&p=428035&viewfull=1#post428035

jak mi podasz badania ile bialka na towarze jesyem w stanie przerobic to sie dostosuje:)
w relacjach diete naszego ukochnaego admna i jego 6sxiotyg. metamorfoze na sucho proponuje tez poczytac :)

maniak7000
15-02-13, 18:53
jesteśmy w dziale supli.. doping jest niżej ^^ tak wiec jak pisałem do cykli na SAA się nie odnoszę a do zwykłego koksa na diecie i ew. kreatynie - w 1 poście nie ma mowy o cykli na towarze

--
tak więc nie wiem dlaczego w ten sposób się odnosisz do tego co napisałem - ale nie muszę ^^


nie ma co odnosić tego co pisałem do cykli na SAA to inna bajka o czym wiesz

maniak7000
15-02-13, 19:03
oczywiście,że nie trzeba.. wszystko musisz dopasować do swojej sytuacji i jadłospisu - swoją droga fall sporo tego prochu w siebie ładujesz ;), a przynajmniej przy zwykłym trybie ćwiczeń (pod kątem cykli SAA to jeszcze inna sprawa - ale tu się nie wypowiem)



muszę się przyzwyczaić do tego braku możliwości edycji po kilku minutach - sorry hehe poprawię się :)

fallenursus
15-02-13, 19:14
przeciez nwapisal ze jest na cyklu i ze zwieszylo sie zaotezehowanie bialka ;)

maniak7000
15-02-13, 19:17
będąc na cyklu kreatynowym też mógł napisać ,że jest na cyklu - do tego skoro taki kontekst to temat powinien być albo w dopingu albo w dziale odżywiania ;) - taka zmyłka skoro pojawił się tuta :D ..

Prawdziwy
15-02-13, 22:25
Przepraszam chlopaki ze namieszalem , ale ilosc plynow to byl tylko pod temat mojego glownego tematu :)
Mimo wszystko uzyskalem odpowiedz na moje glowne pytanie ale dalej nie wiem czy mam wpychac tyle wody w siebie czy nie? (SAA ok. 90kg wagi)

fallenursus
15-02-13, 22:42
w czyyelni masz art podwiesziny o wodzie.

ht
16-02-13, 11:45
mnie zawsze po bialku w prochu lapie rozwolnienie. 2x dziennie po 30g mixa dziennie tj moje optymalne zapotrzebowanie na proch. reszta z pozywienia.

kiedys bylem na innym forum. byl dzial pogromcy mitow. chlopak przez jakis okres dostarczal kcal. tylko z prochu. gainerki i bialko. opisywal ze problemy z jedzeniem do tego sylwetka zrobila sie bardziej otlusczona.

jedzenia nigdy nie zastapi proch:)

Prawdziwy
16-02-13, 12:36
W sumie racja bo zoladek musi sie czyms zajac :)
Ale mysle ze 200g dodatkowo bede dostarczac oprocz pozywienia w kazdym razie jeszcze przez pare tygodni