PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie białko na pierwszy raz?



darek87
09-02-13, 22:09
Witam

Stoję przed wyborem odżywki białkowej. Będzie to moje pierwsze białko. Chciałbym takie aby w gratisie był shaker lub żebym mógł go dokupić w danym sklepie...
Co powiecie o tych białkach/ich jakości:
nie wrzucamy linkow z allegro// dtx


Które wybrać? ewentualnie jakie inne?

Pozdrawiam

DTX
09-02-13, 22:11
z tamtego co pdoales to serwatka sciteca

maniek1988
09-02-13, 22:17
Napisz jeszcze raz tylko bez linkow albo znajdz na BCAA.PL i wklej obadamy i zobaczymy.

DTX
09-02-13, 22:19
byl syf z hi teca i scitec :P

maniek1988
09-02-13, 22:32
ok to wszystko jasne:D

maniak7000
10-02-13, 09:07
byl syf z hi teca i scitec :P


ok to wszystko jasne:D

no może z 1 lub 2 białka HiTeca są w miarę sensowne, chociaż w marce nie gustuję

temat specyficzny, to samo białko będzie ok teraz jak i za 2 lata treningu - wybierz kilka produktów ze sklepu forumowego, daj linki a coś się doradzi :)

darek87
10-02-13, 11:16
DTX najpierw polecasz sciteca, a później, że syf był?
Maniak jakie są te sensowne białka z Hi tec'a ?
Co myślicie o tym? http://www.bcaa.pl/peak/delicious_whey_protein_1000g_3288.html
na allegro 3x1000g za 195 zł... wiele osób poleca mówiąc że jedno z najlepszych białek na rynku, ale producentem jest HI TEC więc już sam nie wiem...

DTX
10-02-13, 11:18
a czytac umiesz? nie napisalem syf z hi teca i sciteca, tylko syf z hi teca i scitec...

btw. imo scitec produkuje jedne z najlepszych bialek na rynku

piuras86
10-02-13, 11:22
toi jest najlepsze białko względem smaku i składu nie ma lepszego !!!!!!!!!! teraz kończe matrix 10 a nawet nie skończe i zapierd !!! po 2 kg tego białka
z mlekiem koło 34g białka na porcje ponad 3 g leucyny koło 5 g glutaminy na co tu sie k***a jeszcze oglądać ???????
z lepszym składem nie znajdziesz ja już je wcześniej piłem polecam !!!! ciasto z kremem pyszne + masło orzechowe bajera !!!!!!
do tego creatyna iron horse crea plus i jest petarda :)

opalinho
10-02-13, 11:37
a czytac umiesz? nie napisalem syf z hi teca i sciteca, tylko syf z hi teca i scitec...

btw. imo scitec produkuje jedne z najlepszych bialek na rynku

Natomiast hi-tec sądzisz, że syf? Taki C-6 składowo wyglada bardzo dobrze. Gdzieś wyczytalem, że wlasnie Scitec jakis niepewny, gdzies na Wegrzech sypany. Ile w tym prawdy, orientujesz sie?

Co do Peak-a ktorego autor wkleil linka to bialko bardzo smaczne i skladowo rowniez ok, mialem kiedys puchę.

darek87
10-02-13, 11:53
DTX czytam słabo :P rozpędziłem się :)
Dokładnie, taki Hi Tek C-6... interesują mnie te białka od Hi Tec'a warte uwagi... jednak chyba na początek zdecyduję się na zachwalanego Peak'a :)

DTX
10-02-13, 11:56
hitec w badaniach slabo wypadal.

piuras86
10-02-13, 12:08
pokaz te badania :P jak masz ja byłem zadowolony z tego białka

maniak7000
10-02-13, 14:33
a czytac umiesz? nie napisalem syf z hi teca i sciteca, tylko syf z hi teca i scitec...

btw. imo scitec produkuje jedne z najlepszych bialek na rynku


Scitec jeden z ciekawszych producentów, ale nie każe jego białko jest super !!

- w ofercie są białka z dodatkami takimi jak soja czy kreatyna (IMO zbędne w WPC/WPI)
- zwróćcie uwagę na technologię otrzymywania izolatu - na pierwszym miejscu jest metoda jonowymienna (co nie jest plusem ze względu na denaturację naturalnych struktur)


Natomiast hi-tec sądzisz, że syf? Taki C-6 składowo wyglada bardzo dobrze. Gdzieś wyczytalem, że wlasnie Scitec jakis niepewny, gdzies na Wegrzech sypany. Ile w tym prawdy, orientujesz sie?

Co do Peak-a ktorego autor wkleil linka to bialko bardzo smaczne i skladowo rowniez ok, mialem kiedys puchę.

Co do białek "do przyjęcia" ze strony Hi Teca właśnie miałem na myśli te bez dodatków roslinnych (między innymi C-6)

Scitec to firma z Węgier, mają jakieś laboratorium/biuro w USA i to wykorzystują w swoim marketingu


DTX czytam słabo :P rozpędziłem się :)
Dokładnie, taki Hi Tek C-6... interesują mnie te białka od Hi Tec'a warte uwagi... jednak chyba na początek zdecyduję się na zachwalanego Peak'a :)

tak btw Hi Tec = PEAK tak jak VW jest właścicielem Skody


hitec w badaniach slabo wypadal.

stara sprawa, kojarzę jakieś słabe badania - ale to już historia, nowego nic nie spotkałem godzącego w ich wiarugodność


pokaz te badania :P jak masz ja byłem zadowolony z tego białka

zadowolony z białka - bo smaczne? bo dobrze się rozpuszcza? jeżeli w tym kontekście piszesz to trochę lipa ;)

---

Scitec góruje smakowo zdecydowanie nad konkurencją (przynajmniej w mojej ocenie), ich WPI nawet jest teraz wypuszczone bez dodatku aspartamu (co jest plusem).

darek87
10-02-13, 15:47
a co myślicie o tych z Hi tec'a:
http://www.bcaa.pl/hi_tec/protein_80_2250g_322.html
http://www.bcaa.pl/hi_tec/hi_tec_protein_2250g_305.html

warto czy nie?

maniak7000
10-02-13, 15:51
na sklepie nie ma dokładnego składu surowcowego - ale z tego co kojarzę to oba bym zostawił w spokoju ;)

ht
10-02-13, 15:54
http://www.bcaa.pl/mex_nutrition/american_standard_whey_2270g_2202.html

zobacz sobie to bialko. cenowo super. smak/sklad jak najbardziej ok:) ogolem dla mnie bardzo ciekawa firma. z tego co obilo sie o uszy jest to jakis odlam met rx .

maniak7000
10-02-13, 16:17
http://www.bcaa.pl/mex_nutrition/american_standard_whey_2270g_2202.html

zobacz sobie to bialko. cenowo super. smak/sklad jak najbardziej ok:) ogolem dla mnie bardzo ciekawa firma. z tego co obilo sie o uszy jest to jakis odlam met rx .

miałem kilka porcji - smakowo niezłe, rozpuszczalność też ok, badań nie było albo ich nie widziałem po prostu ;) - wydaje się ciekawe